První polibekPOV

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 998
Počet zobrazení:27 436

Tak co, chlapi, teda klidně i ženský, přiznejte se. Vypadal váš první romantický polibek nějak podobně jako v následujícím videu? Musíte dát za pravdu, že pár věcí je opravdu ze života jak se patří, při nejmenším ta nervozita a myšlenky honící se vaší hlavou... Pokud by byl zájem o nějaké další video z pohledu první osoby od College Humor, sdělte nám svůj názor v komentářích.

Přepis titulků

Překlad: bakeLit Překlad: bakeLit www.VideaCesky.cz Tak jo, den se nám vydařil, máme krásnou noc a máš na sobě svoje jediný hezký tričko. Zkontroluju skvrny od potu. Tady dobrý a... Panebože! To vypadá, jak když se ti počůralo rameno! Snad to nějak chytře zamaskuju. Hezky voníš.

Jo! Všichni kámoši říkali, že kolínská je teplá, ale ona mi řekla, že hezky voním. Takže ať si naserou! Odteď už jedině kolínská od Antonia Banderase. Takže co dál? To je ono! Chytím ji za ruku. Nejzažitější způsob vyjádření romantického potenciálu. Dobrá, malíčku, tady je tvůj scénář.

Jsi jen malý naivní šmudla, nad kterým nemám žádnou kontrolu... Copak, můj malíček se blíží k její ruce? O tom vůbec nic nevím. A... dotek. Pohla rukou. Ucítila snad moji ruku? - Mami?! - Jejda, promiň, myslela jsem, že je to pošťák. - Mami, je půlnoc!

- Moje chyba. A mimochodem, proniknutí se přeceňuje. - Mohla bys už zmizet?! - Už jdu. A zavři... Zpátky do hry. Co se děje? Zaplétá svůj malíček! Bože můj, začíná mi stát péro. Zkusím si to klasicky narovnat rukou. To je ono.

Ještě se mrknu, jestli to nevyčnívá z kalhot. Pohoda. Od zad směrem dolů k zadku se mi valí řeka potu, jako když se Luke Skywalker blíží k šachtě na Hvězdě smrti. A potí se mi ruce! Asi si myslí, že jsem zrovna vylezl ze sudu plnýho slimáků. Nazdárek! Její palec se vydal na výlet! Tohle je něco.

Čas na tic tac, kterej mám pro tuhle příležitost v kapse. Prostě jeden nenápadně čapni, ani se nedívej. A... Bože, to byl niklák! Směje se! Přišlo jí to roztomilý. Naklání se! Nakloň se taky, nakloň se! Nakloň se doleva... Ne, ne. Nakloň se doprava.

Jé, srazili jsme se. Snad bude stačit, když... díky. Polibek! Boom-shaka-laka! Byla by pecka si teď zahrát NBA Jam. Ne, soustřeď se a zavři oči. Otevři je. Ona je má otevřený? Ne, zavři je. Dýchej nosem, spolkni ten krkanec. Nepřežeň to s jazykem, na milostný kousnutí je brzo a...

to by stačilo. Plaše se usmívej, moc se jí nekoukej do očí. Ať už uděláš cokoliv, neptej se jí, jak se cítí. Holky nenávidí kluky, co všechno moc zkoumají. Díky Bohu, že nejsi jedním z nich. Buchtička! Schovala jsem ti pod ni kondomy. - Mami!

- No jo, dobře. Zlato... Z kalhot ti kouká kus žaludu.

Komentáře (168)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

mám je zvědavá... Chce se podívat jak to synkovi jde. :-)
Chlapec z toho dělá zbytečnou vědu.

235

Odpovědět

“Bum-shaka-laka” :D :D :D :D Nejlepší :D :D

413

Odpovědět

a to som myslela jazíčkovú mala som 17 o 19 dni 18 a taku normalnu som dostala ked som mala 13 ale tiez z jazikom :D

1842

Odpovědět

je som dosstala pusu a od chlana rovno ma aj pretiahol

2140

Odpovědět

Nevím jestli se mám smát a nebo brečet... :D

230

Odpovědět

super..:D A Jimmy: souhlasím..:D

182

Odpovědět

Můj první polibek mi byl ukradenej protože jsme byli oba dva opilí

2318

Odpovědět

uplne uzasny fakt diky moc :D videa od college humoru jsou fakt super dik :)

222

Odpovědět

Totální bomba :D :D přeložte od nich všechno PLS :D .... boom-shaka-laka

272

Odpovědět

paneboožeee :D:D:D:D

242

Odpovědět

ten konec to je něco :D :D :D

201

Odpovědět

Poslední věta to strašně zabila :D

231

Odpovědět

:D no k***a :D ten konec :D :D todle me rozbiji tydle videa :D

202

Odpovědět

Od teď začnu používat "Bum-shaka-laka" :D To je prostě moc :D Jinak to celkem sedí,až na tu mámu a ten žalud :D

212

Odpovědět

Hello, Her [felm] is on the move. :D to mě dostalo ještě ten hlas :D

191

Odpovědět

No ty krávo ta to zazdila :D :D

201

Další