Chlápek nakupuje kondomyPOV

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 025
Počet zobrazení:11 653

Další video ze série POV pojednává o tom, jak může probíhat nákup kondomů v supermarketu. S dalším videem POV z dílny College Humor se setkáme zase příští pondělí v 17:00. Seriál POV má nyní svou vlastní stránku na Facebooku. Pokud se vám POV líbí, navštivte tuto stránku, můžete tam sledovat všechny novinky a mimo jiné hlasovat, jaké video přeložíme příště! A to vše ZDE.

Přepis titulků

Překlad: Daninja www.videacesky.cz Poslyš, než půjdeme ke mně, musím koupit nějakou ochranu. Teda pokud bys to nechtěla koupit ty, je mi to trochu trapné. Ani ne. Jasně, v pohodě, jenom jsem si dělal srandu. Ukliďte uličku číslo čtyři, někdo se tam pozvracel. Dobrá, tohle zvládnu, prostě buď v pohodě. Kde tu máte časopisy, prosím?

Kondomy? V uličce číslo tři. Proč bych se vlastně cílil trapně, on pracuje v supermarketu. To já si vrznu! Jo, to je pravda! Konečně si vrznu, to je super! Promiňte. Panebože, já si vrznu. Co když bude chtít dělat nějaké šílené polohy z Kámasútry? Jako například "zlomená vrtule" nebo "masová sluchátka".

Páni, takový výběr, měl bych koupit kondomy pro mou nebo pro její rozkoš? Já si to stejně užiju, tak koupím ty pro její rozkoš. Elektronicky testováno. Tak tímhle robotem bych chtěl být. Já si kupuju jenom pastu na penis... ...ehm... pastu na zuby. Kupuju si pastu na zuby v krabičce. Mohl byste odejít? Páni... možná bych si mohl koupit tyhle, prý je ani necítíš. Nesmím myslet jen na sebe.

Dobrá, teď přidám něco na zástěru. Jo, tak já tu byl jenom pro fén a... pro lopatu. Musím si vzít... Žrádlo pro kočky! Jasně! A nějaký tampóny... nebo radši ne. Promiňte. Tak k tobě teda nepůjdu. Á, samoobsluha! Tak, jenom načtu čárový kód... - Kondomy, kondomy, kondomy... - Jak je to vůbec možné? Rychle pryč, mise odvolána!

Vyjdi ven a dívej se do země. Pane, zapomněl jste si kondomy. A upadly vám vaše tampóny. Bez těch to přece nejde, ne?

Komentáře (50)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zas se tam někdo poblil ?? :D

251

Odpovědět

Jo celkem vklidu ale ta baba to je opravdu neskutečná číča :D

273

Odpovědět

Krytí bylo dobrý.. Ale s tou nadsázkou (Krtečkova lopatka a žrádlo pro kočky) to nemuselo být tak okaté.. Nestačily třeba noviny? Ale celkově to nebylo špatné :)

251

Odpovědět

Áno, po prečítaní ostatných komentárov mi docvaklo čo znamená nadsázka, ale tá druhá časť plati :)

181

Odpovědět

Neviem čo je na tom tak trápne, nevadí :) Ja som celé video čakala že tá baba odíde xD

181

Odpovědět

zradlo pro kocky :D

200

Odpovědět

krtkon: nespoileruj sakra :D

181

Odpovědět

lopatu :D nejlepsi

190

Odpovědět

Ta holcina je fakt libový kousek :P.. Jinak perfektni dil diky za preklad, uz se tesim na dalsi.

180

Odpovědět

mazec :D

180

Odpovědět

Pro ty, kdo říkají že je ta holka pěkná, těšte se na to, jak je kupuje ona, protože tam bude přímý pohled do jejího výstřihu :P

180

Odpovědět

Koukám, že tu spousta z vás neprokoukla tu jasnou nadsázku, která z toho čiší na každém kroku...

220

Odpovědět

každodenní život naprostýho debila :D normální kluk by vzal kondomy a šel, on si musí koupit lopatu :D

202

Odpovědět

trapny...

182

Odpovědět

Kvuli tyhle babě bych je koupil at uz bych se cejtil jakkoliv trapně xD

210

Další