Michael Bublé a vánoční duetySNL – Saturday Night Live

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:354
Počet zobrazení:6 508

Jimmy Fallon původně začínal v Saturday Night Live a díky tomu později získal svou vlastní talk show. Nyní se čas od času do SNL vrátí. V tomto skeči si hudební host Michael Bublé zazpívá vánoční hity s interprety jako Sting, Thom Yorke či Kanye West.

 

Přepis titulků

Pojďte všichni věřící, radostní a vítězní. Vánoce Michaela Bublého jsou nejprodávanějším albem v Americe. A nyní je Bublé zpátky se zbrusu novou sbírkou vánočních duetů. S legendárními interprety jako Sting. Zdobte domy, zdobte síně. Je období radování. A Taylor Swift. Viděl jsem připlouvat tři lodě.

Na Boží hod, na Boží hod. Navíc, Justin Bieber. Rolničky, rolničky, kdopak vám dal hlas? Justine, uklidni se, kámo. Vždy kontroverzní M.I.A. Nahoru na střechu. Dolů komínem. Co to k*rva?! Se speciálním hostem Russellem Brandem.

Andělé, které jsme slyšeli z výšin. Proč by se chtěl anděl zhulit? Vždyť přeci nemusí, žijou v oblacích. To je o nich známé. Jednou jsem viděl muže jménem Angel, jak se zhulil. Všichni bychom měli radost potkat takového muže. Přikráčel by dveřmi a řekl by: "Dobrý den, máte tu nějaké drogy?" Je to sbírka svátečních duetů, které si budete navždy opatrovat.

S interprety z hitparád jako Ke$ha. - Osm dojnic dojí. - Sedm chlapů zvrací. - Šest hus snáší. - Mám žloutenku typu C. A vítěz americké Superstar Scotty McCreery. Ó svatá noc. Hvězdy jasně září. Je to ta noc, narození našeho drahého Spasitele. Včetně Thoma Yorka z Radiohead.

- Tichá noc, - Tichá, tichá, tichá. - Svatá noc. - Svatá, svatá, svatá. A Lady Gaga. Počkat, to je fakt ona? Se speciálním hostem Kanye Westem. Hej, Ježíšku, seš jenom mimino. Ty máš osla, já jezdím mercedesem. Bože, jsem mnohem lepší než ty.

Vánoční duety Michaela Bublého. V obchodech už nyní! Překlad: TimTam www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Měli by udělat plnej klip s Kanye West, jako to udělali s GoT Red Nose. :)

00

Odpovědět

víc videí z SNL prosím ^_^

80

Odpovědět

Sting, Russel Brand a hlavně Kanye. Toho bych si poslechl celýho :D

210

Odpovědět

Bezkonkurenční Sting a Brand :D 10/10 pro Fallona

371

Odpovědět

Říkala jsem si, že Thom Yorke? V Saturday night show? Ještě s Kanye West, s Lady Gaga a s Justinem Biebrem v jedné místnosti? Ani ve snu... Už jenom jak reagoval na pozvání od Miley Cyrus,tak bych pochybovala, že by strácel svůj čas... Jinak Lady Gaga mě teda rozsekala :D

190

Odpovědět

trapárna jako vždy....

1249

Odpovědět

Kanye mě dostal nejvíc :D :D :D

433

Odpovědět

Fallon vyborny :D

469

Odpovědět

Kánoy Západ nejvíc zabil :D

364