Zvukové efekty #1Whose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 604
Počet zobrazení:15 511

Dalším vaším častým přáním, co se týče Whose line is it anyway?, bylo přeložit další hru, ve které excelují Colin a Ryan.

Ve hře Zvukové efekty (Sound effects) budou oběma hercům dělat všechny zvuky, které si ti dva do scény vymyslí, dvě dámy z publika. Tématem je záchrana Charlieho andílků z pevnosti v džungli, na kterou se vydávají Ryan jako jeden z andílků a Colin coby Bosley. Ne Charlie. Bosley.

Přepis titulků

Vy budete dělat zvukové efekty pro Ryana, a Karen, vy je budete dělat pro... Vy budete dělat efekty pro Colina. To je ten plešatej. Znamenám si. Téma zní: Ryan je jeden z Charlieho andílků, a Colin je Bosley. Od Charlieho dostanou instrukce, aby infiltrovali sídlo zločince v džungli, kam jeho milice unesly druhé dva andílky. Takže vy jim děláte zvukové efekty.

Můžete začít. Promiň, že jdu pozdě, Charlie. - Jsem Bosley. - Promiň. Klidně si je dál drž, jestli chceš. Dostal jsem zprávu od Charlieho. - Nemůžeš mě normálně poslouchat? - Promiň. Musíme do džungle, drží je v zajetí nějaký šílený diktátor. Koho? - Ostatní andílky.

- Ono je nás víc? - Ano! Pojďme do našeho soukromého andílkovského letadla. - Před cestováním je vypouštím. - Dobrý nápad. Takhle se přes to snáz kouká. - Letíme přes vodu, když nastane problém, můžeš je znovu nafouknout. - Dobře. - Můžu si taky zaklikat? - Prosím. Ty moje jsou hlubší. Pásy. Připravena?

Doufám, že motor bude taky klikat, až nastartuješ. Ne, poslouchej tohle. Přidám trochu plynu. Zastavilo se to! - Zapnul jsem tu tlumící věc. - Fajn. Jak ten ostrov vypadá, Charlie? - Jsem Bosley! - Promiň. Támhle to je ono.

- Vezmi si padák. - Fajn. Je celej mokrej! To víš, všechno jsem umyl, než jsme to vzali na misi. - Jsem připravena. - Vezmu si svůj. Je nějaký neforemný. Můj padák je vyroben z bambusu. - Je velmi lehký. - Jsem připravena. - Dobře. Otevřu dveře.

Kdo tu nechal ty cereálie? Promiň, nic jiného nejím. Díky bohu, že tu moc nefouká. Aha, tak přece. - Připraven? - Připraven! - Jdeme! Doufám, že nepřistaneme v té smečce vlků. Přistál jsem v měkkém písku. Hele, ta obrovská pevnost, to musí být ono.

Miniaturní domorodci! Nevzala jsem si žádné zbraně. Já jich mám plné kalhoty. Tumáš, musíme se prosekat džunglí, - použij tu mačetu. - Dobře. Támhle je pevnost! Dobře, vylezeme nahoru po severní zdi. - Mám strach, Charlie.

- Jsem Bosley! Sleduj! - To je můj řidičák. Hele! - Dobře, chápu. - Jak se jmenuju? - Bosley. - Správně. Honem! Vystřel ze svých kalhot něco, po čem budeme moci vyšplhat nahoru. Překlad: Magenta www.videacesky.cz

Komentáře (57)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nemůžu se na to dívat, protože to pískání ve videu mi úplně drásá uši... to se fakt nedá, divím se že jste to dokoukali

510

Odpovědět

že "mrňaví domorodci" :D a tá poseladná veta ma rozsekala :D

241

Odpovědět

Ještě že to vždycky vtipně záchrání, když si nevyberou dobrý "zvukařky" ... :D :D

261

Odpovědět

to tyhle ještě celkem ujdou :D

281

Odpovědět

bosley :D

240

Odpovědět

4:24 tak tohle "Bosley" me dostalo xDxD

220

Odpovědět

Jednoznačně nejlepší je 4:02 :-))

190

Odpovědět

Nechápu, jak to někdo může srovnávat s takovou trapárnou plnou improvizačních chyb jako je Partička.. Jinak, to vystřelování z kalhot, cereálie a řidičák.. :D

202

Odpovědět

Prej, "kdo sem dal ty cerálie?" :D

221

Odpovědět

Skvělé! :D

211

Odpovědět

Nechápu, proč si stěžujete, že to není pravidelná seriál. Poslední dobou sem stejně dáváme skoro každý týden nový díl, takže toho tu máte stejně, jako kdybychom to dávali třeba každý pátek. :-D

198

Odpovědět

More, more, moooooore ... ! :D

191

Odpovědět

I když se mi jejich videa vesměs líbí, ještě nikdy sem se nad žádnym tolik nenasmála, bezva :-D

200

Odpovědět

pecka!!!!!!!!!!!!!

200

Odpovědět

Proč z toho neuděláte pravidelný seriál je to jedno z nejlepších videjí co tu na stránce máte prosím prosím moc vás prosím udělejte z toho pravidelný seriál ať se mám na co těšit prosíííííím :)

190

Odpovědět

nejlepší :D mačeta, písek, klik klik

191

Další