Pokémoni v reálném životě 2

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:751
Počet zobrazení:8 673

Nejdřív se omlouvám těm, kteří se těšili na další díl pořadu Begin Japanology. Technické problémy pokračují. Naprostá většina dílů byla z YouTube odtraněna, takže je tu nemůžeme zveřejnit a seriál je na dobu neurčitou přerušen. Děkujeme za pochopení.

Ale teď tu mám dobrou zprávu pro všechny, které minulý týden pobavilo video Pokémoni v reálném životě. Připravil jsem pro vás totiž překlad druhého dílu, který je možná ještě lepší. Posuďte sami a v dohledné době se těšte i na třetí a zatím poslední díl.

Poznámka: V tomto díle se objevuje vtípek, který spočívá v tom, že se jeden Pokémon jmenuje Mankey, což se píše skoro stejně jako monkey (tedy opice), které jako by z oka vypadl.

Přepis titulků

Ahoj, holčičko. Mohl bych se vysquirtleovat na tvou Jigglypuff? Sklapni! Už se těším, až najdu nové Pokémony! Jen si musím dát pozor, abych kolem nikoho neprošel... Sakra, já s nikým bojovat nebudu! Ne, neboj. Chci ti dát novou schopnost, kterou můžeš naučit své Pokémony.

Říká se jí létání. Stačí ji naučit jakéhokoliv létajícího Pokémona a pak na něm můžeš letět, kamkoli se ti zachce. Takže i když to naučím nějakýho prťavýho ptáčka, můžu na něm odletět? Ve světě Pokémonů je všechno možné, ty pitomej blbče. Dobře, teď se můžu konečně vydat na svou pouť.

Co to je? Divoký MANKEY na obzoru! Mazec! Divokej Pokémon! - Mankey - má velké sklony k hněvu. - Myslíš Monkey? - Mankey! Ne, tohle je rozhodně opice. - Mankey! - To je fuk! - Dostaneš na zadek, Monkey! - Mankey! - Jdi, Pikachu! Tak jo, Pikachu, použij hbitý útok!

PIKACHU použil HBITÝ ÚTOK! Kritický zásah! - Tak jo, Monkey... - Mankey! Zavři už ku*va hubu! Tak jo, teď jsi můj! Sakra! Tentokrát tě dostanu. O 20 MINUT POZDĚJI Ale jednou tě určitě dostanu.

Divoký MANKEY znuděně odešel. Jen si jdi. Stejně jsem tě nechtěl. Ten Monkey pořádně prověřil mé odhodlání, ale to mě nemůže odradit od... - Hlavně ať to není další pitomej Monkey. - Mankey! Divoký CHARIZARD na obzoru! Fíha!

Tenhle nám nesmí zdrhnout! Honem, Pikachu, použij AK-47 útok! Tak jo, ty už můj budeš, Charizarde! Hurá! CHARIZARD byl chycen! - Jo! - Hej, ty blbečku! Chci odvetu! Dobře, Charizarde, vylez ven! Charizarde, dostaň nás odsud.

- Použij létání! - CHARIZARD se nemůže naučit LÉTÁNÍ. Vždyť má křídla. Není to žádnej pitomej Monkey. Mankey! Pidgey, to je nás*r!

Komentáře (48)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

BJHawk: Na Yt byla spousta dílů. Nevím jestli ses koukal teď, ale při vyhledávání ti to nenajde ani jeden anglický.

190

Odpovědět

Sakra a já se těšil na další díl Begin japanology. A nevím co melou, na YT je spousta dílu.

191

Odpovědět

Když už pokemoni,tak přeložit tohle :-D
http://www.youtube.com/watch?v=wcg5n2UVMss

190

Odpovědět

Ten závěr je geniální :D Jinak nic moc :)

201

Odpovědět

Pidgey, to je náááááser :-D

200

Odpovědět


Odpovědět

To je za moc ten konec xD :D

200

Odpovědět

Shut the f**k up :D:D rozsekávka.

200

Odpovědět

Vždyť je to totálně trapný a nudný. Nechápu co se vám na tom líbí.

1939

Odpovědět

prosím o přeložení http://www.youtube.com/watch?v=Edym6_vnjUw :-)

192

Odpovědět

Trojka je snad nejlepší, tak hurá do překladu :-D

190

Odpovědět

Jo, je to fajn, a dobře si to dělá srandu z nelogičností ve hrách. Akorát mám pocit, že ve většině z nich se Charizard HM02 Fly naučit může. :-))

191

Odpovědět

Sakra, lidi, vždyť je to perfektní. :D Udělat něco takovýho chce fakt kule a navíc tam mají moc dobrý efekty, to musíte uznat.

211

Odpovědět

děláš jakobys je jako dítě taky nezbíral .... všichni sme vtom byli společně

203

Odpovědět

Tak ten koho baví pokémoni je buď infantilní děcko, nebo člověk co si myslí, že je normální utrácet peníze za stupidní kartičky se zvířátkama

1949

Další