Podpůrný lékSNL – Saturday Night Live

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:256
Počet zobrazení:12 351

Na trhu se objevil nový lék podporující mužnost a i takový Dwayne Johnson by ho rád pravidelně užíval. Co na tom, že má pár vedlejších účinků.

Přepis titulků

V padesáti si mé tělo prošlo velkými změnami. A ne k lepšímu. Vážná porucha erekce otřásla mým sebevědomím, uvrhla mě do deprese a málem mi zničila manželství. A věřte mi, zkusil jsem všechno. Pak mi ale kamarád řekl o Xentrexu. Tak jsem ho vyzkoušel. Zabralo to. Xentrex je nejsilnějším podpůrným lékem pro muže na trhu. Podporuje krevní oběh, zvyšuje hladinu testosteronu a zbaví vás problémů s erekcí.

Zeptal jsem se na Xentrex svého doktora. Ten mi řekl: "Xentrex? Co to sakra je?" Říkám mu: "Xentrex, nejsilnější podpůrný lék pro muže na světě. A funguje." Řekl, že o něm nikdy neslyšel, tak jsem mu ukázal jejich stránky. Začal se smát: "Zbláznil jste se? Takovej bordel do těla nepatří. Zabije vás to. Zastaví se vám srdce. Nosorožčí roh? Čpavek? Ten se dává do pervitinu, ne?" Xentrex je natolik silný, že dokáže pomoct s nejextrémnějšími poruchami erekce.

A to rychle! Doktor se mě zeptal: "Kdo vám o té sra*ce řekl?" Řekl jsem: "Kamarád." A on se zeptal: "A jak se jmenuje?" Já mu řekl: "No, vlastně ho neznám." A on: "Teď jste řekl, že je to kamarád." Tak jsem mu řekl: "Hele, zapomeňte na něj, napište mi recept na Xentrex a já půjdu." Doktor mi řekl: "Jste hluchej, chlape? Ne! Mohl bych přijít o licenci a vy zemřít." Já na to: "Jo, i tak ho ale chci, tak mi ho dejte! Napište ten recept!" Nehodlal jsem odejít.

Řekl mi: "Kvůli těm stránkám mi asi zamrzl počítač." Tak jsem ho popadl a on mi řekl: "To bolí, pane!" Xentrex funguje. Mezi vedlejší účinky Xentrexu patří záchvaty vzteku, akné, krvácení, plešatění, oslepnutí, černý kašel, halucinace, koma, potíže s polykáním, snížení či zvýšení množství semene, bolesti nosu, zácpa, zvracení, noční můry, amnézie a sklony k sebevraždě. A to jsou jen ty, o kterých vám řeknou.

Mívám potivou horečku, studené kosti, uvolněné zuby, přehřívá se mi srdce, dokážu číst myšlenky a občas se probudím za volantem kradeného auta. Moje erekce ale nemají chybu. Když jdu ven v teplácích, lidé se mi vyhýbají. Což je v pořádku. Xentrex mi dal zpět můj život. Ať žije satan. Pohrozte svému doktorovi, nebo se zeptejte svého dealera na jihoafrický Xentrex ještě dnes!

Funguje to! Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

stále tam počujem Zentrex

10

Odpovědět

uz som to niekde videl

613

Odpovědět

já taky, je to už od června na titulkometu, tady jsou fakt jelita...

822

Odpovědět

+JamallNení realistické, aby všichni naši překladatelé obcházeli konkurenci a horko těžko tam hledali, jestli video, které se rozhodli přeložit, tam už náhodou není přeložené. Stejně tak není realistické, aby tam chodili korektoři a v rámci korektury kontrolovali, jestli tam náhodou video není přeložené, a případně videa z tohoto důvodu blokovali. Občas se tedy prostě stane, že nějaké video, které už někde přeložené je, objeví i tady. Je to opravdu taková tragédie? Zvlášť když je to kvalitní video? Není to v žádném případě snaha útočit na konkurenci, prostě se jen snažíme překládat dobrá videa, která nás samotné baví. Tak se s tím zkuste smířit ;-)

465

Odpovědět

Na titulkometu je to podle mě líp přeložený. Má to šťávu. Možná se tolik nezaměřovat na překlad ale představit si jako, kdybys to fakt říkal.

510

Odpovědět

+VereDoguž ti niekto povedal, že si k***t?

18

Odpovědět

+VereDogV překladu by se možná lépe hodily méně korektní/spisovné výrazy. Chlápek předávkovaný testosteronem by asi neřekl : "tak mi ho dejte." Bych upravil překlad a otágoval bych to jen pro dospělé. :-)

24

Odpovědět

+VereDogMožná, ovšem stejně tak by asi neřekl "Vážná porucha erekce otřásla mým sebevědomím". V tom také částečně tkví vtip celé té scénky. Kombinace absurdity a klasických reklamních triků postavených na hlavu :-) Přijde mi lepší držet se originálu a nevymýšlet si. A zrovna u věty "Tak mi ho dejte!" extrémně záleží na tónu.

21

Odpovědět

+XardassŽe ti stojí za to reagovat na Jamalla, (Pepka), VereDoga a v m vargu? Jsou to jasné případy předávkování Xentrexem. ;D

11

Odpovědět

+-HoNY-fuu pripady predavkovani Xentrexem,, nevyslo, vim, ze si chcel byt vtipny, skus znova

02

Odpovědět

+XardassTak na titulkometu těch videí zas tak moc nevychází, aby se to nedalo sledovat. Naopak, ještě se nestalo, že by bylo něco na titulkometu, co už bylo tady. Myslel jsem to dobře, děláte zbytečně něco co už uděláno bylo.

02

Odpovědět

+Jamallno neviem ,tam si dava pozor, na to aby neprelozil nieco co tu uz je, skor naopak

01

Odpovědět

nechodím na jiné weby než youtube a sem, děkuji za překlad...

241

Odpovědět

Naprosto nechápu, jak tomuhle může někdo dát "Palec dolů"
Ať žije Satan!

1112

Odpovědět

Ten, kdo nepotřebuje podobný "doplněk stravy"....Ale veřejné přiznání, že tyto pilulky potřebuješ, je na druhou stranu odvážné. Chápu, že Dwayne je jeden z nejlépe placených herců současnosti.

10

Odpovědět

Výborné. Hail Satan.

123

Odpovědět

Hodne slusny taky by jsem si obendal. Hlavne me zajima vedlejsi ucinek cteni myslenek:) A hura na poker.

92

Odpovědět

Pokud si myslíš, že umíš číst myšlenky. Pak si jen v bezvědomí, nebo ve spánku ...

27

Odpovědět

+Lbooooooooooooooooooooooooooo

11