Laserové kočky Jamese Camerona

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:348
Počet zobrazení:6 439

Dokážete si představit ty nejlepší filmy Jamese Camerona v jednom bombastickém bijáku se skvělými efekty, napínavou zápletkou, strhující akcí a Sigourney Weaver v hlavní roli? V Saturday Night Live, přesněji řečeno Andy Samberg a Bill Hader, si to představit dokázali a vy se můžete podívat na jejich výsledek.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Díky, že sis našel čas, Lorne. Opravdu si toho vážím. Bez problémů, Jamesi. Gratuluji k Avatarovi. Některé části mi připomínali "Tři amigos." Ty sis toho všiml. To je skvělé. Podívej, půjdu rovnou k věci, dobře? Mám připraven svůj nový projekt a myslím, že by se výborně hodil do pořadu.

Pokud za tím stojíš ty, tak to určitě odvysíláme. Skvěle. Kluci! - Ahój. - Do pr*ele. V budoucnosti byla jaderná válka. A díky silné radiaci se u koček vyvinula schopnost střílet lasery ze svých úst. Někteří využijí kočky pro dobro, jiní zase pro zlo. Kdo tedy zvítězí ve světě...

LASEROVÝCH KOČEK 5 JAMESE CAMERONA Na zdraví, věrný brachu. Hej, věrný brachu. Ty se nestaráš o životní prostředí? Negativo. Co kdy příroda udělala pro mě? Safra. Příchozí videohovor od šéfa výzkumu. Tady Admirál. Spaceshipe, Nitro... posílám vás zpátky do minulosti do roku 3023.

Vaším úkolem bude zničení prvního hnízda laserových koček. Tím zabráníte laserovým kočkám v jejich existenci. Zákeřňácký! Šťastnou cestu, kluci. VŠE NEJLEPŠÍ K 50. NAROZENINÁM, ŠÉFE VŠE NEJLEPŠÍ KE 25. NAROZENINÁM, ŠÉFE Vítejte v minulosti, kluci. Očekávali jsme vás. Šéfe, vypadáte úplně stejně.

Pojďte za mnou, pokud chcete žít. Centrální hnízdo je přímo před námi. Musíme ty vajíčka zničit dříve, než se vylíhnou. Blasteře! - Śéf je robot. - Proto vypadal pořád stejně. Padej od nich, potvoro! Ripleyová! Veřte nebo ne.

Pojďte se mnou, pokud chcete žít. Mějte se na pozoru. Už jsme blízko. Laseroví netopýři! Teď přijde zvrat. Ne! Je mrtvý. Musíme jít dál. Tak jo. Moje nohy!

Už nikdy nebudu moct chodit. Místnost s avatary? Díky, že jsi mi tam pomohla. Šetři si ty něžnosti. Zatím nejsme z nejhoršího venku. A když mluvím o nejhorším... Sákra. To jsou vejce s laserovými koťaty. A právě se líhnou. STROJ NA AVATARY - Došla mi munice.

- Mně také. Vypadá to, že není cesty zpět, věrný brachu. - Spaceshipe! - Nitro! Hoď mi to. Rychle! Spoj se s ní! Využívá sílu přírody. Vybouchne to! Ripleyová! Nitro! Běžte za mě. Nědělám si legraci. Tohle je vážné. My zůstáváme.

Dobrá práce, kluci. Konečně jste zbavili svět laserových koček. Nitro. Díky, že jsi mi dělal parťáka. Šetři si ty něžnosti. Vítejte zpátky v současnosti, kde laserové kočky stále existují. Sakra. Musím říct, že tenhle film, v kombinaci s Avatarem, vydělá miliardy dolarů.

- Nekecejte. - Ne, myslím to vážně. Nekecejte a vypadněte z mýho kanclu. Co kdybych ti nabídl nějaké Unobtanium? Ne. Těžko se shání. Ne. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (39)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nahozena HD kvalita.

190

Odpovědět

Video opět funkční.

180

Odpovědět

Error: Invalid video stream. PLS opravte to :-(

180

Odpovědět

Video mi něak nejde ://

180

Odpovědět

nejde proste nejde

180

Odpovědět

Nevidel jsem video kdyz jeste fungovalo, ale neni to nahodou to samy?
http://www.dailymotion.com/video/xbxky3_james-cameron-laser-cats-5_shortfilms

180

Odpovědět

Z Vimea: Sorry, "Laser Cats 5" was deleted at 11:49:29 Thu Jan 13, 2011. We have no more information about it on our mainframe or elsewhere.

180

Odpovědět

Error: Invalid video stream

Žádám o nápravu, díky.

181

Odpovědět

a jak prehraju to video?

180

Odpovědět

overstream...prehravac uplne k hovnu

180

Odpovědět

Error: Invalid video stream :-( :-( :-( Píše to ještě někomu nebo jenom mě? :-(

180

Odpovědět

Tak to dlouho nevydrželo. Přitom na vimeu to bylo asi přes rok. Všem se omlouvám.

180

Odpovědět

mě taky ne :/

180

Odpovědět

Píše mi to Error: Invalid video stream... je chyb jen u mě, nebo to nejede ještě někomu?

180

Odpovědět

Věřte tomu nebo ne, tohle je vynikající :D

180

Další