Zvukové efekty #6Whose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 047
Počet zobrazení:12 075

Colina a Ryana tentokrát coby farmáře čeká setkání s mimozemšťany. Nápomocné jim budou dámy z publika Giselle a Jenny.

Přepis titulků

Colin a Ryan nám zahrají scénku, pro kterou budete dělat zvukové efekty. Skvělé, že? Giselle bude dělat efekty Ryanovi, Jenny bude dělat efekty pro Colina. Budou vám dávat podněty. Téma zní: Farmář Ryan a jeho manželka Colin shromažďují zvířata před blížící se bouřkou.

Ta však překvapivě vyústí v přistání UFO. Můžete začít. No tak, Bessy, jdeme! Je nemocná. Moc se jí nechce. Drž ji, zatlačím do ní. Opatrně! - Vážně je nemocná.

- To je. - Dej ji do chléva. - Pojď sem, Bessy. Radši bychom měli... Páni, ta bouře vypadá hrozivě. - Radši... - Poslouchej. - Zas tak hrozivá není. - Zní to, jako by měla tajemství. Radši vezmeme nějaká kuřata. Nějaká si vezmeme na jídlo, dokud to nepřejde, bude to drsná bouřka. Usekni mu hlavu. Použil jsem pistoli.

Vypadá to, že masa bude dost, zastřelil jsi i krávu. Nezačíná pršet? - Na tohle nemáme čas! - Tak promiň! - Nemohl jsem si pomoct. - Na to nemáme čas! Zavři vrata na té... stodole? Ty jsi tu farmář. Ale ne, myslím ta velká vrata. Dobře, tak já to zavřu.

Ta kráva je vážně nemocná! Zavři ji tam! - Nechtěla jsem, abys viděl kombinaci. - Ach tak. Zkontroluj, jestli je uvnitř, já přinesu vodu. - Něco je na obloze. - Mraky se rozestupují. To jsou poldové! Ale my jsme nic neprovedli! - Co?

- Nic jsme neprovedli! Nějaký divný malý... To je docela roztomilé. Radši vypnu televizi. Dveře se otevírají. Potřebovali by na panty trochu vesmírného oleje. Možná jsou z jiné planety, mohli bychom být první, s kým přijdou do kontaktu. Půjdeme jim naproti.

Podívej! Malý tvor s velkou kulatou hlavou a mandlovýma očima! Snaží se s námi mluvit. Používá znakovou řeč. Ne! Mluví! Vezměte nás k vašemu vůdci. Ten vyšší je docela inteligentní, nevím, co je špatně s tím druhým. Ten malej vytahuje nějakou divnou zbraň! To je kočka!

Opatrně s tím. Zkusím jen varovný výstřel. Použiju svoji zbraň, tohle je nevyděsí. To by nevyděsilo nikoho. Překlad: Magenta www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proč jsem si při popisu toho mimozemšťana vybavila Colina ? :D :D :D

270

Odpovědět

Už mě bolí huba jak se musím smát.

370

Odpovědět

tenhle dil me rozesmal az k placi :D

280

Odpovědět

Tak toto bolo TOP, skoro som vyplul pluca co som nestihal dychat lebo som sa furt smial-tie zenske boli tak trapne a zle ale vdaka R+C z toho vznikla skvela čast :o)))

1911

Odpovědět

Pěkný díl, první "zukové efekty", u kkterých jsem se smála. :)
Krásný překlad, jen by to chtělo používat pro Colina všude stejný rod. :) (v čase 2:17 je v ženském rodě, což mi připadá správně RP, ale v časech 1:31, 1:34 a 1:48 je v mužském rodě).

183

Odpovědět

Nechápu, proč se ve všech diskuzích pod WLIIA řeší, jestli je to připravené nebo ne?
Mě osobně je to úplně fuk. Hlavně že je to srandovní! :D

214

Odpovědět

Osobně si taky myslim, že jakmile vidíte v nadpisu WLIIA okamžitě saháte po hodnocení 10/10, jinak mi to moc rozum nebere. Neříkám, že tohle není vtipný, ale tak na 8/10 max., pokud vezmu díly např. nemožná mise a mají téměř stejný hodnocení s tímhle a to sou díly daleko ale daleko zábavnější než je tohle.

1813

Odpovědět

děláš jakoby na tom hodnocení závisel tvuj život :D

224

Odpovědět

Já Whose line osobně moc v oblibě nemám, protože pokaždé pochybuji o tom, zda je to předem připravené či nikoliv. Někdy mi to příjde opravdu hodně povedené a vtipné a právě to ve mě budí podezření, ale tentokrát věřím, že to nahrané nebylo a tak jsem se královsky bavil.

1835

Odpovědět

Jéžiš, co na tom furt všichni řešíte? I kdyby to bylo tak co? Je to královská zábava! Ani většina připravený scének není taková sranda, takže who cares?

A já nevěřím, že to mají připravené, jsou to prostě profíci. Vzpomeňte si na Ruskou ruletu s Lábusem a Kaiserem. To taky byla improvizace a co dokázali vymyslet během těch pár minut k přípravě, bylo někdy až k neuvěření. Někdo to prostě umí! A že zrovna vy to neumíte, tak to neznamená, že někdo jiný to nedokáže, Já taky neumím řídit jadernou elektrárnu a věřím, že existuje.

223

Odpovědět

+noirut64Nemám problém, pokud by to bylo nahrané a dopředu by to řekli. Ale pokud mě mají vodit za nos, tak jsou to podvodníci a to mi vtipné nepříjde.

1820

Odpovědět

+noirut64Ehm, díváte se někdo na celé díly? Jaképak vodění za nos, vůbec se s tím netají... dá se určité téma a víceméně jedou podle zažitého schématu, většina z nich už spolupracuje roky (viz. Ryan, Colin - přes 20 let, Brad, taky prakticky 20 let, to samé Greg, všichni tihle už spolu pracovali na původní anglické verzi, která má spoustu sezon, Ryan s Colinem se znají prakticky od 18ti a vyrůstali spolu). Takže vědí, jak už kdo reaguje a co je asi tak pro diváky vtipné (vtípky na colinovu plešatost, ryanovu velikost bot, nosu, waynovi rasové vtípky, dost vtipů se i opakuje, atd, atd) Navíc se většina scének jede několikrát a pak se vybírají nejpovedenější pokusy (zas kupříkladu hoedown, který dělají i 10x za sebou a pak vyberou nejlepší, což je i jeden z důvodů, proč ho Ryan tak nesnáší :D) Ale jsou to prostě profíci, kteří svoji práci umí a proto je to tak vtipné :)

191

Odpovědět

+noirut64PS: pěkná ukázka toho je například v tomhle videu: http://www.youtube.com/watch?v=sbvhH1Tg0Bc Všichni hrají hru Party Quirks, kdy se Waynovi stane "malá nehoda" a omylem všem ukáže spodní prádlo jedné holčiny z řad diváků... Na konci tohohle dílu zpívají hoedown a Ryan si nemůže pomoct a neustále si dělá vtípky z Melissiny prdelky :D :D Takže je nucenej ho opakovat... Takže hned tři ukázky Hoedownu za sebou. Tohle vám dopředu nikdo nenachystá :)

180

Odpovědět

real_VILLAIN: tebe asi hodně záleží na těch palcích co? :D

191

Odpovědět

Teda nevim, v cem je tohle lepsi nez Onion TV nebo Rickyho stand-upy...Ale proti gustu...

1824

Odpovědět

parádní!!! konečně tam nejsou pojebané babky, které neumí nic jiného než syčet..:D

195

Odpovědět

Když hladí tu kočku, nemohla jsem se ani nadechnout :D :D

183

Odpovědět

Jakmile se tu objeví video těhle ňoumů, tak tomu místní ovce automaticky dávájí 9 a výš. Je to domluvené jako ostatní díly a stejně jako ty ostatní díly to není moc vtipné. Takže za mě 1/10.

18255

Odpovědět

To opravdu nemáš nic lepšího na práci než psát snad ke každému videu WLIIA nějaké stížnosti o tom, že je to nahrané a že jsou všichni ovce? :) Mě by zajímalo, jestli se na to vůbec koukáš a nebo dáváš automaticky 1* aby si zkazil/a průměr.

194

Odpovědět

Buď rád, že neznáš apple. :D

1814

Odpovědět

Nevím jestli to je domluvené, ale s prví polovinou tvého příspěvku naprosto souhlasím!

Jakmile každý uvidí whose line is it anyway tak většina hned 10/10

1877

Odpovědět

stejně tak, jako když někdo napíše proti tomu něco tak okamžite palec dolů, aniž by se zamysleli..

1883

Odpovědět

+ZlopánEehm, zamyslel jsem se a...jo, pořád jsi blb. :D

188

Odpovědět

No Life - Achievement unlocked.

194

Odpovědět

Nejlepší dvojka herců, co znám :-D

184

Odpovědět

Áááá, nové WLIIA, super! Ale teď už tu jen čekám na ty dva kriply BadAss a Stopcenzure, až nám tu pěkně vypálí, jak je to připravené a za 1/10. Za mne 10/10, jako vždy, to snad ani jinak nejde. :-)

182

Další