Adele - Someone Like You

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:667
Počet zobrazení:8 096

Vítám vás u nedělních Aktuálních hitů. Dnes pro vás mám píseň Someone Like You od britské zpěvačky Adele (celým jménem Adele Laurie Blue Adkins). Je to přenos z Brit Awards 2011, po kterém se její 2 singly Someone Like You a Rolling In The Deep dostaly zároveň do TOP 5 v britských hitparádách. Je to poprvé co se od dob Beatles někdo dostal do TOP 5 se dvěma singly a dvěma deskami zároveň. Ale Adele se daří nejen ve Velké Británii, tato píseň se dostala na první místo v téměř 20 zemích světa a stala se nejprodávanější mp3 na iTunes i na Amazonu.

Přepis titulků

Přeložil: m@es, Přečasování: Xardass www.videacesky.cz Slyšela jsem, že ses usadil. Že sis našel dívku a nyní jste svoji. Slyšela jsem, že se ti vyplnily sny. Nejspíš ti dala věci, které já ne.

Starý příteli, proč jsi tak plachý? Takový přeci nejsi, že bys postával v ústraní. Nerada přicházím zničehonic bez pozvání, ale nemohla jsem stát stranou, nemohla jsem to přemoct. Doufala jsem, že uvidíš můj obličej a vzpomeneš si, že pro mě to ještě neskončilo.

Nevadí, najdu si někoho, jako jsi ty. Také ti přeji jen to nejlepší. Prosím tě na kolenou, nezapomeň na mě. Pamatuji si, jak jsi říkal: "Někdy je láska krásná, ale jindy pro změnu bolí." "Někdy je láska krásná, ale jindy pro změnu bolí." Vždyť víš, jak čas letí.

Je to, jako kdyby to bylo teprve včera. Užívali jsme si jako nikdy v životě. Byli jsme narozeni a vychováni při letních západech slunce. Spojeni překvapením našich nádherných dnů. Nerada přicházím zničehonic bez pozvání, ale nemohla jsem stát stranou, nemohla jsem to přemoct.

Doufala jsem, že uvidíš můj obličej a vzpomeneš si, že pro mě to ještě neskončilo. Nevadí, najdu si někoho, jako jsi ty. Také ti přeji jen to nejlepší. Prosím tě na kolenou, nezapomeň na mě. Pamatuji si, jak jsi říkal: "Někdy je láska krásná, ale jindy pro změnu bolí." Nic se nevyrovná žádné starosti nebo trápení.

Lítost a chyby utváří vzpomínky. Kdo by tušil, jak hořkosladce to bude chutnat? Nevadí, najdu si někoho, jako jsi ty. Také ti přeji jen to nejlepší. Prosím tě na kolenou, nezapomeň na mě. Pamatuji si, jak jsi říkal: "Někdy je láska krásná, ale jindy pro změnu bolí."

Nevadí, najdu si někoho, jako jsi ty. Také ti přeji jen to nejlepší. Prosím tě na kolenou, nezapomeň na mě. Pamatuji si, jak jsi říkal: "Někdy je láska krásná, ale jindy pro změnu bolí." "Někdy je láska krásná, ale jindy pro změnu bolí."

Komentáře (55)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mohli by jste přeložit tuto písničku z koncertu?
http://www.youtube.com/watch?v=I9FNJW0XJhk&feature=relmfu
Hodně prosím pěkně koukám :-)

201

Odpovědět

tahle pisen me vraci do minulosti,kdy jsem ztratila svou zivotni lasku lucku...uz nejsem ta co je mlada a hloupa.jedno vim jiste,ikdyz mi obcas chybi nechtela bych ji zpet...doba lidi meni a lidi meni dobu a ja si chci alespon nechat tech par hezkych vzpominek...ikdyz me to trapi.hlavne ze je stastna to me nejvic tesi....snad je a ja ji chci tise nes ve svem srdci snad najdu nekdy jeji kopii a budu opet milovat.

202

Odpovědět

Jano, jsem na tom stejně...

190

Odpovědět

Jestli umí stejně milovat, jako složila tendle text písničky, tak její láska musí být hodně velká ;-)

183

Odpovědět

Prostě píseň od srdce ;) pravdivá až do morku kostí , moluju tě Adele ! ♥

Ps : Jani , přeji ti ať se svým milovaným po kterém tak toužíš strávíš zbyteke života :)

180

Odpovědět

Nepíšu do lecjakých diskuzí,ale tahle písnička ve mě rozbouřila emoce a kupodivu moje komentáře někdo čte,proto jsem se rozhodla napsat znova a s vírou že si to přečteš i TY a s rizikem,že si to přečte tvoje žena,tvoje děti nebo můj muž!Už se známe 15let,já byla puberťačka a ty už chlap.15 let tě miluju i přesto že vím,že nám osud nedovolí být spolu. Vždycky když se vidíme,když spolu mluvíme,mám pocit že je mi zase 15let a točí se se mnou celý svět a srdce mi buší!Měla jsem několik chlapů,a hledala jsem "Someone like you"-někoho jako jsi ty,ale žádný není jako ty.Proto jsem se celé ty roky ráda vracela do tvé náruče,protože je jiná!Našla jsem si chlapa,myslela jsem si že je jako ty-včetně jména!-ale není jako ty,z kopie originál nikdo neudělá a najednou mám pocit že už není možné se k tobě vracet.A nevím proč??! Ani netušíš jak ráda bych byla s tebou,zažít znova ty pocity štěstí jako dřív,ještě dřív než zestárneme a umřeme.Riskuju teď maximální znemožnění,ale co je to proti tomu,že tě už 15let nekonečně miluju,že na tebe každý ten den myslím a že se mi o tobě zdá.Tak snad někdy....Jirko Hlávko z Neratovic!!!

193

Odpovědět

Sakra,ta musí někoho hodně milovat!!!!!A asi má doma někoho koho původně mít nechtěla a toho koho chtěla už asi mít nebude.....to znám.....

180

Odpovědět

Tahle pisnička není jak ostatní moderni. Tohle jde ze srdíčka. Tekla mi slza :) klobouk dolu

183

Odpovědět

Je to jedna z najkrajších piesní v mojom živote, a to má ešte aj hlavu a pätu, klobúk dolu Páni 10/10

182

Odpovědět

Omlouvám se všem ženám kterým jsem ublížil.Ten song je fenomenální.

185

Odpovědět

ona je prostě úžasná

182

Odpovědět

asi bych to líp své první a taky největší lásce říct neuměla.písnička jde opravdu z duše.jen kéž by jí chlapi chtěli slyšet....

183

Odpovědět

Pokud na tohle někdo řekne že je to strašné nebo něco jinného..není člověk :)

183

Odpovědět

Video opět funkční.

181

Odpovědět

opravte to prosím...

183

Další