Pokémoni v reálném životě 3

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:662
Počet zobrazení:7 618
A je tu závěrečný díl této trilogie. Tentokrát bude mít hlavní hrdina problém se zablokovanou cestu a bude muset shánět jeden hudební nástroj. Pokud chcete vědět víc, pusťte si video. Do komentářů nezapomeňte napsat, který díl se vám líbil nejvíce, a hlavně, jestli byste tu chtěli vídat i další videa od Smosh.

Přepis titulků

Moji Pokémoni... Pojď se na ně mrknout. Sklapni! Už se těším, až dorazím do města a získám svůj první odznak. Bude to... Spící Pokémon blokuje cestu! Spící Pokémon blokuje cestu! Spící Pokémon blokuje cestu! Nech toho, debile.

Tudy neprojdeš! Hej, jak se mám dostat přes tuhle věc? Přes Snorlaxe? Musíš ho vzbudit, aby ti uhnul. - To ho nemůžu jen tak obejít? - Ne, ty natvrdlej debile. Musíš ho vzbudit Pokéflétnou. A kde ji mám jako sehnat? Od tamhle toho chlápka, ty pitomej blbče. Vy mlaďoši víte kulový...

Hej, ten dědek mi říkal, že máš Pokéflétnu. Můžeš mi jednu prodat? Hej! Můžeš mi prodat Pokéflétnu? Nemůžu s tebou mluvit, dokud si nestoupneš přede mě, kreténe. Fajn. Kam si myslíš, že jdeš? Jdeme bojovat! Ne, nechci s tebou bojovat!

Chci si jen koupit Pokéflétnu! Jestli chceš Pokéflétnu, musíš se mnou nejdřív bojovat. Tak jo. Jak chceš. Jdeme bojovat! SVÉHLAVÝ METROSEXUÁL chce bojovat! Tak jo. Pikachu, volím si tebe! Tentokrát jseš v háji. Od naší poslední bitvy jsem vycvičil svýho Pokémona na 100. úroveň. Připrav se na prohru!

Do toho, Metapode! Co to sakra je? Svéhlavý metrosexuál - strojí se jako homosexuál, aby mezi ostatními muži vyčníval, ale stejně nakonec vždycky vypadá jako totální blb. - Ne, ten Pokémon. - Moje chyba. Metapod - naprosto neschopný Pokémon. Neschopný?

Můj Metapod je na 100. úrovni! A je tak hustej, že jsem ho nenechal vyvinout na ubohýho Butterflye. - Tentokrát se nechytáš! - To se teprv uvidí! Pikachu, použij bouchnutí! PIKACHU použil BOUCHNUTÍ! Není to příliš efektivní. Tak jo, Metapode, teď mu ukážem, zač je toho loket! Použij ztvrdnutí!

METAPODOVA OBRANA se rapidně zlepšila! Tak jo, Pikachu, použij voltový útok! PIKACHU použil VOLTOVÝ ÚTOK! Není to příliš efektivní. Můj Metapod v týhle bitvě pořádně ztvrdne. - Metapode, ztvrdni! - Bleskový útok! - Ztvrdni! - Použij škrábnutí! - Dostaň ho ztvrdnutím!

- Dostaň ho bouchnutím! Zlepši si obranu ztvrdnutím! - Škrábni. - Ztvrdni! Ztvrdni! Co takhle ztvrdnout? PO 3 HODINÁCH Stačí jeden zásah a tvůj pitomej Metapod je tuhej! Metapode, použij elixír života! SVÉHLAVÝ METROSEXUÁL použil ELIXÍR ŽIVOTA!

Tak jo, Pikachu, vrať se zpátky! Do toho, Charizarde! A teď použij na jeho Metapoda... Počkat. Proč nemůže můj Pokémon prostě zaútočit na tebe? Na mě? Protože je to... proti pravidlům? Tak jo, Charizarde, - použij plamenomet na metrosexu...

- Dobře, dobře. Fajn. Tady máš tu debilní Pokéflétnu. Získal jsi okarínu! Počkat, tohle není Pokéflétna. Hele, jestlis chtěl tak strašně Pokéflétnu, moh sis ji prostě koupit od tamhle toho chlápka. POKÉFLÉTNY! Tady! A teď mi dejte tu pitomou Pokéflétnu.

Jistě. Ale nejdřív mě musíš porazit. A mých šest Metapodů. Do prdel... Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (64)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Prosím,prosím,prosím přeložte ten 4.díl.

251

Odpovědět

Už mají 4. díl.
http://www.smosh.com/videos/pokemon-real-life-4
A nechcete překládat více věcí od nich a udělat třeba nový "seriál Smosh"? Sice si to zvládnu přeložit bez problému, ale mají spoustu dobrých videí, která by možná mohli návštěvníci tohoto webu ocenit a dobře se u nich pobavit.
Např. The pokemon master, If [Něco] was/were real, Charlie the drunken guinea pig.

211

Odpovědět

takže rozhodně za mně určitě další dílý těchto chlapýku jejych parodye je vtipna parodující dotíravá =:D=

193

Odpovědět

Pokemony sem kdysi dávno pařil a tohle mě rozsekává:D Skvěle vystihnutá parodie, skvěle sehraný, jak to prožívají:D Bylo by fajn, kdyby se tu někdy objevil nějakej další díl:)

202

Odpovědět

Miluju SMOSH, už to sem někdo psal, prosím prelozte ZELDA RAP.....

190

Odpovědět

Pokemoni v realnom zivote su skveli :)...z tych novsich videii by ste mohli prelozit http://www.youtube.com/watch?v=mO1QBTG6EXs :)

190

Odpovědět

Mimocchodem, kdo má radši Iana, ať dá palec nahou a kdo Anthonyho, ať dá palec dolů. Dík! :D

194

Odpovědět

Smosh jsou úžasný! Videa od nich jedině uvítám. Jenom škoda, že nejsou v HD.

190

Odpovědět

XD prelozte vice techto videi

190

Odpovědět

Ach ta nostalgie. Nakonec jsem si stáhnul tu hru a emulátor k tomu potřebnej..:)

190

Odpovědět

Přeložte tohle video od Smosh:
http://www.youtube.com/watch?v=Gqx0u-0zG8c

190

Odpovědět

Myslím že 3 diel bol najlepší... Ale kludne prekladajte dalšie veci od Smoshu...

190

Odpovědět

urcite vic videii od smosh

190

Odpovědět

Zábavné video. Ještě se na ty kluky pěkně kouká. Jsou to sympaťáci :)

190

Další