ToaletaPOV

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:585
Počet zobrazení:6 957

Máme tu další video od College Humor z kolekce videí z první osoby. Tentokrát, jak jste poznali z názvu, zamíříme na toalety.

Přepis titulků

Potřebuju na velkou, potřebuju na velkou! Kde tady mají záchody? Teď fakt potřebuju. Jakoby můj zadek věděl, že je blízko záchoda. Trochu soudnosti, starý podivíne. Všechny nemůžou být plné, jdem to prozkoumat. To znamená ne. Dveře číslo dva. Ne, oční kontakt.

Jako bychom se právě navzájem zneužili. Bingo! Na přikrytí prkýnka není čas. Je docela zahřátý. Počkat, je to dobře, nebo je to nechutný? Spíš nechutný. Sakra, zamykání je rozbité! Každopádně už to ze mě leze, takže už je pozdě na změnu kabinky. Zatracené ovládání.

Dveře budu muset nejspíš držet. Divím se, že si nikdy nepokadím vejce, vždyť jsou hned vedle a nikdy nic! Lidské tělo je samý zázrak. Ahoj. - Jasone! Zpátky! - Díkybohu, jeho máma. Zdravím, za tohle se omlouvám. Divný.

Co si to tu zkrátit s trochou Angry Birds. Hotovo. A to mi ještě tři prasata zbyly. Sakra, mohlo by toho být víc. Jednovrstvý? Řekli byste, že řetězec rodinných restaurací bude mít větší úctu k zákazníkově pozadí. Nemůžete mi naservírovat chilli a očekávat, že to vytřu tímhle. To je jedno.

Cože? Je tohle vůbec možné? Nejspíš jo. Dobrá, teď opatrně jako James Bond. Skvěle, vzduch je čistý. Rychle a nenápadně proklouznout do vedlejší kabinky... Trochu soudnosti, mladý deviante. Překlad: Pamis www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To já radši hned zkontroluji zásoby toaleťáku, jakmile jdu na záchod. :D Čtení novin, návodů na savu či sledování filmu v mobilu přenechávám těm, kteří mají trávicí potíže, není to zas tak pěkné místo, aby tam člověk trávil více času, než je nutné.

577

Odpovědět

Já jsem díky sezení na záchodě přečetl celého Harryho Pottera první a druhý díl :-D

576

Odpovědět

No, na veřejných záchodech je to jasná věc- přijdu tam, odbydu si svůj "byznys" a mizím. Zato doma, v klidu... bez knihy ani ránu :-)

361

Odpovědět

Přesně tak, začátečnická chyba, nezkontrolovat zásoby toaleťáku předem. :)

211

Odpovědět

Zrovna obědvám, v jedné ruce vidličku, ve druhé myš a nervózně kroužím kurzorem okolo tlačítka play... mám... nemám...

312

Odpovědět

musíš :D

344

Odpovědět

Kdo na to kouká na záchodě?

1032

Odpovědět

Mně videačesky nefungují na telefonu :D

170

Odpovědět

+poslitomneNo a? Musíš chodit na záchod s notebookem. :D

112

Odpovědět

:D Super ale malo to potencial byť dlhšie a ešte lepšie :D

585

Odpovědět

Tak to natoč ty eště dlhšie a lepšie :P

334

Odpovědět

+BushidoTy budeš jeden z tých čo hovoria že maš právo niečo kritizovať len ak to vieš sám spraviť lepšie. Dúfam že si v živote nepovedal krive slovo na Justina Biebera, Rebecu Black, hokejistov po prehratom alebo predanom zápase, policajtov, politikov, učiteľov hocijakého poskytovateľa služieb alebo architekta budovy ktorá spadla kvôli jeho blbosti.

60

Odpovědět

konec opravdu solidní xD

124

Odpovědět

chcelo by to nove Troopers

1164

Odpovědět

POV videa od CH mám nejradši ;)

468

Odpovědět

Taky mám nejraději POV, ale nemyslím od CH

510

Odpovědět

+ZlopánTo jsme dva.

172