Harry Potter - Hermiona v rozpukuSNL – Saturday Night Live

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:502
Počet zobrazení:13 738

Bláznivá scénka z pořadu Saturday Night Live s Jimmy Fallonem a Lindsay Lohan na téma kouzelnických příběhů Harryho Pottera. V hlavní roli tentokrát nezáří samotný Harry, ale pozornost na sebe cele strhne Hermiona. Slovíčka:

  • a tease - osoba, která svůj protějšek nažhaví a následně odejde (koukat, ale nesahat)

Přepis titulků

Bradavická akademie - Harry... Harry, Harry Potter! - Vítej zpátky! - Měl jsi se přes léto dobře? - Ne! Voldemort se vrátil a pokouší se mě zabít! - Zase! - Slyšel jsem. Potřebujeme Hermionu, je už tady? - Mhmmmm...

- Dorazila jsem už před hodinami. Byla jsem v knihovně a zkoumala maskovací kouzla. - Heheh heeeeh... - Heeeeh... - Heh! - Hermiono! Já... Hmm haa hou... - Ahoj Hermiono, eh, vítej zpátky! - Jaké jsi měla léto? - Nuda, nic se nestalo.

- Opravdu? - Vypadá to, že se stalo hodně. - Nevím, o čem mluvíš. - Já bych věděl... o pár věcech, které se staly. Já jen, že... - Je to jen pár měsíců, co jsme tě viděli naposled. - Přesto jsem... ha, ho, hm. - Wauuuu!

- Ron jen myslí, že... Vypadáš moc pěkně, Hermiono. - Díky Harry, ale musíme provést to maskovací kouzlo, abychom tě ochránili před Voldemortem. - Protekcium neviditelnum! - No tak! - Na co čekáte? - Protekcium neviditelnus! - Soustředíte se na kouzlo?!

- Aehmmm. - Nevypadá, že by to fungovalo. - Hej, Nimklacek 2000, slyšeli jste ty novinky? - Jo, Malfoy vykoupil všechny ohňokoule pro Zmijo... - Hapapapaph! - Wuaaaaaa... - Ahoj. - Hermio... Ahoj, Hermiono. - Ahoj, Frede, Georgi, jak se máte?

- Ahoj, Hermi...jojojojajaja! - Majajajajajaj! - Jak se máš ty, hheeheh? - Jak se daří? - Jo, pojďme si na chvíli sednout. - Incendio! - Éééé, kaučio! - Rádio! - Právě teď jsme velmi zaneprázdněni!

Pokud jste to neslyšeli, Voldemort se vrátil a snaží se naverbovat Mozkomory, aby dobyl Bradavice. - Neotravuj s nerdíma věcma. Zklapni. - Poslouchej, máme bejvák mimo kampus a lednici plnou máslového ležáku. - Omlouvám se, kluci, ale nemůžeme marnit čas. Oslavovat budeme, až porazíme Voldemorta. - Jaké pokušení! - Dobře. Pokud nás omluvíte, musíme jít vypráskat pár potlouků. - Aháá.

Jdete hrát Famfrpál? - Ne. - Dobře. Maskovací kouzlo nefungovalo, pojďme tedy zkusit zpětné okouzlení. - Aprentio medeesen! - Aprentio medeesen! - Kouzlo nefunguje! - Musím s tebou nesouhlasit. - Ale vždyť se nic neděje! - Děje se toho až moc. Prosím, nepřestávej. - Děti, co děláte venku z postelí?

- Profesor Snape! - Heeeejou! - OK, ukončeme to tady a pohněme se dál. Hermiono, jsi to ty? - Ano, profesore Snape. - Prosím, říkej mi Severusi. Ne, ne, říkej mi profesore, profesore Snape. - OK, to je padesát kozů pro Nebelvír... Mínus. Jděte do postele! - Dobře, musíme si pospíšit, tohle je poslední šance. - Kniha okouzlení Madam Heleny. - Písmo je tak malé!

- Ó, to je lepší. - Taky bych řekl. - Píše se tu: Slunce k měsíci, měsíc ke slunci, soumrak necelý pospíší si. - Co to znamená? - Nevím, ale jsem z toho nervózní a začínám se potit. - Ahóóój, děti! - Ahoj Hagride. - Ahoj, kdopak jsi? - Hagride, já, Hermiona. - Jajxs!

- Co se stalo? - Vypadni z mýho mozku, vypadni! Brutututututú! - OK tedy, dobráh. - Bude lepší, když půjdu do lesa zkrotit svýho draka. - Ááá, ty máš nového mazlíčka? - Néée! - Vzdávám to, tohle je směšné. - Nic jsme nedotáhli a Voldemort je bez dohledu.

Jdu si nahoru dát koupel. - Hehm, Harry, plášť neviditelnosti, máš k němu stále přístup? Přeložil: John Sorrow www.videacesky.cz

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tj hrozný jak ona to čte z nápovědy tu knihu :D

141

Odpovědět

Já měl za to, že jen koriguje "správné" natočení té lupy. Ale když na to koukám znovu, tak si tak jistý nejsem...

120

Odpovědět

More SNL !!! ;-)

33

Odpovědět

Čekal jsem od vás spíš: Více rozpuku!!!

72

Odpovědět

+komunardDobře tedy. Více rozpuku a záběry z koupelny, prosím !!! :-)

60

Odpovědět

The magic is not happening - magie se nekoná? :D - To kouzlo nefunguje :)

80

Odpovědět

Dobrý nápad. Přepsáno.

80

Odpovědět

Staré, ale vždy se na to rád kouknu. :)

381

Odpovědět

wow. to bylo ale... trapný

4348

Odpovědět

pravda, pravda... ale tie kozenky má vážne luxusné

10

Odpovědět

Všiml si někdo, že je tam Jimmy Fallon? :)

1236

Odpovědět

Nie, nikto. Preto to ani nie je napísané v prvej vete v popise videa.

442

Odpovědět

+JerrekPopisky jsou pro sráče. My borci to zkouknem rovnou, bez přípravy.

5317

Odpovědět

+JerrekAle houbeles, my megaborci nejprv bez přípravy zkrotíme draka a pak se teprv kouknem video. ;-)

260

Odpovědět

Vážně ? V popisku videa : Bláznivá scénka z pořadu Saturday Night Live s Jimmy Fallonem a Lindsay Lohan.

33

Odpovědět

REPOST ALERT REPOST ALERT

59

Odpovědět

Ty titulky tam zbytecne zavazi.

432

Odpovědět

Taky mi prijde, ze to tu uz bylo... ale mozna jen odkaz

14

Odpovědět

Osobně musím říct, že nechápu a nesnáším, dávání citoslovců do titulků. Hmm hoo hau ...k čemu to jako má být? Pokud by to byly titulky pro neslyšící, ok, to beru. Ale takhle?

1614

Odpovědět

Ony celkově ty titulky jsou takové zvláštní. Kouzla a tak. Blbě se to čte, takže jsem je po chvilce raději vypnul.

73

Odpovědět

+Jericho@Witty: Taky jsem o tom dost přemýšlel, ale je toho tam dost + některé navazují na další text... Rozhodně díky za názor, příště to zkusím bez nich.
@Jericho: ano, jsou. Mluví strašně rychle a obsáhle + pozornost diváků je navíc zaměřena úplně jinam.

80

Odpovědět

Ty jsi chuj jak tatar bez koulích.. tebe bych poslal do plynu bez slitovani..

00

Odpovědět

Toto video je legenda :) Pamätám že som ho našiel v temných zákutiach našej starej 486 z bazáru ešte v časoch kedy som o internete ani nechyroval ach spomienky :)

143

Odpovědět

Moment, tak starý to nebude. Řekl bych tak rok 2009 kdy k tomu někdo udělal titulky a dal na uloz.to. Nicméně toto je nějaký reupload už v HD.

20

Odpovědět

+Nowhere To RunNa Slovensko dorazili 90. roky v roku 1997. Z toho si vieš odvodiť že sme tak 20 rokov za opicami a 13 rokov za internet explorerom.

30

Odpovědět

Takže dneska je tady nějaká fap session nebo o co tady jde? :D

320

Odpovědět

Video z 7:00 nemá být fap, ale thriller. :-D

110

Odpovědět

Tohle je tak staré, že se divím, že to tu ještě nebylo :)

812

Odpovědět

Já jsem byl taky strašně překvapený a raději to kontroloval několikrát:) U nás video ale nikdo neznal, tak doufám, že bude pro mnohé stále "objev":)

611

Odpovědět

+JohnSorrowJá ho znal z dřívějška, ale jsem rád, že je konečně tady.

91

Odpovědět

Lindsay Lohan před tím, než se stala Glumem... :D

2021

Odpovědět

Will Forte jako Severus Snape :D

120

Odpovědět

Mě pobavil Jimmy Fallon s tím hárem :D

251
Další