Zvukové efekty #7Whose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:951
Počet zobrazení:10 486

Ryan coby Tarzan a Colin jako Jane si zahrají další Zvukové efekty za pomoci Mickey a Catherine, dvou skvělých dam z publika.

 

Přepis titulků

Vy jim budete dělat zvukové efekty. Mickey bude dělat efekty Ryanovi, Catherine Colinovi. Budete jim dělat zvukové efekty. Téma zní: Ryan je Tarzan a Colin je Jane. Jsou na lovu, když náhle z džungle uslyší potíže. Vy jim děláte zvukové efekty. Můžete začít. Tarzane, musíš mě přestat tahat po stromech za vlasy. - Jane to nelíbit?

- Ne, Jane to nelíbit. Tarzan jít hledat jídlo pro Jane. Jane jít s Tarzanem? Ano. Zavolám svého věrného slona. Zkusím to ještě jednou. Asi je čas vstávat. Jediný, kdo přišel, je pásovec. Nasedni na něj. A co kdybychom prostě šli pěšky? Pozor, lev!

- Trochu změkčilý lev. - Není zase tak velký. - Nechám ho jít. - Dobře. - Džungle už nebýt, co bývala. - To ne. Podívej, ty kokosy vypadají dobře. Chceš, aby ti Tarzan jeden přinesl? Jasně. Víš ty co? Ty hudební kazety ti vážně pomáhají. Večerní škola se Tarzanovi vyplácet.

- Uvidíme, jestli nějaký zasáhnu tímhle kamenem. - Házej, Jane. Jane mít zbraň? Radši zkusím menší kámen. Jane zabít Tarzanův oblíbený pták. Promiň. - Nepřemýšlela jsem. - Tarzan pro ně vylézt, už žádné házení. Dobře. - Někdo ten strom naolejoval.

- Ano. Víš co? Mám s sebou mačetu, tak co kdybych ti - do stromu vysekala stupínky? - Počkej! Tarzan slyšet letadlo. Ono proletět tak rychle, že Tarzan nestihnout signalizovat. Tak ještě jednou! Možná... Jane a Tarzan rozdělat oheň, takže až letadlo zase letět kolem, uvidí oheň.

To je poprvé, co vidím letadlo připojené k sekačce na trávu. Rychle! Jane rozdělat oheň. Dobrá. - Mám použít třecí dřívka? - Tři dřívka, rozdělej oheň, Jane. - Jane, rozdělej oheň. - Snažím se! - Jane, rozdělej oheň. - Snažím se. - Jane, rozdělej oheň! Helikoptéra!

Teď je to helikoptéra! Podívej, Tarzane! Omylem jsem založila požár a všechna zvířata - se splašila a běží k nám! - Ach ne! - Podívej na ty opice! Podívej, krokodýli! Hroši! Támhle jsou hroši! Ony... Jane, všechna zvířata být nemocná! Asi tu řádí prasečí chřipka. Jane, Tarzan chtít, abys zůstala navždy.

Copak neslyšíš Tarzanovo... Tarzanovo srdce bít pro tebe, Jane. Máš tam pořádný bum-bum. - Děkuju. - A mé srdce bije pro teb... Pardon. Překlad: Magenta www.videacesky.cz

Komentáře (43)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

dysfunctional

00

Odpovědět

Opraveno:)

00

Odpovědět

+JohnSorrowTo bylo rychlé, děkuji pane ;)

10

Odpovědět

nefunkční

130

Odpovědět

Už to jede!

00

Odpovědět

Video zablokováno Warnerem.

50

Odpovědět

Bože, ta menší ženská je úplně šílená :D :D jak tam skáče :D

200

Odpovědět

proc si tam furt vybiraji staresiny :D, v publiku nejsou snad mladi?!

183

Odpovědět

No a co? Já se zasmál. :D

190

Odpovědět

"Džungle nebýt, co bývala" :D

190

Odpovědět

Není to tak dlouho, co jsem psal k jednomu videu WLIIA, ať přeložíte tuhle scénku, nevím, jestli jste mě poslechli nebo jste na ni přišli sami, nicméně děkuji moooc :-)

180

Odpovědět

My heart beat for you too.... *** * ***... oh sorry :D :D to ma rozsekalo , klasika legenda :)

190

Odpovědět

Tyhlety ženské byly zatím nejlepší :D Mám takový dojem že pro WLIIA by tu mělo být speciální hodnocení 11/10 :D :D

190

Odpovědět

Hodnotím za 10, pak shlédnu a pak nelituji :D

(jak se Wayne vzadu řeže je krásný)

189

Odpovědět

Já hodnotit deset.

180

Odpovědět

Zajímalo by mě jestli si tady někdy troufnete přeložit hru If you know what I mean :D

182

Odpovědět

Nějak se opakujou. za snahu dávám 2/10

1845

Odpovědět

Neboj, my už víme, že jsi pako :-) Za snahu ale tvůj komentář hodnotím 0.5/10

182

Odpovědět

Tak se neopakuj, a drž už hubu

182

Odpovědět

+smizuziAha, já jsem si to přečetla "Opakuji" .. ops.. my bad :D ale i tak, drž už hubu, nikoho tu nezajímáš .. -.-

193

Odpovědět

Zvukové efekty mám rád asi nejmíň, ale tyhle měly šťávu :D A co nesnáším, jsou komentáře typu: je to nahrané, je to dopředu připravené! Proč by proboha mělo být?! Jsou to ostřílení herci, jedou v tom od mala, spolu kolem třiceti let, žádní trapní amatéři z Partičky, což je kapitola sama o sobě!!!

184

Odpovědět

Kdo se směje naší Partičce, tak nechápu co by dělal u tohohle. Ještě jsem neviděl žádnej tragedotrapnej díl od nich (to se ale o partičce říct nedá) :D Z jakýho roku jsou tyhle díly?

183

Odpovědět

To neznáš moji kamarádku. Partičku málem uctívá a směje se u ní od začátku do konce, zatímco když jsem jí pustila WLIIA, sotva se pousmála :D Holt je vidět že je to obojí úplně jiný druh humoru :D

180
Další