Rapová scénka #1Whose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
96 %
189. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 888
Počet zobrazení:31 382

Českou a slovenskou Partičku asi většina z vás zná. Díky našemu webu už znáte také britskou improvizační show Fast And Loose. No a dnes se podíváme na americkou verzi pořadu Whose Line Is It Anyway? (Kdo má vlastně teď mluvit?). Tento pořad začínal v Británii jako čistě rádiový a v roce 1988 se přesunul na televizní obrazovky britské stanice Channel 4. Když byla v roce 1998 britská verze pořadu ukončena, začala televize ABC vysílat americkou verzi, které vydržela na obrazovkách celých 8 let. Pořad je samozřejmě založen především na improvizaci a vystupovala v něm celá řada známých herců. V dnešní ukázce z americké verze uvidíte v hlavních rolích Wayna Bradyho, kterého znáte i z Fast and Loose: Dopředu a zpátky, a Stephena Colberta, který je dnes v USA známý především díky svému pořadu The Colbert Report, který běží už od roku 2005. Přeji příjemnou zábavu!

Přepis titulků

A máme tu hru s názvem Rapová scénka. Wayne a Stephen začnou a zbylí dva se k nim připojí. Celou scénu budou rapovat za doprovodu rapové přebornice Laury Hallové. Dobrá. Od diváků budu potřebovat katastrofu, o které by se dal natočit film. Karneval! V tom nic katastrofického nevidím, příteli. - Zemětřesení!

- Lavina! Lavina! Budete rapovat o lavině. To by šlo. Tématem je tedy lavina, takže se pusťte do rapování. Šinem si to fakt rychle, tak nebuď vrah. Přece se nechceš rozsekat o nějakej svah. Sleduj mě, potlač smích. Jsem tu jedinej černoch na lyžích. Sleduj mě, jsem fakt ďábel.

Hlavně nespadni, nebo si dáš na prdel. Počkat chvilku. Nikdo ani muk. Velkej hrbol, nedělejte žádnej hluk, hluk, hluk, hluk... Ustup! Vypad ti zub? Nehodlám lhát, mám v kalhotách. Jestli přijde ta lavina, tak budeme zničení. Vidíš mé otrávení. Žádné nadšení.

Možná že jsem paranoidní. Nemůžeme být klidní. Mír! Nestůjte! Jdem, jdem, jdem! Jinak budem za chvíli pod sněhem! Rychle za mnou. Já vím co s tím. Naskočte si, jsem svatý bernardýn. Ahoj, chlapi.

Zdravím psa. Stál jsem tamhle na té kládě z lesa. Viděl jsem údolím uhánět sněhu kupu, proto jsem přinesl tuhle skleněnou lupu. Použijem slunce a jeho paprsky, aby to tu bylo mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem bezpečnější! - Bezpečnější!

- Tak bezpečnější! Bezpečnější! Bezpečnější! Bezpečnější! Bezpečnější! Bezpečnější! Bezpečnější! Jde se na to! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (116)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Co znamená v češtině Whose Line Is It Anyway?
Díky

50

Odpovědět

Něco jako: "Čí je vlastně tahle replika?" naznačuje to, že je to improvizační pořad, kde není nic pevně dané. :-)

71

Odpovědět

Partička je banda ubožáků, to ví každý komu zůstal alespoň kousek vkusu. Jinak pochvala překladateli za to, že se to rýmovalo, a nezměnil se význam textu =)

637

Odpovědět

Celkem nuda na to jak to maj připravený....1/10 neusmál jsem se ani jednou

19117

Odpovědět

Legen...wait for it...dary, 100x lepší než naše Partička, prostě třída!

344

Odpovědět

Tak zrovna SK Partička není tak zlá :-)

35

Odpovědět

Takhle to pak dopadá, když běloši rapujou :D

272

Odpovědět

cernej to ma v genech :-D

353

Odpovědět

ještě ted se směju.. prostě super :D

210

Odpovědět

Scénka je geniální. Tenhle překlad je jeden z nejlepších amatérských překladů co jsem kdy viděl. Prostě klobouk dolů. Jako když Ravel zaranžoval Musorgského Obrázky z výstavy.

280

Odpovědět

Hm, to prirovnani s temi Kartinkami mi libi... diky, budu pouzivat!

190

Odpovědět

Tady je bohužel evidentní, že scénka je nacvičená. je mi to líto, některý věci od nich vypadaj jako skutečná improvizace a žeru to, ale tohle je fake, přátelé, jakkoliv může bejt vtipnej

2060

Odpovědět

Scénka je parádní, ale ten překlad? Ten je epickej!

251

Odpovědět

Klobouk dolů za ten překlad, je to fakt skvělý :)

232

Odpovědět

Ty vole, tak tomuhlr říkám liga! Né jak u nás

182

Odpovědět

luxusní, jak tohle vymyslí za pár vteřín nechápu :O

181

Odpovědět

No, viděla jsem to asi 10x nebo víckrát a pokaždé si řeknu: bomba! Nechtěli byste toho přeložit víc, prosim, prosim? Když nám skončily ty seriály jako Monster Madness a MasterChef a brzo skončí i Dragon Age: Redemption, tak by se tím to prázdné místo mohlo vyplnit, co říkáte?

180

Odpovědět

No tohle je prostě úžasný..včera sem to viděla poprvé, ale mohla bych se na to dívat pořád!!!..Sou to prostě machři!!!:D

180

Další