Rockový koncertPOV

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 224
Počet zobrazení:10 767

A máme zde další video ze série POV. Nemůžete se nabažit rockových koncertů? Hrdina dnešního videa z posledního úplně nadšen nebyl... S dalším videem POV z dílny College Humor se setkáme zase příští pondělí v 17:00. Seriál POV má také svou vlastní stránku na Facebooku. Pokud se vám tato videa líbí, navštivte tuto stránku, můžete tam sledovat všechny novinky a mimo jiné hlasovat, jaké video přeložíme příště!

Přepis titulků

Překlad: Daninja www.videacesky.cz S dovolením. Promiňte. Pardon. S dovolením. Tenhle flek mi bude muset stačit. Kolik tu je vůbec předkapel? Začínaj mě bolet nohy. Dále na programu: devět dalších předkapel! Musím jít s pískem. Nerad bych ale přišel o své místo.

Tak už pojď, Jessico! Ne, že by to hrálo roli, stejně se takový krávy nacpou přede mě. Au! Jak to, že tu není dostatek podlahy? Mizim vocaď. S dovolením! Pozor na pivo. Prosím, nerozlej se. Díky.

Samozřejmě, že skončím rovnou před reprákem. Já snad ohluchnu. Máma říkala, že se to stane. A už je to tady! Slyším jenom baskytaristu. Dobrá práce, kámo. Je těžké naučit se hrát na baskytaru? Nejspíš ano. Opravdu?!

Ale no tak. Bubeník je vždycky nejvíc cool z celé kapely. Podívejte se na to monstrum! Vsadím se, že mimo pódium takovej drsňák nejsi. Zajímalo by mě, jestli by si někdo všimnul, kdyby přestal hrát. Panebože, ona se dívá přímo na mě! Přímý oční kontakt. Škoda, že jsem tu se svou debilní... Čauky! ...přítelkyní!

Ahoj! Ona na to chce tančit? Při tom přece nikdo nevypadá dobře. To si někdo pamatuje ten text? Asi si prostě něco vymyslím. Vodní meloun, vodní meloun, vodní meloun, vodní meloun. Chci pařit každou noc! Chci pařit celej tejden až do rána! Jestli mě ta holka praští tou její obří kabelkou ještě jednou...

Chlape! Strašně mě to mrzí! Nebyla to moje chyba, někdo do mě strčil. To mám teďka držet ten kelímek po zbytek večera? Tak to ani náhodou. Co, co to děláš? Hej, nestrkej do mě. Nese mě to pryč. Nechci jít do... Sakra!

Na všech koncertech přece nemusí někdo pogovat v kotli! Co je na tom zábavného? Jak vás to může bavit? Jsem tak šťastnej. Tamhle je Katie, díky bohu. Zdar, hoši, jak to jde? Jejdanánku! Katy! Pomoc, Katy! Panebože, nemám u sebe peněženku ani mobil!

Cítím něčí ruku na zadku. Teď ji cítím v zadku! Dobrá, to už by stačilo. Pusťte mě dolů! Dolů! Díky. Smrdí to tu prdama a marihuanou. Jedním z nich jsem také přispěl. Fuj, lidi maj sex na koncertech? Jak je to vůbec možný?

Dobrá, máme pro vás ješte jednu, je to novinka. Vodní meloun, vodní meloun! Jo, tuhle znám!

Komentáře (62)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

proč je moshpit přeloženej jako pogo.. to je uplně něco jinýho..

50

Odpovědět

"je těžký hrát na basu? Asi jo... Určitě?" :D

230

Odpovědět

ten konec mě zabil :DDDDDDDD

180

Odpovědět

:DDD Water Melon :DDDDDDDDDDDDDDDD

191

Odpovědět

no tvle, tk takovej záchvat smíchu už jsem dlouho neměla :D water melon:D upe nej POV! :D

182

Odpovědět

pogooooo :D

180

Odpovědět

yes I know this one! kruty :D

181

Odpovědět

má sexy hals

180

Odpovědět

I'm so happy! :D.. :D :D :D :D

190

Odpovědět

hodně kvalitní :)

180

Odpovědět

Náser!!! :D

180

Odpovědět

Jejdajanku :D

180

Odpovědět

dobrá práce, akorát ve videu říká mosh pit a překlad pogo je celkem nepřesnej, spíš by bylo lepší to nepřekládat :-)

187

Odpovědět

naj su typci v 2:05 ked nanho pozru :D uplne paradne video :D typicky koncert

180

Odpovědět

POGO!!!! :D

180

Další