Plavčík ve služběSNL – Saturday Night Live

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:718
Počet zobrazení:10 642

Jim Carrey ve svých začátcích, během účinkování v pořadu Saturday Night Live, hrál v několika scénkách, které jsou dnes už legendární. Instruktor sebeobrany, instruktorka aerobiku, Vanilla Ice... a v neposlední řadě ztvárnil i plavčíka ve službě, což je scénka mnohými považována za jeho snad nejúspěšjnější.  Vy si ji teď můžete vychutnat s českými titulky!

Přepis titulků

Překlad: xxENDxx www.videacesky.cz Žádné šplouchání, uklidněte se, prosím! To mluvíte se mnou? Přestaňte dělat blbiny, pane, nebo vás budu nucen vykázat z plaveckého areálu! Děkuji mnohokrát! Promiňte... Kdo vlastně jste?

Hlídkující plavčík, pane! Pokud dovolíte, musím pozorovat vodu. Vy jste plavčík pro tuhle malou výřivku? Přesně tak, pane. Pokračujte v cákání... a budu vás nucen vykázat ze všech vodních aktivit. Děkuji mnohokrát! Vždyť cákám vodu jen na sebe... - na svou tvář.

- Jistě, pane. Pak to začne dělat další,... potom někdo další... a znenadání zmizí tělo pod hladinou... a filtr je najednou plný krve. Takže, pokud dovolíte... Ale vždyť jsem jedinej, kdo v týhle výřivce teď je. Jsem na hlídce, pane. Na takovouhle debatu nemám čas. Pozor, plavče!

Pozor, plavče! Jste příliš daleko od břehu. Okamžitě se vraťte! - Tím myslíte mě? - Vraťte se ke kraji! Blokujete vzduchové trysky! Opakuji, blokujete vzduchové trysky! Dobře, dobře, takhle to stačí? Pozor na tón hlasu, pane, nebo si to poklušete do šaten! Ruce vzhůru!

Promiňte, co to děláte? Moment, co... - Co to je? - Je šest hodin, pane... tato část bazénu je vyhrazena kondičnímu plavání! Cože? Dobré odpoledne, pane Garrisone. Rád vás vidím, Franku. Konec kondičního plavání.

Pokračujte v běžném plavání! Žádné potápění, pane! - Žádné potápění! - Já se nepotápím. Zůstaňte nad vodou, oceňuji vaši spolupráci. Děkuji mnohokrát! Jste v nouzi, pane? Ne, jen mám na palci malou oděrku... Všichni se uklidněte, zůstaňte mimo tuto oblast, není tu nic k vidění!

- To mluvíte o mně? - Žádnou paniku, plavče... Jsem trénovaný zachránce životů! Poddejte se, pane. Buďte v klidu! Co to sakra děláte? - Slyšíte mě, pane? - Ano, slyším. - Slyšíte mě?

- Ano. Ne, ještě nenadešel tvůj čas! Nic mi není! Jsem v pořádku a tohle se mi vůbec nelíbí! Tohle je otřesné. To je v pořádku, pane, nemusíte mi děkovat! Prodělal jste otřesný šok. Odteď se držte v bezpečí. Já si jdu trochu zaplavat!

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nefunkční video. Zde je bez překladu: http://www.amk.to/videa/nejnovejsi/detail/51282/

00

Odpovědět

Nefunkční video

20

Odpovědět

Jen menší upozornění na drobný omyl (který ale dělá hodně lidí :-): Tento skeč je skutečně ze SNL, ve kterým byl poprvé hostem (dá-li se to tak nazvat) v roce 1996 - z této jeho "návštěvy" v SNL pochází IMHO mnohem známější skeč: "Roxbury Guys". Ale podruhé v SNL se objevil až vloni na začátku roku. Carrey nikdy nebyl stálým členem SNL souboru (i když teda chtěl, ale tehdy - za svého mládí - neprošel konkurzem). Zmíněné ostatní skeče: Instruktor sebeobrany, instruktorka aerobiku, Vanilla Ice, ale hlavně Fire Marshall Bill pochází z FOXáckého pořadu podobnému SNL - "In Living Color", který běžel na začátku 90. let čtyři roky.

201

Odpovědět

kde je to video ????

187

Odpovědět

nefunguje to !

188

Odpovědět

pro mave to co píšeš je stupidita nejvyššího ražení, o to v tom skeči přeci vůbec nejde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nejdřív se nauč anglicky a pak něco překládej pako!!!!! i já co neumim vim, že seš blb k pohledání!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

186

Odpovědět

No diving znamena - "neskacte do vody" a nie "zadne potapeni"

1831

Odpovědět

Ne, neznamená.

01

Odpovědět

Pan Carrey ! je opravdu pan ! ten člověk je hoznej frajer a když na to čumim tak Ferrel je hroznej borec :D

180

Odpovědět

plavčík je nejlepší, správnej plašan.

180

Odpovědět

Jim Carrey is best!!!

181

Odpovědět

tak to byl opravdu mazec! nejlepší bylo, když ho zachraňoval :D

180

Odpovědět

potřebuju to stáhnout nevíte, jestli to není na youtube?

180

Odpovědět

omg!!!!to je dokonalý...

181

Odpovědět

trochu slabší od Jima
ale i tak jsou tam momenty kde sem se řezal :-)

195

Odpovědět

Opraveno!

180

Další