Trailer na horor Wese AndersonaSNL – Saturday Night Live

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:54
Počet zobrazení:4 201
Jak by vypadal trailer na hororový film z dílny Wese Andersona?

Přepis titulků

O Halloweenu přichází do kin… nová vize hororu, jakou jste doposud neviděli. Ze zvrácené mysli… Wese Andersona. FILM WESE ANDERSONA Půlnoční spolek zlověstných vetřelců. V hlavních rolích Owen Wilson jako muž v nebezpečí… Téda. Copak to? Po zahradě se nám potlouká banda šílenců. Miláčku, asi budeme zavražděni.

…a jeho vyděšená žena Gwyneth Paltrow. Nepovídej. Tváří v tvář nepopsatelnému zlu. Podívej na ně. Stojí tam týpek se sekáčkem a starým gramofonem. Druhý má sokola. Jsou tam taky dvojčata ve stejné teplákovce. Podívej na to! To bude Danny Glover. Dobrý den.

Příběh poctivé hrůzy. Hele, poslali nám nějaké komuniké. Drahý vlastníku domu, můžeme vás zabít? Vrazi. Drazí vrazi, ne, nemůžete. Vlastník domu. Příběh jednoho odhodlaného otce… Děti, no tak, jdeme do úkrytu. …a jeho dvou předčasně vyzrálých dětí. - Musíme se chránit, jinak zemřeme.

- Rychle pro všechny naše zbraně. Kladívko, švýcarský nůž, prak, petardy, loď v lahvi, úhloměr, fotka Edith Piaf, útočná puška, vlaječka. - Sakryš. - Měli jsme odejít dřív. S Tildou Swinton jakožto městskou konstáblyní. Téda. Jsme zachráněni. Kdo z vás jsou vrazi? Aha.

Deník New York Times říká: „Stačilo říct ‚Wes Anderson‘.“ Časopis Fangoria říká: „Co to dopr?“ Myš animovaná ve stop-motion a Alec Baldwin v roli vypravěče. Půlnoční spolek zlověstných vetřelců. Vhodné pro všechny věkové skupiny. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Přiznám se, že jakožto fanoušek Wese Andersona bych tenhle film chtěl :D

100

Odpovědět

Vidím to taky tak :-)

10