Jídelna NATOSNL – Saturday Night Live

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:74
Počet zobrazení:4 796
Už starší skeč z produkce SNL navazuje na video z konference NATO v Buckinghamském paláci z roku 2019, ve kterém si Justin Trudeau, Emmanuel Macron a Boris Johnson zdánlivě utahují z tehdejšího prezidenta Trumpa. Ansámbl SNL si námět pomlouvačných politiků dosadil do prostředí středoškolské jídelny se všemi klišé, která k tomu patří.

Přepis titulků

Tento týden během konference NATO v Londýně byli světoví lídři přistiženi, jak si střílí z prezidenta Trumpa. Byl mezi nimi kanadský premiér Trudeau, francouzský prezident Macron a britský premiér Johnson, kterého měl Trump za přítele. Pro některé šlo jen o středoškolský drb, ale pohleďte, co se stalo v jídelně NATO. Čau Dánsko. Čau Norsko.

Konference NATO byla letos fakt jízda. Naprosto. Mega mezinárodní a fakt sranda. Panebože, hele. To je Trudeau a Macron, jsou tak cool. Bonjour. Hey, sorry. Panebože, pane jo. A asi se s nima teď kámoší i Boris Johnson? Rather.

Tak pojďme se najíst. A co si dát trochu vína? Páč jsme badboyové. Rumunsko, uhni. Jo, jasně, sorry. Líbí se mi vaše ekonomiky. Au revoir, šprte. Odbrexituj odsud, troubo. OMG, to měl být fór, Borisi?

To nebylo cool. No jo, já vím, bylo to trapný, sorry. Neomlouvej se a drž krok. Takový to je, když jseš badboy. No jo, jasně. Totáč. Ticho, hele, to je Trump. Slyšeli jste ho, jak teď mluvil 45 minut?

Mělo to být jen kvůli fotce. Kdybych vypadal jako on, taky bych chtěl fotografa rozptýlit. Není to hezoun jako my tři. Čau, kluci, je tu obsazeno? Sorry, vlastně jo. Rádi bychom tě viděli mluvit a žvýkat zároveň, ale držíme místo kámošovi. No, jsem Borisův kámoš, že jo? Nedělej si to těžší.

Teď se kámoším s nima. Proč si nesedneš tamhle s Lotyšskem? Jo. Lotyšsko má stejný tempo jako ty. Dobře. Pokecáme pozdějc, jo? Naprosto. Mimochodem, nezhubl jsi náhodou? Vlastně jsem dost přibral. Nevypadá to tak.

Vypadáš dobře. A co ta tvá kravata, z čeho je? Z čínských chemikálií, je nasazovací. Shora a zespoda. Cool, fakt cool. No, tak au revoir. Tak jo. OMG, ten je ale mimo. Slyšeli jste ho, jak mluvil o klimatický změně? Prý potřebujeme silnější záchody!

Je hloupější než Boris. No jo, je! Je hloupější než já. Rychle, zamávejte, ať si myslí, že ho máme rádi. To jsou mí nejlepší kámoši. Vedeme to tu. To je hezké. Ahoj, jmenuji se Eglis. Ale můžeš mi říkat Eggu. Dal by sis nakládanou oliheň?

Skvělé, Tede. Jednou jsme takhle v Lotyšsku dali rosomákovi kořalku a on se pomátl. Panebože, jsem u stolu s nulama. Posadili mě k cizinci. Tohle je NATO, tady jsme všichni cizinci. Frede, snažím se poslouchat. Takže Borisi, mluvili jsme s Macronem o tom, že bys měl uspořádat party. O víkendu.

V Buckinghamským paláci. No to, no to je dům královny. Udělej to, Borisi. Ledaže bys nebyl dost cool. Říkal někdo něco o večírku? Tam by se ti nelíbilo. Musel bys jít po schodech. Ano, a všechno jídlo je prvotřídní kvality, ale v malých porcích, to je tvá noční můra. Jo jo.

Líbí se ti mladý ženský, ale na týhle party bude jen Macronova žena. - Cos to řekl? - Nic, jen že tvá žena je starší. Líbí se mi, když je to podlý, ale ne o mně. Můžu si s váma sednout, kluci, protože tady je pořád volno. Ne, čekáme totiž na někoho jinýho. - Angelo! - No. Angelo! Držíme ti místo.

Vážně se to děje? Budu sedět u stolu s cool děckama? No téda. Uklidni se, Angelo. Mám si vzít křídlovku? Ne, musím ji tu nechat. Musím to tu všechno nechat, protože teď jsem cool. Dobře, jen jeden štrúdl.

Čau. Jak dupou králíci, kámové? Promiň, Donalde, kdo pozdě chodí, sám sobě schkodí. Nazdar další cool děcka, cla na sójové boby, co? Angelo, víš, kdo možná přijde na party? Obama. Barack! Jo, a ty ho máš ráda, co?

Co? Ne, ne. Obama, fuj, je hnusnej. V žádným případě jsem si jeho obličej nenakreslila na polštář. - A Donalde, prý se taky někomu líbíš. - Komu? Putinovi. Borisi, udělej tu ceduli. Měl by ses radši vrátit k Lotyšsku.

Dobře. Uvidíme se později na té party, jo? Jasně. Bude pod London Bridgem. IMPEACHNĚTE MĚ!!! Musíš ale přijít nahatej. Dobře, platí, uvidíme se tam. - Jasně. - Dobrý. To nejsou tví kamarádi.

Jsou zlí. To jen tak blbnou, milujou mě. - Brečíš? - Ne. Mám v oku trochu cheeseburgeru. Víte co, fakt jste všichni pitomci. Jste pokrytci a nikdo mě neimpeachne. Je to bouda. Když už mluvíme o pokrytcích, prý tě nemůžou impeachnout, pokud tvá ruka zakryje tvůj ksicht.

Fakt? On na to fakt skočil! To je ale pitomez. Dobrý den, já jsem Melania Trump. Šikana je vážný problém. Zvláště ta namířená na prezidenta Trumpa. Není to hezké. On by vám to nikdy neudělal.

Tak prosím, evropští lídři, buďte nejlepší. A taky bych vám ráda řekla o Pelotonu. Jste vyděšená žena uvězněná v honosném sídle? Představte si, jak před tím vším ujíždíte na rotopedu od Pelotonu. Veselé Vánoce mně. A taky… Saturday Night živě z New Yorku!

Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Sorry Not Laugh.

68

Odpovědět

snl uz davno nieje to co v minulosti :/

37