28 důvodůSNL – Saturday Night Live

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:297
Počet zobrazení:6 095

Únor, čili měsíc černošské historie, už je sice za námi, ale to neznamená, že si o něm nemůžeme zazpívat...

Přepis titulků

Únor je měsícem černošské historie. A dnes nás čeká prezentace Kevina, Tyrese a Michelle. Pojďte. Bezva. Rosa Parks. Martin Luther King. Harriet Tubman. Počkat, už je to tady, je načase zářit, nastražte uši, vrhnem se do toho a spustíme to, tohle nás ve škole neučí, je to záhada, černošská historie, čtyři otcové nám připravili cestu, tady je 28 důvodů, proč dneska obejmout černocha.

1. zasloužíme si šanci 2. - 28. Otroctví. 28 důvodů 28 důvodů, tolik důvodů, proč obejmout černocha.

28 důvodů Tolik okamžiků, tolik hrdinů, projevte našim lidem trochu lásky. Běloši, nechcem se hádat, všichni ví, že už nejsme naštvaní. Milujeme Michaela McDonalda i Daryla Halla. Dejte ruce nahoru, pokud souhlasíte s refrénem. Nechte je nahoře, pokud nás vaši předci vlastnili. 28 důvodů 3.

otroctví 4. otroctví 5. otroctví 6. otroctví 7. otroctví 22. jazz Dělám si srandu, otroctví. Chápu, co říkáš a to je fakt hustý, ale teď si zahraju ďáblova advokáta.

- Posaď se. - Omlouvám se. 28 důvodů 28 důvodů, sílu našim lidem, jo, dejte ruce nahoru. 28 důvodů Tolik okamžiků, tolik hrdinů, tak prokažte našim lidem trochu lásky. 28 důvodů Chtěli jsme hodně důvodů, hledali jsme dlouho, ale furt jsme naráželi na otroctví.

28 důvodů Když řeknu otroctví, řekněte promiň. - Otroctví. - Promiň. - Otroctví. - Promiň. Moc pěkný. Moc se omlouváme. A moc pěkný. Překlad: TimTam www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

co a, ze jsou tady cim dal horsi videa

27

Odpovědět

SNL mívají občas fakt trapný vtípky, ale často se podaří a tohle patří mezi ně! :) já znám dost dobrých videí hlavně ze starších časů (přeložte Sofii Vergaru, kdy dělal reklamu na Loreal nebo na co) atd. :)

81

Odpovědět

Video si zaslouží vyšší hodnocení :D

367

Odpovědět

sice klasicky dostanu milion minusu, ale po 25 sekundach jsem to vypnul.

1828

Odpovědět

a?

167

Odpovědět

Někoho jiného zase nezajímali dudesoni. Tolik videí je tady proto, aby si každý mohl vybrat a je celkem jasné, že nikomu se nelíbí všechny.

SNL mi taky přijde většinou celkem slabé, ale zrovna tohle video se docela povedlo :)

263

Odpovědět

To měla být reakce na Tukana...

72

Odpovědět

Začnete sem zase někdy dávat dobrý videa? Byly dny kdy jsem se vrátil domů a s chutí se pustil do každého videa, které jste ten den stihli přeložit. Teď jsem rád když si jich pár vyberu z týdenní úrody. Jaksi se to tu zaseklo na pro mě nezajímavých seriálech viz Elder Scrolls okoukaným Glove&Boots, WLIIA a VSauce. Chtělo by to trochu větší variaci příspěvků jediný co mě tady ještě drží jsou úterní Conan a páteční Key&Peele. Se slzou v oku vzpomínám jak jsem netrpělivě ef-pětkoval VČ, při čekání na Dudesony nebo AVGN.
Holt už to tu asi lepší nebude.

1323

Odpovědět

SNL tímhle týdnem rušíme. Nechytlo se to a moc výrazně kvalitnějších videí nemají. Je mi jasné, že tvůj důvod žádným argumentováním nezměním, ale je nutný si uvědomit, že tenhle web existuje už víc než 4 roky. Za ty 4 roky se u nás vystřídala spousta překladatelů (i když máme i stálé jádro, co se nemění), spousta pořadů a dalších věcí. Každému se líbí něco jiného a není snadné hledat pořád nové kanály a 100% se vyvarovat propadákům. Myslím, že se tu pořád každý týden najde dost kvalitních kousků, a pokud se ti líbí jen Conan a KaP a nezaujmou tě videa jako: Jak mění vlci tok řek, Podvody na Facebooku, Proč jsou snubní prsteny bezcenné? atd., možná jsi až moc náročný divák.

Na webu, kam ti přijde 40 000 lidí denně, není vůbec snadné se zavděčit všem. A když pak začneme překládat jen videa, co se obecně líbí a sklízejí úspěch, objeví se tu za chvíli zase komentář o tom, jak jsme se změnili a jsme teď hrozně mainstreamoví a že to tu někdo měl rád dřív víc. To je těžký...

275

Odpovědět

+BugHer0Škoda, myslím si, že u SNL bylo dost kvalitních videí, jen to nesedne každýmu :)

142

Odpovědět

+BugHer0SNL nemaj víc kvalitních videí? Za těch 40 let? :DD

60

Odpovědět

+BugHer0SNL je dobrý, ale ty Digital Shorts už nejsou co bejvaly. Když SNL, tak bych se radši věnoval scénkám... i když ty asi nebudou na oficiálním kanále :/

40

Odpovědět

No, pokud ti přijde Glove&Boots okoukané a drží tě tady zrovna Key&Peele tak s tebou není něco v pořádku.

89

Odpovědět

začátek vypadal slibně, ale jinak trapárna jako vždy.....

716

Odpovědět

A měsíc bělošské historie nikde...

356

Odpovědět

Nám patří všechna historie :-D

564

Odpovědět

Hm, tady by se to mohlo zvrhnou v zajímavou dikuzi... :)

1110

Odpovědět

Neřekl bych že někdo zakazoval bělochům učit se psát a zapisovat svou historii, narozdíl od afroameričanů.

515

Odpovědět

+dajmi5Zníš jako někdo kdo seriozně věří tomu že je Afrika díra kvůli kolonialismu :)

83

Odpovědět

+dajmi5nevěděl sem že afroameričané žijí v africe

93