V dopravní zácpěPOV

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 092
Počet zobrazení:9 502

A je zde další díl ze série POV. Podívejte se, jak také může dopadnout nevinná dopravní zácpa. S dalším videem POV z dílny College Humor se setkáme zase příští pondělí v 17:00. Seriál POV má také svou vlastní stránku na Facebooku. Pokud se vám tato videa líbí, navštivte tuto stránku, můžete tam sledovat všechny novinky a mimo jiné hlasovat, jaké video přeložíme příště!

Přepis titulků

Překlad: Daninja www.videacesky.cz To je na nic. Alespoň mám výmluvu, proč jsem přišel pozdě. Nemusím předstírat, že mi zemřel další mazlíček. Vypadáš skvěle. Sakra, mám pomačkaný oblek. Co mám dělat? Řídit vestoje? To nepůsobí příliš bezpečně. Kéž bych jel dneska na motorce.

Byl bych rád i za skútr. Dobrá, nepanikař. Soustřeď se na cestu. Dvě míle a budu volný. Podívejme se, co dávají v rádiu. Nazdar, hlásí se vám rádio Pop Sludge. Máme všechny aktuální pecky! Nyní si pustíme nový hit Katy Perry... Ne, díky. A nyní na rádiu Noiselab nový hit Katy Perry...

Fakticky? KA- -TY- -PER- -RY Posloucháte stanici NPR. Dnes budeme diskutovat o kapitulaci Turecka požadavkům spotřebitelského trhu. Dobrá, to beru.

Ale nejdříve Katy Perry a její nový hit. Ale no tak! Ten se snad jde natáhnout. Asi si taky udělám pohodlí. Á, zima, zima! Tak to je lepší. Panebože, teď zas oheň! Co to - Jak je to vůbec - Asi mrknu na kontrolky, který neznám.

Tak co tu máme? Motor je zahřátý... To jsem taky věděl, génie! To bude asi chybička. Tak, spraveno. Snad jsem ho...nevzbudil. Pardon, falešný poplach.

Snad mám nějaký dobrý cédéčka. To jsem neotevřel od střední školy. Náramek s mušlemi. Smash Mouth. Neotevřená lahev Surge? Tak dneska to rozjedu. Co se to děje?! Mám snad jet?

Ne, rychle zastav! Sakra. Á, sakra. Ještě, že to je jen žena v domácnosti. Členka NRA, milovnice bojových umění a příslušník speciálních složek? - Ty! - A sakra. Právě jsi mě vyrušil při poslechu mé oblíbené písně od Katy Perry!

Komentáře (54)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

KA-TY-PER-RY Rozsekalo xD

251

Odpovědět

pak si z te mamy v domacnosti vyhrabe 10 000 dolaru .. pokud ho predtim nezabije xD

220

Odpovědět

I didn´t see any of these videos before so i like the women with baseball stick. :)

1812

Odpovědět

Pete: já bych to viděl na kamerku na hlavě (třeba na helmě nebo tak nějak)

180

Odpovědět

Skodyna: Taky jsem si toho všimla. :D Už jí v Americe asi taky mají dost...

181

Odpovědět

Neříká hlasatel v rádiu:"New hit from Katy Perry: I'm a slut." ?

181

Odpovědět

Přesně díly od POV jsou nej všechny..

183

Odpovědět

Super díl, naprosto přesnej a výstižnej. Ten kdo říká, že je slabší asi řídil auto tak 1x v životě. :D

201

Odpovědět

Ta baba z posilovny je všude :D

190

Odpovědět

zdar, se chci zeptat jestli náhodou někdo neví jak to točej? já jen že to maj tak kvalitní obraz a je to vidět jakoby z pohledu první osoby, tak kdybys náhodou někdo věděl tak napište - díky

180

Odpovědět

tj souhlas, ty dily co byly delany v te skole byly lepsi

180

Odpovědět

KA - TY - PE - RY :D

180

Odpovědět

DOBREJ DIL :D

181

Odpovědět

Souhlasím se všemi kteří říkají že to bylos albší :(

181

Odpovědět

mě se to teda líbilo :D

180

Další