Neznámý volajícíSNL – Saturday Night Live

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:105
Počet zobrazení:5 004
Znáte to, je večer, vy se v klidu doma díváte na televizi a vtom vám zavolá neznámý volající. A chce si zahrát hru. Nářez, co?

Přepis titulků

NEZNÁMÝ VOLAJÍCÍ SPECIÁLNÍ NABÍDKA Haló? Ahoj Chade. Kdo to je? Já pokládám otázky. - Matte? - Ne. - Tak Chade…

- Kelly? Ne. Chceš si zahrát hru? Ne, díky. - Haló? - Promiň, Chade, nemůžeš odmítnout hru, - kterou už hraješ. - Dobře. A poznám, když budeš podvádět, protože tě sleduju. Právě teď. Dobře. A protože jsem fér, nechám tě si na sebe hodit šortky, než začneme. - To je dobrý.

- To není žádost. - Dobře. Řekni, Chade, čeho se nejvíc bojíš? Že mi upadne péro. Ale určitě se taky bojíš smrti. A pokud v mé hře prohraješ, podříznu ti tvé hezké hrdýlko. Nářez. Zkus rozsvítit na terasu. - Dobře. - Chci ti něco ukázat. - Ne, světlo na terasu.

- Dobře. Ne, to bylo světlo na chodbě, to druhé, na terasu. Ne, ne, panebože! Kašli na to. Je tam hlava tvý holky! - Já nemám holku. - Tak kdo je Ashley? Jen š*káme. Ááá, je tu pizza, Chade. - Šel bych radši otevřít. - Super. Divný, že sis neobjednal pizzu.

Haló? Díky. Toho poslíčka byla škoda. Ale teď víš, že je to skutečná hra a v sázce je… Chade, můžeš si vzít talíř? Jíš pizzu nad máminým bílým gaučem a kobercem a vím, že to pokydáš. - Jeden je pod krabicí. - Dobře. Mám ho.

- Ahoj Chade. - Počkej. Haló? - Ne, Chade, to já byl ten na telefonu. - Aha, jak je? Možná si mě pamatuješ. Vyrostli jsme spolu. Oslovoval jsi mě všemi možnými nadávkami kromě mého vlastního jména, Ferguson Toddle. Těší mě. Známe se. Celý druhý stupeň jsi mě šikanoval.

Dobíral sis mě. Ze života jsi mi udělal peklo. - Má chyba. - Spal jsi s mou holkou. - Promiň. - Mou sestrou. - Fakt? - Mou matkou. - Jak se má? Nenávist k tobě ve mně rostla jako rakovina, rakovina, která ve mně hnila, dokud… Ty se díváš na televizi? - Na Kruťárny. - Ten kluk spadl přímo z postele. Chade, chápeš, o co jde?

Prdon. - Chystám se tě zabít, Chade. - Ne, díky. Obávám se, že nemáš na výběr. Konec hry, Chade. Dobře. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dobrý flegmatik

50

Odpovědět

Okey :).

Zdar Max

10