Asijsko-americká panenkaSNL – Saturday Night Live

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:119
Počet zobrazení:5 402
Přijít dnes s něčím na trh může být ošemetné. Zvlášť pokud žijete v tak kulturně a etnicky rozmanité zemi, jakou jsou Spojené státy americké…

Přepis titulků

S panenkami děláte vše společně. - S Christy jste chodily nakupovat. - Jo! - Se Stacey fandit. - Jupí! - A se Stephanie jste naplánovaly svatbu. - Krasavice. Letos o Vánocích poznáte novou panenku. Asijsko-americkou panenku. Je to asijská Američanka. Miluju Asijsko-americkou panenku. To je skvělé, protože jsme kvůli ní měli spoustu porad. - Byla záludná.

- Jak se Asijsko-americká panenka jmenuje? - Nijak. - To proto, že jsme loni uvedli indiánskou panenku Létající orlici. - A to jsme si toho vyslechli! - Dobře. - Pojmenuju ji Kiko. - Fajn, ale to ty sama, my ne. - Naomi, čas na úkol z matematiky. - Může mi Asijsko-americká panenka pomoct? Jasně, ale firma zdůrazňuje, že Asijsko-americká panenka nemá studijní silné stránky ani slabiny. - Odkud je Asijsko-americká panenka? - Z Asie. Ale z které země?

Japonska? Číny? Moc se ptáš. Běž si hrát ven. Čau. Nesnažte se v Asijsko-americké panence hledat díry. Dali jsme si s ní práci. Jak se píše na krabici: Berte ji, nebo nechte být. Hele, má natahovací lanko. Jo, ale nemohli jsme se shodnout, co by měla říkat, tak lanko jen zahoďte. To nejde, něco jste pro ni vymyslet mohli. Třeba… Ah… Já… A ke každé panence patří domeček!

- Asijsko-americká panenka má ten svůj. - Je prázdný! Zábava, ne? Takhle máte vy zodpovědnost za to, co do něj dáte. - Dám tam orientální kobereček. - Podepsala sis ortel. A konečně s Asijsko-americkou panenkou koupíte i dva neškodné doplňky, které posuzovalo 40 skupin. Roztomilé štěňátko a klobouk šéfkuchaře. Kdokoliv může být šéfkuchař, ne? Je to v pořádku? - Ano.

Ten klobouk je skvělý. - A to štěně tak roztomilé! Ale počkat… Je to kvůli tomu, aby to štěně pak mohla sníst, protože je z Asie? Do p*dele. Děláte si srandu? To nás ani nenapadlo. Proboha, ne. Asijsko-americká panenka. Vytvořili jsme ji plni obav. Výhradně jsem zakázala gong! Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Víc Saturday Nigt Live please :D

20

Odpovědět

Ale udělat si srandu z african-american doll si netroufnou, ač je jinak dávají všude. To by zase hořela půlka USB!
Tak šup šup, rychle mínusujte!

2413

Odpovědět

Prečo dehonestujete americkú históriu? To nemáte nič na práci ako nadávať na LGBTQIAPP+? Ako sa cítite, keď black lives matter musí čítať takéto vyjadrenia? Nehanbíte sa?

218

Odpovědět

Co prave ctete je ten nejinteligentnejsi komentar ktery pod timto videem kdy bude. A ne, neni to moc.

06

Odpovědět

Já mám rád želvy.

60