Schůze

Thumbnail play icon
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:295
Počet zobrazení:6 776

Scénka z pořadu Saturday Night Live plná známých hvězd, které řeší problémy s rozpočtem.

Přepis titulků

www.videacesky.cz Překlad: Brousitch CENTRÁLA SPOLEČNOSTI 16:32 Utište se, lidi. Poslouchejte. Je nutné snížit rozpočet společnosti o polovinu a tuto místnost neopustíme, dokud se nám to nepodaří. Je to jasné? - Je to jasné?!

- Ano, pane. - Dobře Teď se hluboce zamyslete a řekněte mi svoje nejlepší nápady. Shelly? Viděla jsem ten rozpočet a přijde mi, že cpeme zbytečně moc peněz do dopravy. Do dopravy, jo? Danieli, co si myslíš ty? Online oddělení rozhazuje peníze. Měli bysme ho zrušit. Dobrá. Petere? Souhlasím s Danem.

Dereku. Zrušil bych daňovou podporu. Dobře. Rede? Omezení výzkumu. Chlápek s vodou. Já tu nepracuji. Správně. Derekovo dvojče. Souhlasím s nápadem Dereka.

Horal Joe. Myslím, že bychom měli zvážit marketing. - Snake Eyes. - Uberte ajťákům. Náčelník Velký mrak. Před dávnými věky, kdy... - Teď ne, Gary. - Pardon. Šéfová Mráčková. Snížila bych výdaje v účetnictví.

Šílený Carl. Synovec šéfa firmy. Hromadné propuštění. Obrovská krůtí bageta. Přidala bych trochu hořčice. Teď není čas na vtipy, obrovská krůtí bageto. Zredukovat personál. Tygří trofej.

Delší přestávky na oběd. - Připravoval ses na tuhle schůzi? - Ne. Dobře. Neviditelný muži. Neviditelný muži. Udělalo se mu nevolno. Kapitán Žraločí pyžamo. Přítomen. Radši nic.

Arcade Fire? Zredukovat personál. Dobrá myšlenka. Ano? Chápu. Lidi, mám pro vás hodně špatnou zprávu.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nahozena HD kvalita.

180

Odpovědět

Video opraveno.

180

Odpovědět

chybí video:-(

180

Odpovědět

Takovej montypythonovskej konec :D

190

Odpovědět

Lol :D

180

Odpovědět

Neviditelný muž si zázrakem zachránil život :D

190

Odpovědět

xDDDDDDDDDDDDD totááááálníí výtlem :DDD

180

Odpovědět

aaa, dwight schrute! :D

180