Vem si mě!SNL – Saturday Night Live

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:78
Počet zobrazení:7 695

Adele po několika zlomených srdcích hledá lásku v americké reality show The Bachelor, která byla v české verzi uvedena pod názvem Vem si mě!. Adele ale trpí nemocí z povolání a tu pak trpí i všichni zúčastnění.

Adeliny písně si můžete vychutnat i s českými titulky na VideaČesky:
Someone Like You
Hello
Rolling In The Deep

Přepis titulků

Dnes večer na ABC vám přinášíme bonusovou sezónu Vem si mě! A tentokrát náš adept měří 180 cm… a půl. Ahoj, já jsem Ben K. Na střední jsem po buzíkovi hodil nákupní vozík, ale teď jsem připraven najít lásku. A můžu si vybírat z tolika úžasných dívek. Ahoj, já jsem Hannah C., je mi 20 let a jsem ta nejmladší osoba s nejvíce staře vypadajícím obličejem. Ahoj, já jsem Hannah Alexis C., je mi 21 let a příští rok mi bude 22.

Ahoj, já jsem Adele Adkins, je mi 32 let a znáte mě jako zpěvačku Adele. Srdce mi bylo zlomeno už několikrát, nejprve v 19 letech, poté slavně v 21 letech a pak ještě slavněji v 25 letech. Z Bena K. mám velmi dobrý pocit. Je to sice první noc, ale už teď vím, že je příští láskou mého života. Ahoj, holky. Jen chci říct, že to byla úžasná noc. Moc rád jsem se s každou z vás nasmál, i když nikdo z nás ani jednou neřekl vtip.

Ano! Bylo to těžké rozhodnutí, ale růži prvního dojmu jsem se rozhodl dát… Hannah C. Cože? Dáváš ji Hannah C.? Slyšela jsem, - že ses usadil.

- Adele? Že sis našel dívku - a nyní jste svoji. - Adele! Slyšela jsem, že se ti vyplnily sny. Adele, počkej! Promiň, nevzal jsem si Hannah C., - šlo jen o jednu růži, pořád jsi ve hře. - Opravdu? Jo, holka. A zbývá asi 40 epizod, takže bych emoce držela na uzdě. Jsme tu jen 10 minut a tohle jsi zpívala už několikrát.

No jo, omlouvám se, pardon. Ze všech holek mám zatím asi nejvíc společného s Hannah C. Nejméně společného mám s popovou superhvězdou Adele. Ale vztah s ní se rozvíjí nejrychleji, hlavně kvůli Adelinu úsilí. Adele, dnes ti to tak sluší. Díky, ty taky nevypadáš špatně. Mohla bych vlastně říct…

Aha, zase zpíváme. - Vypadáš jako film. - Co to znamená? Zníš jako píseň. Tak jo, díky. Panebože, připomíná mi to… - naše mládí. - Poznali jsme se dnes. Nech mě si tě vyfotit v tomto světle… Adele, Adele!

Můžeme si prostě promluvit? Je to spíš povídací show. Pořád na to zapomínám. Jsem v tomhle pořadu ráda, ale je docela těžké být s Benem o samotě, protože je tu spousta dalších dívek, včetně Adele. Především Adele. Problémem je Adele. Jsem ráda, že můžeme být konečně o samotě.

Já taky. Tak mi řekni něco o sobě. Panebože! Haló, to jsem já. Tak mě napadlo, jestli se po letech nechceš sejít… Tak jo, Adele, ne, jasný? Nejsou to léta, co jsi ho neviděla, zpíváš mu celou noc! Panebože, máš pravdu, znovu se chovám jako kráva. Nechám vás o samotě.

Ahoj. - O moc lepší. - Ano, o moc lepší. Cítím se ale divně, že jsem vyhnala opravdovou Adele. - Nic si z toho nedělej. - Proč? Je zpátky. Vidím ji v křoví za námi. Haló z vnitra tohoto keře! Vracím se dovnitř. Myslím si, že první noc byla opravdová bomba, ale možná na to jdu moc hrr.

Ben K. má podle mě radši uvolněný americký styl. Takže jsem se rozhodla, že zbytek noci budu v klídku a v pohodce. No jo. - Pokud chceš mluvit s někým jiným, je to v pohodě. - Fakt? Ani nevím, jestli se mi tak moc líbíš, nechme tomu volný průběh. Můžu si ho na chvilku půjčit? V srdci se mi rozhořívá oheň, jako v horečce vycházím ze tmy.

Konečně tě vidím úplně jasně, no tak, vzdej se mě a já ti dám co proto. Já jsem jako velká fanynka, ale necítím se tu s ní v bezpečí. Víte co? Vím, že zbývá ještě 20 minut, ale už je načase, Adele. Byla to intenzivní noc a podle mě bys měla opustit panství. Nevím, jestli bych tomu říkala panství, ale chápu to. Hodně štěstí, dámy, a děkuji, Bene. Nyní odejdu a odejdu v pokoji. Už žádné drama z mé strany.

- Páni, to je smutné. - No jo, chtěl jsem, aby dozpívala Someone Like You. Vydrž, myslím, že se vrací. Jo, tady ji máme. Nerada přicházím zničehonic bez pozvání, ale nemohla jsem stát stranou, nemohla jsem to přemoct. Doufala jsem, že uvidíš můj obličej a vzpomeneš si, že pro mě to ještě neskončilo. - Jo, zpívá to!

- Nevadí, najdu si někoho, jako jsi ty. Také ti přeji jen to nejlepší. Prosím tě na kolenou, nezapomeň na mě. Pamatuji si, jak jsi říkal: „Někdy je láska krásná, ale jindy pro změnu bolí.“ „Někdy je láska krásná, ale jindy pro změnu bolí.“ Díky všem, příští týden mě uvidíte v Love Island. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz Překlad Someone Like You: m@es Překlad Hello a Rolling In The Deep: hAnko

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Adele má rozhodně velký smysl pro humor :-)) Ostatně celý díl s její přítomností stojí za to, jako například scénka týkající se afrického turismu - Africa Tourism - SNL Tam se tolikrát odbourala, což je, přiznejme si, na SNL to nejzábavnější!

30

Odpovědět

Tento skeč u nás taky najdete s českými titulky: Zájezdy do Afriky :).

100

Odpovědět

Zhubla jako hrom. Smekám!

142

Odpovědět

Jo, teď je to fakt kost a ten hlas se najednou zdá ještě mohutnější.

00