Na návštěvě u kamarádaPOV

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 179
Počet zobrazení:10 612

Dnes tu pro vás máme bohužel zatím poslední díl ze série POV od College Humor. Pokud se v budoucnu objeví nějaká další, určitě je pro vás přeložíme, ale POV jako pravidelný pořad dneškem končí. V tomto díle se podíváme, že i něco tak obyčejného jako návštěva u kamarádových rodičů se může pěkně zvrhnout...

Seriál POV má také svou vlastní stránku na Facebooku. Pokud se vám tato videa líbí, navštivte tuto stránku, můžete tam sledovat všechny novinky. Který díl je váš nejoblíbenější? Všechny si je můžete zobrazit zde.

Přepis titulků

- Ahoj, zlatíčko! - Ahoj, mami. A ty musíš být Steveův spolubydlící. Ráda tě konečně poznávám. - Ahoj. - Pojďte dál. Určitě máte hlad. Jo, umírám hlady. Jak můžou v téhle špíně žít? Smrdí to tu po jedu na krysy. Sundej si prosím boty, kámo. Aha, domácnost bez bot. To nám to pěkně začíná. - Posaď se.

- Díky. - Tak a je to. - To je židle Stevenova táty. - Aha, promiňte, já to nevěděl. - To nic, jen seď. Jsi host, seď, kde chceš. Tak jo. Vincente... jmenuješ se tak, ne? Podal bys mi psí žrádlo? Jsem totiž pes, co sedí na podlaze. Harolde, on to nevěděl. Mohlo mu to dojít.

Nebraň někoho cizího, Helen! - Ne, vážně... - Nezvyšuj na mě hlas! Jako bych byla jedna z tvých ostatních žen. To bylo před čtyřmi lety! Bože můj, nedívej se na ně. Předstírej, že píšeš esemesku. Třeba mi pomůže Steve. Tak nic... Poslyšte. Zkusíme se projednou v klidu najíst. Harolde, prones modlitbu. A sakra.

To snad ne. Hlavně klid. Lokty na stůl. Jak mám mít prsty? Propletené? Kostel, věž, lidičky? Nesnáším to! To snad ne. Nenosí v bytě boty, mají při večeři zapnutou televizi a pijou mlíko. Vincente. - Dokončil bys prosím modlitbu? - Ovšem. Bůh žehnej královně, obleču se srandovně. Snad to zabralo.

Dobrou chuť. Super! El pollo... Fuj, chutná to jak podrážka. Musím to vyplivnout, jenže jak? Musím se jít vys*at. Nešťastně zvolená slova. To byl trapas.

Rychle najdi koupelnu. Přijde mi, že koupelny jsou vždycky druhé dveře vlevo. Je to možné? Sayonara! Hustý, maj takový ty měkký prkýnka. To musím prubnout. To je tak měkkoučké... Vezmu toaleťák. Trochu tu vyvětráme. Ale ne, můžou mě sousedi vidět? Můžou mě cítít? Utřeme...

Neviditelnej bobek? Jak je to vůbec možný? Znamená to, že kvůli tomu někdo v Austrálii má na toaleťáku dvakrát tolik? Nemají tu osvěžovač vzduchu? Žádné vonné svíčky, ani sirky? Tenhle čistič oken bude muset stačit. Snaha se cení. Kalhoty nahoru a sbohem, hovínko. Sbohem, smrádku. Musím si mýt ruce, i když to byla neviditelná šiška? Vlastně jsem se jen dotknul papíru.

Pustím vodu, aby to vypadalo, jako že si je myju, kdyby někdo poslouchal. Proč by to někdo dělal...? Jenom se ujišťuju. Tak jo, ať už to mám za sebou. Ty jsi ten, kdo domů tahá lůzu! Nikdy se mi tak nestýskalo po domově. Jsem ten idiotskej pes, co tady vydělává všechny peníze! Víš, že hledám práci!

Steve, možná bych měl jít, už je docela pozdě. A jéje. Překlad: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (56)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jak u nás... :D

00

Odpovědět

PROC MEL DEDA BOTY ?!!! :D (0:26) :D

211

Odpovědět

Lidi já fakt žeru POV! Nejvíc mě dostala ta modlitba- jak mám mít prsty? Kostel,věž lidičky? THE BEST!
Ps. Všimli ste si že v každym díle řekne: Jak je to vůbec možný?

251

Odpovědět

to s tím .. jak se to řekne... musim se jít vysrat mě fakt rozsekalo :D :D

230

Odpovědět

WAPR: Stydim se za to, ale taky sem to párkrát udělal :D

183

Odpovědět

Ta logika puštění tý vody, kdyby někdo poslouchal, mít od ní ruku asi deset centimetrů a stejně pod ní tu pracku nestrčit mě zabíjí :D

221

Odpovědět

ten deda co posluchal esi e myje me dostal :D

210

Odpovědět

no myslim ze je to jeden z povedenejsich dilu ale rozhodne neni nejlepsi(ale jsou zde take tragicke dily) takze celkem to uslo :D

180

Odpovědět

To Ada:
Tak sem ti tam jeden pridal :D

180

Odpovědět

až na toho otce-psa to bylo perfektní :D nikdo by neměl takovej bordel doma když má někdo přijít na večeři nebo tak :D ale POV to měl vždycky s nadsázkou

182

Odpovědět

Bezdůvodné "dislike" si strčte do zadku. Tady lidi píšou vlastní názory a připomínky a když i blbej smajlík ":D" dostane milion dislike, tak už je to fakt divný.

Pozn.: nemohu si odpustit poznámku, že i u tohoto komentáře očekávám hodně dislike :D

2012

Odpovědět

Trošku slabší díl...

1913

Odpovědět

Někdo tu už psal, že to bylo přehnané, a já musím souhlasit. Nebylo to sice špatné, ale jsou tu lepší POV díly... Narozdíl od nich si nějak nedokážu představit, že by se tohle mohlo reálně stát.

186

Odpovědět

Docela to šlo, ale navrhuju opravu překladu:
2:20 Nevidí mě sousedi? Necítí mě?

1818

Odpovědět

toto byl jeden z nejlepších dílu :D

1811

Další