V posilovněPOV

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 349
Počet zobrazení:14 600

A máme zde další video ze série POV. Myslíte si, že si všichni pobyt v posilovně užívají? Hrdina našeho videa určitě ne!

S dalším videem POV z dílny College Humor se setkáme zase příští pondělí v 17:00

 

Přepis titulků

Překlad: Daninja www.videacesky.cz Dobrá, začíná nový semestr a s ním i moje nové já. Už žádný večeře z automatu, nebudu udejchanej z cesty do sprchy, holky už mi nebudou říkat klučino. Jde se na to. Proč tu musí vždycky bejt jeden starej naháč? Takhle povislý koule jsem ještě neviděl! Nedívej se na ten vrásčitej šourek, nedívej se, nedívej se na něj. Co to je za hudbu?

Je jak z německý diskotéky. Zdarec, týpci. Čert to vem, alespoň jsem chytřejší. Asi přijdu pozdě na přednášku o pokročilé neurologii. - Mějte se, pane. - Na viděnou. Hele, sledoval bys mě? Tebe bych nejspíš mohl sledovat z vesmíru. Samozřejmě. Vypadá jako svalnatá sklenička na martini.

Jenom doufám, že jí nepraskne svršek. 90 kilo? To přece není možný! A ten hrudník! Jsou to prsa, nebo prsní svaly? Musím to vědět! Mám zvracet, nebo bejt vzrušenej? Tak tohle bude určitě děsivý. To je jako bych šu*al tenistku. No tak, to zvládneš, na to máš! Musíš to zvládnout, prosím.

Jinak nevím, co bych dělal. Ona umírá...umírá... ...je mrtvá...necítím puls. Poslední, co viděla, byl můj rozkrok. Ta se teda do nebe nedostane. Je živá. Je živá! Co je s tebou?! Je mi to strašně líto. Musím najít něco, na co mám. Á, veslovací stroj. Pětadvacet kilo, to je tak akorát. Páni!

Co takhle padesát? Tak, jde se na to! To se počítá jako jeden. Radši to zas vrátím. Jsem právě po operaci. Věnuju se wrestlingu. Zkracovali mi penis. Ale furt ho mám velkýho. Jejda. Možná mě neslyšela. Možná, že je hluchá.

Určitě je hluchá. Chudinka jedna. Dobrá... není to tak hrozný. Budu sem teď chodit denně v sedm ráno a už žádný karbohydráty. Nebo jenom karbohydráty? Určitě s nimi musím něco udělat. Mlíko na svaly... to existuje, ne? Už teď jsou vidět výsledky cvičení. Mám nadlidskou sílu... Co se stalo?

Omdlel jsi. Myslím, že jsi zapomněl dýchat. To snad ne... Vypadáš jak idiot.

Komentáře (57)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ten mněl štěstí že nemněla dobrou náladu :D

2016

Odpovědět

Ta věta už snad nešla napsat hůř.

570

Odpovědět

Daninja is good translator. And this video was funny :) thanks

212

Odpovědět

Daninja: Dobrá práce, překlad je podle mě v pořádku a takhle je to super :)

221

Odpovědět

Daninja: Nic si z těch trollů nedělej :) Já jsem to pochopila a přišlo mi to vtipný! :)

210

Odpovědět

Označení "karbohydráty" je jak z učebnice. I bodybulideři používají spíše slovo "sacharidy", či "cukry".

202

Odpovědět

mazec :D

180

Odpovědět

supr díky moc líbilo se mi tu spousta věcí ale POV je snaď nejlepší...

180

Odpovědět

me nejvic dostal ten konec s tim dedkem, to nemelo chybu :D

200

Odpovědět

Luc: Věta dává úplně normální smysl, "mohl bys mě sledovat" ve smyslu "mohl bys mě jistit" ve fitness slangu. A zároveň druhý význam: sledovat jako pozorovat. Lépe to přeložit nejde, pokud máš lepší překlad, který zachová dvojsmyslnost věty tak sem s ním.

Pazzi: Karbohydráty (ač nepřesné pojmenování) se v angličtině stále běžně používají, v češtině se stále používají pokud je řeč o výživných látkách pro bodybuildery, tady není řeč obecně o cukrech.

221

Odpovědět

Prosím, už žádné karbohydráty!! Jsou to sacharidy!! Pokud nechcete použít sacharidy, tak alespoň cukry.

1811

Odpovědět

Tohle znám xD

181

Odpovědět

Jenže ta věta v češtině nedává smysl a o to tady nejspíš půjde...jinak díl úžasný! :D:D:D:D

185

Odpovědět

Mr.G: Jsi to asi moc nepochopil, ten vtip je ve dvojznačnosti slova "spot", kdybych to přeložil jako "jistit", tak by ta další věta vůbec nedávala smyl..."Myslím, že bych tě mohl jistit i z vesmíru"??? Asi těžko viď :-) Sledovat je té anglické dvojznačnosti ze všech českých slov nejbllíž...ten, kdo umí anglicky to pochopí a ten kdo neumí tak ten je rád, že mu to alespoň dává smysl.

190

Odpovědět

Dobrej díl POV, akorát bych si příště víc vyhrál s překladem, to "could you spot me? "by bylo lepší přeložit jako "mohl bys mě jistit? "

192

Odpovědět

:D:D Je to super. :D Miluju POV :D Ale ta mužatka:D Ta mě dostala. :D

180

Další