Zvukové efekty #2Whose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 288
Počet zobrazení:13 418

Opět se podíváme na hru Zvukové efekty (Sound Effects), ve které budou Ruth a Lisa, dámy z publika, tvořit pro Colina a Ryana zvukové efekty k jejich plánovanému útěku z německého zajateckého tábora.

Přepis titulků

Ryane a Coline, pojďte sem. - Jak se jmenujete? - Ruth. Těší mě, běžte pozdravit Ryana a Colina. Jak se jmenujete? Lisa? Dobře, pojďte dolů, Liso. Chci, abyste stály přímo tady, tumáte mikrofony. Jde o to, Ruth, vy budete dělat zvukové efekty pro Colina, a Liso, vy budete dělat zvukové efekty pro Ryana.

Budete mu dělat efekty. Téma zní: Dva američtí vojáci se pokoušejí o velký útěk z německého zajateckého tábora za druhé světové. Druhá světová válka, německý zajatecký tábor. Můžete začít. Už mám tohohle místa po krk!

- Čtyři hodiny. - Čas zdrhnout. Přesně. - Mám plán. - Jo? - Chceš ho slyšet? - Ano. - Omlouvám se. - Co je? Neměl jsem si dávat ten fazolovej salát. No tak, salát asi nebude stačit. Já otevřu dveře...

- Vypneš ten ostřikovač... - Jo. - pak poběžím k bráně, - Jasně. - prokopu se pod ní a uteču. - Fajn. Sotva tě slyším! - Já jen vypnu to rádio. - Dobrá. Doufejme, že se budou ozývat jen ty efekty, ke kterým dáme podnět. Namazal bys ty panty? To je lepší.

Tiše. Musíme se proplížit kolem psů. Půjdeme po špičkách. Kruci, neměl jsem si brát ty psí bačkůrky. Sundej si je. Tiše! Asi se jim něco ošklivýho zdá. V pořádku. Prošli jsme. - Musíme se odtud prokopat.

- Máš na to něco? - Lopatu. Já nevím. Proboha! Někdo je uvnitř! Běž. Kdo to byl? A hele, tunel už je hotovej. To byla holka z tábora naproti přes jezero. - Tak jo, skočme dovnitř. - Fajn. - Víš, ty manšestráky, - do kterých nás navlíkli, jsou dost hlučný...

- Já vím. Kudy teď? Aha, poklop. Musí vést na druhou stranu. Vypadá to, že na něm sedí kuře. Zatlač do něj. Vytáhni se nahoru. Aha, on je tu žebřík. Zdá se, že jsme to zvládli. Ale ne, alarm! Auto! - Radši bys měl mluvit německy. - Dobře. Nemám páru, o čem mluvili.

Vypadneme odtud. Nic! Baterie musí být vybitá. Jsou tu dva volné drátky. Prostě je... Opatrně. Nechci, aby tě zabil proud z baterie. Dělal jsem to tisíckrát. Není možné, aby mě zabil proud. K tomu nedojde.

Vím to. Nikdy, nikdy nedostanu ránu elektrickým proudem. Vidíš? Překlad: Magenta www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tak u tohodle sem brečel smíchy

10

Odpovědět

Psí bačkůrky zabíjej :D

240

Odpovědět

Bombastický!!! Neexistuje prostě nic lepšího na těchto stránkách! :D Dokonalá hra, dokonalý díl! Jen by mě zajímalo, kde v nacistickém zajateckém táboře vzali rádio, rozstřikovač, fazole, "psí bačkůrky" a manšestráky. :D :D :D

290

Odpovědět

Úplne úžasné :D fakt som sa celý víkend tak dobre nezasmial :D A ten Colin ako na konci tú tetu "odstavil" :D

210

Odpovědět

Tomuhle opravdu česká partička nesahá ani po kotníky a to se na ní dívám rád. :)

213

Odpovědět

Jarda: já vím že tady sou 2 scénky přeložené :D ... ale nevím esi na youtube sou ještě jiné scénky na tohle téma, které čekají na přeložení ;)

190

Odpovědět

nevedela som prečo to má teké vysoké hodnotenie.....teraz už viem :D:D

210

Odpovědět

Kruci, při tomhle se nedá jíst :D :D Ted abych ten monitor znovu čistila :D :D :D

202

Odpovědět

Opět ani trochu nezklamali:)

211

Odpovědět

Smála jsem se od začátku až do konce :DDD Perfektní :D

191

Odpovědět

asi mi z toho vypadla čelist :)

201

Odpovědět

Doufám, že po tomhle všem pochybovačům dojde, že nejde o připravenou věc. Tohle snad ani připravit nejde. Brilantní. :)

203

Odpovědět

Tak tohle se vážně povedlo, jeden z nejlepších dílů.

193

Odpovědět

Tak tohle je prostě skvost - takhle improvizovat...geniální!

Jak chudák na konci naznačoval, že by se alespoň do jednoho zvuku mohly trefit...a nic :D

202

Odpovědět

Scénky so zvukovými efektami sa páčia najmenej, ale toto bol proste masaker :D

2011

Další