Zvukové efekty #3Whose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 309
Počet zobrazení:14 107

V těchto Zvukových efektech (Sound Effects) budou dámy Charlene a Michelle doprovázet Colina a Ryana během jejich pobytu na pouti, kde Colin náhle začne rodit…

Přepis titulků

Tady máte mikrofony. Charlene a Michelle, zahrajete si scénku s Ryanem a Colinem. Oni budou hrát a vy jim budete dělat zvukové efekty. Charlene bude dělat efekty Colinovi, Michelle Ryanovi. Bude to skvělé, uvidíte. Téma zní: Ryan je manžel, a Colin je jeho žena v pokročilém stadiu těhotenství. Jste na pouti, když Colin náhle začne rodit a musí do nemocnice. Jste na pouti, Colin rodí, musíte do nemocnice.

Vy dvě děláte efekty, můžete začít. - Prázdná. - Možná tahle... Aha, tlumič. Střílej rovně, zlato. Je v tom asi guma. - Jak je ti? - No, víš... Možná kdybychom víc chodili, tak se to urychlí. Pojďme na horskou dráhu, to dítě popožene.

Pojďme na Hluk-řev-zatáčky. - Toho jsem si předtím nevšiml. - Je to nejhlasitější dráha na světě. - Určitě jsi na to připravená? - To jsem. Dva lístky, prosím. Promiň. Drž se! - Praskla mi voda! - Co?! - Praskla mi voda!

- Tady na dráze? - Jo! Ale jsme zaseklý na vrcholku, skvělá doba na prasklou vodu. No ne že bych to před devíti měsíci plánovala! Tak jo, dobře, uklidni se. Mám tu s sebou rukavice... Vzal sis smějící se rukavice! Tak jo, budeme potřebovat horkou vodu. Ale jsme na vrcholku... Díky! Jaký to přátelský racek!

Zůstaň sedět. Počkej! Myslím, že vidím hlavičku! No není chytrej? Tak jo, tlač, zlato, dýchej! Už to bude! Poldové! Nestřílej! Žádnej policajt nezabrání mýmu dítěti, aby přišlo na svět! A hele, žebřík, prostě slezeme dolů.

Jsi v pořádku? Tak fajn. Taxi! Taxi! Obleč si kalhoty! Děsíš lidi, když z tebe takhle visí dítě. Taxi! Já hvízdnu. Jestli se nepletu, tak zastavilo smykem.

Rozsedla jsi papouška. Odvezte nás do nemocnice, rychle! To bylo rychlý. Jsi v pořádku? Někdo mě postřelil! - Proč by po mně někdo střílel? - Já nevím! Překlad: Magenta www.videacesky.cz

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nefunkční

51

Odpovědět

Opraveno! :)

01

Odpovědět

+JohnSorrowsupeer... po dvou letech se na to můžu mrknout... děkuju :)

01

Odpovědět

Video je nefunkcni!

120

Odpovědět

Bože! Jak si tam zastrčí to dítě a "Hele, žebřík!" :D

180

Odpovědět

Bam - someone shot me! :D tak to už jsem fakt nečekala...souhlasím s předchozími komentáři že 10tka je málo :D

190

Odpovědět

Tak dneska jsem umírala smíchy :DDDD Fakt povedený :'DDD

190

Odpovědět

už je to vážně otrava, jak jim to tu všichni žerete...je to domluvený a vy jste ovce

18140

Odpovědět

ale sranda to je, to jó

1864

Odpovědět

Kdyz budes pozorne sledovat, tak si vsimnes, ze jim to obcas nevyjde a Rayen napriklad "rozjizdi" neco jinyho nez Colin ... napriklad 2:10 si Ryan chce udelat srandu, ze uz dojeli dolu ... jenze Colin rozjede vtipky o praskle vode ... a najednou Rayen rika, ze jsou zasekli na vrcholku :-)
Proste kdyz budes pozorne sledovat .. a nebudes jen hejtovat :-D ... tak si toho vsimnes .-)

232

Odpovědět

OBV mluvim o tom, ze to je improvizace -)

191

Odpovědět

Whose line je prostě klasa :D Sakryš, už jsem to nevydržela a shlédla spoustu dalších videí v anglině... Docela bych se přimlouvala za hru : Lets make a date, protože tam fakt excelují. (Ale v čem ne, že?) Speciálně 27, Jak Ryan hraje hada, to jeho "Yeeeeeeeees" je dokonalý :D a nebo něco s hosty, kupříkladu kulturistku nebo ty tanečnice :D

182

Odpovědět

Tyhle dva jsou proste mistri improvizace xD Opet davaj nejvic xD

182

Odpovědět

brečím smíchy :D 37 z 10

183

Odpovědět

Umírám smíchy :D 10 je málo :D

183

Odpovědět

Ještě jsem neviděla ani jeden díl, kde by to těm divákům šlo...přitom to vypadá jednoduše, tak proč to vždycky zkazí? :D

194

Odpovědět

poněvadž se vždycky tleměj jak blázni :D

180

Odpovědět

Můžu dát prosím 11/10? :D :D

189

Odpovědět

NO na ich obhajobu, nemali to ľahké ja som sa krčoval ani som nevedel rovno sedieť...
Tie dámy im to iba sťažovali ale oni si poradili, jak to vie iba parta okolo WLIIA.
Dík za video.

183

Odpovědět

Na Colinovi i Ryanovi obdivuju to, že umí každou situaci udělat vtipnou, i přes to, že jim ty ženský moc nepomáhají. :D 10/10, moc díky za překlad. ;)

194

Odpovědět

Zvukové efekty moc nemívám ráda, protože se ti vybraní diváci většinou tolik neodvážou.. :) ale tohle se povedlo, ikdyž ty ženský byly nějaký zabržděný, nemůžu jinak než 10/10 :P

184

Další