KletbaSNL Digital Short

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:61
Počet zobrazení:3 966
Po nepříjemném setkání s bezdomovcem je Andy Samberg proklet a jedinou cestou, jak se kletby zbavit, je napravit staré křivdy. Nebo ne?

Přepis titulků

Chápu to, Bradley, ale pokud chce hrát první ligu, musí si ušpinit ruce. Ty! Ty rozbít posvátný talisman. Tak neměl ležet na zemi. - Zaplatíš mi. - Polib mi prdel. Sergio! Já tě proklít. Hezkej pokus, kámo.

Kde jsme to… Lidi, vím, že čísla klesají, ale s tímhle systémem vám slibuju, že zisky vyletí nahoru. Teď se podíváme… Lidi! Marcy? Steve? Sergio! - Prostě dovnitř vešel zdí?

- Jo, bylo to šílený. Tady máš. Sluší ti to. Sergio! Vím, že to zní šíleně, ale začínám věřit tomu, že mě bezdomovec proklel. - Jak to myslíte? - Rozbil jsem takovou tretku, a když teď pocítím poryv větru, podivný sexy saxofonista prorazí zeď. - Takže je to představa? - Ne, podle mě se to děje. To ne!

Už ne! Promiňte, bylo tu dusno, chtěl jsem trochu vyvětrat. - V pohodě. - Kde jsme to… To ty! - Prosím, musíte to zastavit. - Rozhodl ses. - Nezaplatils. - Dám vám, kolik chcete. - Zrušte kletbu. - Dobře. Pomůžu ti. Vem si tohle.

Oprav to. Pověs si to nad postel. Opatruj to. Ochrání tě před kletbou. - Navždy. - Udělám to. Děkuju. Děkuju. O PĚT LET POZDĚJI - Vydrž, miláčku, jde ti to skvěle. - Sestro! Připravte porodní sál. Jde ti to úžasně. Jen vydrž. - Miluju tě. - Taky tě miluju. Jo, a mimochodem, dnes jsem omylem shodila tvůj talisman.

Nevšimla jsem si, že spadl, šlápla jsem na něj a rozbil se. Promiň, nezlob se. Ne! Panebože! Tlačte. Už jde ven. Sergio! Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář