Beygentura

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:454
Počet zobrazení:8 982

Dnes se můžete  podívat na to, co se stane, když se jeden obyčejný muž proviní blbou poznámkou vůči americké pěvecké ikoně.

P.S.: Názvy písní jsem přeložil do češtiny, aby video dávalo smysl i těm, kteří Beyoncé zrovna moc nemusí a nemají přehled o jejích písních stejně jako já. Proboha! Co jsem to naps...

 

Přepis titulků

Byl to obyčejný člověk. Díky moc za tyhle úžasný narozky, lidi. Který žil obyčejný život. - Na přátele! - Na přátele! Dokud se jednoho dne... Pořád musím poslouchat to jedno album od Beyoncé. Jo, taky jsem tím posedlá. - Všechno, na co sáhne, je perfektní.

- Naprosto! ...neobrátil proti své zemi... Je fakt dobrá. Ačkoli osobně se mi nelíbí ta písnička Opilá láskou. Cože? ...a její královně. Ta se mi moc nelíbila. Carrie, o čem to mluví? - O ničem. Jenom žertuje, že jo? - Ne. Pověz jim, že bys o Beyoncé nikdy neřekl nic špatného.

- Už je moc pozdě. Přišli si pro něj. - Kdo? - Musíš utéct! - Cože? Hned! Muž, který vyslovil nevyslovitelné. A agentura, která ho má dopadnout. - Musí být zastaven! - Je na čase dát se do práce. - Nemyslíš snad začít makat? - Jistě. Říká se jí Beygentura!

- Vaše karta byla odmítnuta. - To je nemožný. Podle tohohle neexistujete. Samozřejmě, že existuju. Hele, tady je můj řidičák! Oni vás mažou! Já vím, co jste udělal! - Držte se ode mě dál! - Mám rád většinu jejích písniček. Většinu? Vypadnětě z mého obchodu! Je to naše královna!

Muž, který má jen pár spojenců. Pozorně mě poslouchej. Nemáme moc času. Musíme zmizet a začít nový život. - Máme pro tebe připravenou letenku. Odlétáš ještě dnes v noci. - Počkat, kdo vy jste? Jenom pár dalších lidí, kteří udělali chybu. - Všechno, co budeš potřebovat, najdeš v bedně nalevo. - Kde? - Doleva, doleva! - Aha! - Není to náhodou taky písnička od Beyoncé? - Jo, ta jediná, která za něco stojí. Muž, který nemá kam utéct.

A který nemá žádný vkus. Tati? Kevine. - Co tady děláš? - Dostal jsem strach. - Proč jsi odešel? - Tatínek byl neslušný vůči Beyoncé, zlatíčko. Kevine. Divně voníš. Já nejsem Kevin.

Ne! - Je po všem, Dane. - Ne! Postav se! Pozvedni jednu ruku! A teď udělej tohle! A teď půjdeme! Zaplatil tu největší cenu. Za to, že byl zatracený idiot.

Miluju Beyoncé! Pořád poslouchám Malého chlapečka! Nikdy se odtud nedostaneš! Jak dlouho tu už jsi? Od roku 2004. Byla jsem na svatbě. Hráli Šíleně zamilovanou a já na to netančila. Netančila jsem! - Tehdy mě sebrali. - Kdo? Co jsou zač?

Beygentura! Nepřístupné pro děti mladistvé do sedmnácti let kvůli slabým urážkám Beyoncé. Kdo řídí svět? To ona! Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

Na to bych klidně zašel do kina :-D

91

Odpovědět

Fakt si niekto doma umyselne pusta tie radiove maglajzy?

302

Odpovědět

...byl jsi označen a budeš vymazán, zapomenut.. :)

130

Odpovědět

Boží :DDDDDDDDD Chci na něj do kina :DD

305

Odpovědět

jen tadle srandicka prave porazila 90% filmu co vysly tedka posledni pul rok :D ... 11/10 chce cely film

617

Odpovědět

Peter Parker, is that you? (Andrew Garfield)

912

Odpovědět

NO, the only real peter parker is tobey :)

3314

Odpovědět

Stavim svoje prave vajce, ze ten trailer spravili ti isti, ktori spravili Vraha s lyzickou :-D

69

Odpovědět

Mám pro tebe špatnou správu, asi tě to bude bolet.

185

Odpovědět

+XenThazorProč mixujete dva jazyky dohromady? Měl jsi mu to napsat slovensky celé. Takhle bude rozumět jenom slovům:
„Mám *** *** **** ******* správu, asi ** to bude *****."

Nebo je to špatnou gramatikou? :D

1032

Odpovědět

Hmm asi takto to vypadá keď ťažký metalista omylom príde na Hip-hop festival :-D

147

Odpovědět

Kiefer mě dostal. :D

371

Odpovědět

Rihanna ! :-D

83

Odpovědět

Ak by toto bola pravda, tak som totalne v p****i...

763

Odpovědět

Tak to jsme dva :D

111

Odpovědět

+KackaTři. Bez jakýkoliv nadsázky, si nemyslím že bych od ní cokoliv znal :D

121

Odpovědět

+KackaAlready you are all dead ... :D

12

Odpovědět

Mmh, námět na slušný Thriller ´:D

403