Příběh skryté vášně Kiefera Sutherlanda

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:257
Počet zobrazení:4 341
Acer nedávno zveřejnil povedenou reklamní kampaň na svůj nový ultrabook. Hlavní postavou této kampaně není nikdo jiný než sám Kiefer Sutherland neboli Jack Bauer ze seriálu 24 hodin. Kiefer má díky své roli Jacka Bauera pověst nepřemožitelného drsňáka, ale i takoví tvrďáci mají své skryté vášně. Tou jeho je pečení dortíků. :)

Přepis titulků

Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz Ultrabook. Inspirovaný Intelem. - Kdo je tvůj dodavatel? - Můj kdo? Odkud bereš mouku? Nevím, kámo. V potravinách, brácho. - Kde je poleva? - Poleva? Poleva na dortíky.

Je... hned tamhle. Venku je to šílené. Co si myslíš o těchhle? Moc se ke mně nehodí. Vážně? Jak by sis je představoval? Nemohli jsme si najít exploze na internetu?

Ne, Gregu. Internet není bezpečný. Tohle je teda bezpečnější. Vytvořili jsme lehký a výkonný Aspire S5 ultrabook, abychom všichni mohli zkoumat své skryté vášně. Pět, čtyři, tři, dva, jedna. Gregu, zavolej mi taxík! Pro pana Kiefera Sutherlanda je touto vášní krémový a nadýchaný dortík.

Vydrž. Dynamitové dortíky. Co myslíš? - Já ti nevím. - Gregu. Já se na tvůj názor neptal. Nový Aspire S5 ultrabook. Nový Aspire S5 ultrabook. Poháněný procesorem Intel Core i7.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No mě hlavně zajímali ty muffiny, takže mě nějaký ultrabook s I7 na tom rozhodně vadil (bože jak já nenávidím intel už jen kvůli jménu). Jinak můj nejoblíbenější film s tímhle hercem je Dark City, hraje tam aspoň zajímavou roli...

182

Odpovědět

jono Smrtihlav byl fakt luxusní, ted koukám na touch, nic moc, tak obecně v hlavních rolích hraje jen béčka ...

180

Odpovědět

Nápad dobrý, ale jako reklama to je špatné, protože to odvádí pozornost od nabízeného produktu. Kdo z vás si pamatuje, na jaký produkt to byla reklama?
Nápověda: Nebyly to Dynamite cupcakes. :)

181

Odpovědět

Je tam chyba 0:16. Nechce vedieť odkiaľ berie múku ale PRÍCHUŤ flavor- príchuť flour- múka...

1815

Odpovědět

Nikoliv, "flavour" má jinou výslovnost (flejvr), mouku si lze maximálně splést s květinou.

181

Odpovědět

+twingate2nie som si istý či sa na výrobu zmrzliny používa múka

1823

Odpovědět

+twingate2moja chyba nevsimol som si aké auto zastavil :) pardón

198

Odpovědět

Bože, jak já mám rád jeho hlas.

180