Nechte mě UR NA pokojiSNL – Saturday Night Live

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:85
Počet zobrazení:5 096
Nevyžádané konverzace a konfrontace s podivíny jsou něco, s čím se občas potýká každá žena. Existuje však inovativní vynález, který všechny naše trable vyřeší! Kupujte ihned a obdržíte dárek zdarma!

Přepis titulků

Cestovat sólo mám nejradši. Ráda objevuju, aniž bych se musela zavděčit ostatním. Ale na ženy číhá jedno opravdové nebezpečí. Nevyžádané konverzace. To je výhled, co? Připomíná mi tu epizodu Twin Peaks, kde zabijí tu holku. Jste… zadaná? A sluchátka v uších ne vždy stačí na to, aby se mnou cizí muži nemluvili. Óm.

To jste vy. Óm. Znáte buddhisty? Proto si s sebou nikdy nezapomenu vzít tohle. Představujeme „Nechte mě UR NA pokoji“. Nechtě mě UR NA pokoji je přenosná urna pro cestovatelky, aby si muži mysleli, že jdete rozprášit tátův nebo dědův popel na krásném místě, aby šli konečně do háje. Tohle bylo jeho oblíbené místo. Takhle by si to přál. Aha.

Já ne… Dobře, neuvědomil jsem si… Nechám vás… Protože… Pardon. Konfrontace zažehnána. Díky, Nechte mě UR NA pokoji. Máte dovolenou jednou za sedm let. Tak do toho. Zkuste na ně urnu. Vždycky toužil vidět oceán. Lepší pozdě než nikdy. Pardon. Narušuju malý pohřeb. Promiňte. Je pryč a nemusela jsem být za krávu.

Díky, Nechte mě UR NA pokoji. Nechte mě UR NA pokoji je konverzační profylaktikum, které vytváří dojem, že popel může doletět až 15 metrů daleko. Tak daleko se od vás muži budou držet. A není to jen falešná urna. Je to navíc powerbanka. A dokonce nerezová lahev na vodu. Nechte mě UR NA pokoji skvěle funguje i doma. Pro okamžiky „jen proto, že vypadám přátelsky, neznamená, že taková jsem“ s neznámými kluky.

Sedí tu někdo? Bývávalo. Vzala jsem ho na poslední rundu. Tak nic. Můžu vám dámy koupit… Ale no ták! Dámská urna na cesty – zabíjí nevyžádané konverzace… nadobro. Zavolejte ihned a obdržíte i bederní bodce. Protože neexistuje důvod, proč nám sahat na bedra, když nás míjíte.

Ani jeden. Promiňte. Au, má ruka! Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář