ŠekySNL – Saturday Night Live

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:51
Počet zobrazení:3 460
Vztekle něco naškrábat na kus papíru, utrhnout ho z bločku, švihnout zápěstím a pronést něco dramatického. Generace, které platí už jen přes Venmo a Apple Pay, kouzlo šeků bohužel nepoznají…

 

Přepis titulků

- Děkujeme. - Hned ti pošlu, co ti dlužím. Díky službám jako Venmo nebo Apple Pay můžete rychle poslat peníze mnoha způsoby. Už to došlo. Díky. I když jsou tyto pohodlné způsoby super, nezapomeňte na… šeky. Protože není nic lepšího než vztekle čmárat na kus papíru, utrhnout ho, švihnout zápěstím a říct: Věřím, že to bude stačit.

Používejte šeky na všechny platby. Včetně donucení, aby opustil vaši dceru… Vem si to, vem si to a nikdy se nevracej. Nezvedej jí telefon, bude zničená. Ale musí to tak být. Šeky. …a umlčení Mildred. Zapomeň na vše, co jsi viděla včera u altánu.

Šeky. Používejte šeky na… - Chlapče. - …Pietrovy narozeniny… Za to, žes mi v noci sundal prstýnky. Šeky. …nákup jedu. Jediný lok a já se stanu předsedkyní rady. Nejlepší na tom je, že jsou šeky snadné.

Tady: co je za den. Tady: jeho jméno. Tady: kolik. Tady: to samé, ale slovy. A tady: tajemství. Šeky. Šek je drama. Šek je slib. V nabídce s motivem baseballu, kačera Daffyho nebo Michigan State. Zloději. A ujistěte se, že jste za částku dopsali pomlčku, jinak bůh ví, kolik nul si přidají.

Šeky. Dostupné ve spořitelně Ridgewood. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hodnocení chápu - sketch je dělanej pro amíky, u nás se šeky nikdy nepoužívaly... ale i tak mě to pobavilo.

11

Odpovědět

No, ale když se to tak vezme, tak vlastně mají pravdu :D. Všem starým filmům dodává šek na dramatičnosti :D. (Ten fek, sem žek.. :D).

40

Odpovědět

Von ho fevral! Fevral ten fek! :D

20

Odpovědět

No ono zaplatit něco "online" je taky docela drámo. Dříve stačilo u dvoufázového přihlašování opsat kod z sms (která mi problikla v notifikační liště, čili ani odemykat telefon nebylo třeba). Ale pak to prý "zjednodušili" , protože opsat čtyři znaky z SMS je asi jaderná věda, takže od té doby sem si musel nainstalovat do mobilu autentikator, platba u obchodníka mě přesměrovává na bránu banky, která chce pravidelně nějaké debilní ověření, kdy jsem se narodil, pak to chce ověření z mobilu z té aplikace, takže musíte odemknout telefon (naštěstí mám i otisk prstu), pak spustit aplikaci, která chce taktéž ověření, že jste to vy, takže další heslo (mám ten prst), v aplikaci povolíte přístup a hádejte... no jistě, teď to chce pro změnu PIN, že souhlasíte s přístupem ... uááááááááá

10

Odpovědět

+yakubJo, já se pro jistotu úplně vyhýbám bance, aby mi nevnucovali ten novej způsob a nějakou aplikaci a další p******y. Chápu, že to neni jejich chyba, ale co se dá dělat. Zatím mi všechno funguje jak dřív - žádný aplikace do mobilu nervu. Když mě do toho někdo tlačí, tak jim jen hodím na stůl svůj starej HTC Desire s verzí androidu 2.2.2 a popřeju hodně štěstí.

01

Odpovědět

+BullOverTo mě když se v lidlu ptají na tu jejich slavnou aplikaci, tak jim ukážu svou starou Nokii C1 :D. A teprv teď mi zkuste něco vnutit :D :D.

01