Konverzace po karanténěSNL – Saturday Night Live

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:69
Počet zobrazení:5 253
Jak se bavit s lidmi, které jste od začátku pandemie neviděli? Je to pro vás hračka, nebo jste normální? Je vidno, že to není snadné ani pro hvězdného hosta Elona Muska.

 

Přepis titulků

A nyní… začaly všechny konverzace s lidmi, které jste od karantény neviděli. - Čau! - Ahoj! Ráda tě vidím. Neviděli jsme se… od karantény, co? Jo, přesně. Jaký… to pro tebe bylo? V pohodě. Vzhledem k situaci. - V pohodě.

- No jo. Kdo to ku*va je? Znám ho? Je to hrozně zvláštní doba. Ale všechno se zase otvírá. Držme palce. Kdo to sakra je? Je to kámoška mý ženy? Chodí naše děti do stejný školy? Je to hrozně zvláštní doba. Jaký bude léto? Přesně. Budeme cestovat a podobně? Já bych s tebou odletěl hned.

Není to má sestřenka? Možná flirtuju se svou sestřenkou. Pamatuje si, že je to můj bratranec? A kolikrát někdo může říct, že je to hrozně zvláštní doba? Taková zvláštní doba, co? Cestoval jsi někde? Ne. - Co ty?

- Ne. Super. Je tohle vážně konverzace? Jde to docela dobře. A jaká pro tebe byla karanténa? Už ses ptal, ale v pohodě, lepší a horší chvíle. Lepší a horší chvíle? Bodla jsi manžela šroubovákem. Nechtěl dodělat knihovnu a bodla jsi ho. Ani nemáš knížky.

Ale lehký to asi nebylo pro nikoho. To teda. Mě to vůbec neovlivnilo. Ale odteď budu nejspíš extra opatrnej až do smrti. - Čím tě očkovali? - Pfizerem. Já dostal Modernu. Super. Otázka, co nikam nevede.

Jako se ptát, jestli preferuješ Paralen, nebo Brufen. Tipnu si. Druhá dávka ji položila na 24 hodin. Druhá dávka mě položila na 24 hodin. To je tak jedinečný, že bys o tom měla všem říct. To jsem řekl nahlas? Zasměj se, ať si myslí, žes vtipkoval. Zabiju tě, k*eténe. Dostal jsem Johnson & Johnson, zlato. Jedna a dost. A teď jsi naprosto v bezpečí. - Karanténa dobrý?

- Ne. - Super. Ale nedávno jsem zase začala chodit na večeře. Řekla jsem, že zase chodím na večeře? Mám mu říct víc, nebo mám umřít? Já šel na jednu večeři dovnitř a na jednu ven. Utrpěl jsem poškození mozku? Nejspíš mám trvalý poškození mozku. - Jak se má žena? - Dobře. Pracujeme z domova. Jsme hodně produktivní a trávíme spolu víc času. Rozvádíme se a přišel jsem o práci.

No, ráda jsem tě viděla. Bylo super slyšet novinky. Tuhle ženu už nikdy neuvidím. Můj pokaranténní cíl bude, abych už nikdy s tímhle mužem nepromluvila. Pojď sem. Ach, no jo. - Kámoši. - Kámoši. - No jo… Ráda jsem s tebou mluvila. - Já taky.

- Já taky. Bylo to… super. Jo. - Byla to zábava. - Jo. - Co děláš? - Co? - Jsi můj bratranec. - Cože? To ne, úplně jsem zapomněl. Skoro mi to prošlo. Ahoj všichni.

Připijme si na Marka za to, že jsme se díky němu opět sešli. Do p*dele, špatnej dům. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

medzitým na Floride - "Čo je to karanténa?

00

Odpovědět

Hvězdného jakože hvězda před kolapsem než se změní v černou díru?
pozn. Černou nemyslím nic rasistického.

04

Odpovědět

to rikaj vsichni

12

Odpovědět

+edjuA světe div se, je to pravda.

03