Jak neudělat testPOV

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 328
Počet zobrazení:13 584

Poté, co videa První polibek a Nuda o hodině dějepisu slavila velký úspěch, přichází další video z dílny CollegeHumor a jedná se o další ze série POV (Point of View – pohled z první osoby). S dalšími díly z této série se budeme nyní setkávat každý týden - v pondělí od 17:00. Znáte ten pocit, když přijdete naprosto nepřipraveni na test a jste z toho strašně vystresovaní? Hlavní postava tohoto videa jistě ano! Seriál POV má nyní svou vlastní stránku na Facebooku. Můžete tam sledovat všechny novinky a mimo jiné hlasovat, jaké video přeložíme příště!

 

Přepis titulků

Překlad: Daninja www.videacesky.cz Dobrá, máte ještě 20 minut a pak končíme. Sakra. Dobře, tuhle stránku tedy přeskočím. Ale už jsem přeskočil tamtu stránku a půlku téhle... Ježiš...doufám, že budu mít alespoň 26 bodů. To by snad mohlo stačit na 4+. Mám ho požádat o více času? Ale to snad jde jen u seminárky... Jak to vůbec můžete vědět?

Hotovo. Jak je to vůbec možný? To je určitě taková ta mrcha, co má furt jedničky, ale když napíše test, tak říká: "Úplně jsem to zkazila." Bože, ty seš jak virus. To je kvůli tomu, že jsem nebyl na opáčku? Kdo má vstávat před jednou odpoledne? Je čas se protáhnout a něco opsat. Jenom si protahuju starý dobrý obratle.

Lidé jsou ubozí, kéž bych uměl zoomovat. Hups. Proč je tu takový vedro? Je tu jak v pekle. Sakra, to se tak potím? Proč se nedělá Old Spice na obličej. Dá se umřít na syndrom neklidných nohou? Lidi umírají divnými způsoby. Četl jsem o chlápkovi, co měl problém s krkem, takže použil klystýr, aby mohl požít alkohol rektálně, načež umřel na otravu dvěma litry sherry. Ale no tak!

Přece ten čas neletí tak rychle. Na to musí být mnemotechnická pomůcka. Já vlastně ale ani nevím, co to je. Dobrá, plán B: Dostat odpověď z profesora. Ehm...trojka vypadá nějak takhle... ...nebo spíš více koleček? Tohle není střední škola. Nemůžu napovídat. Děkuji mockrát. Jdi do prdele. Není moje vina, že tvoje práce stojí za houby. Co kdybych se vyzvracel. Nemůže mě vylejt, když se pozvracím přímo na svůj test.

Tak jde se na to, radši se ani nedívat. Ale no tak, dej se dohromady! Potřebuju si odskočit. Potřebuju omluvu...omluvit...omluvení... Omluvte mě. Albert Einstein a Thomas Edison byli příšerní studenti. Možná jsem také jedním z takových géniů...špinavče. A v příštích deseti letech můj mozek vzkvete jako kytička. Možná nemám, co komu nabídnout. Zkurvený rodiče mě odříznou od prachů...

Kurva! Všichni přátelé mě opustí. Pak je tu ta hospodářská krize, Pluto už ani není planeta... Jsem v prdeli. Můj život je v - Ou. Mohl bych na ten test dostat víc času?

Komentáře (43)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

:D:D:D Pluto už ani není planeta-- !!! Taky mě to štve, kámo.

460

Odpovědět

ehh, to je blbost pro podpubertaky,zel....

2050

Odpovědět

Jo, to Pluto působí vtipně ve všech kontextech. Banda zaprděných dementů ROZHODNE, že Pluto není planeta. Nepochopíš. Absurditka jak víno. :-D

244

Odpovědět

Já nevím, stejně jako někdo rozhodl, že Pluto je planeta. :D Neřešila bych to.
Nehledě na to, že Pluto chtějí vrátit mezi planety. Měla jsem dokonce dojem, že to už schválili, ale asi ne.

10

Odpovědět

Pluto už není planeta... :D

241

Odpovědět

Jo to pluto je fakt boží :-D

211

Odpovědět

ten pot mě dostal! to prostě nemá chybu

234

Odpovědět

Ups :D

211

Odpovědět

Pluto už ani není planeta :D:D:D:D To mě rozsekalo :D

222

Odpovědět

Supr. Když jde člověk nepřipavenej na test tak se nemá cenu stresovat...

200

Odpovědět

Konecne nejake POV!!!

190

Odpovědět

Sakra, chcipam smichy :D

180

Odpovědět

Ro$$i: Jedině VisualSubSync, úplně na všechno, zapomeň na Subtitle Workshop. ;)

183

Odpovědět


Odpovědět

@Daninja:
Bohuzel budu muset i casovat, takze zkusim Virtuala. Diky za RE

180

Odpovědět

To je ako moja matura :)

180

Další