Dwayne Johnson a ďábelský vynálezSNL – Saturday Night Live

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:140
Počet zobrazení:8 002
Co se stane, když jeden šílený vědec (Dwayne Johnson) zajde v soutěži o nejďábelštější vynález až příliš daleko? Ukáže se, že i ti největší zloduši světa mají přeci jen své hranice.

Přepis titulků

Tiše, tiše, mí kalamitní kolegové. Tímto svolávám zasedání Mezinárodní společnosti šílených vědců. Jak jistě víte, je čas na každoroční soutěž společnosti šílených vědců o nejďábelštější vynález. Slyšte, zlo. Ano, vážení zločinci.

Celý rok jste pracovali ve svých tajných laboratořích na ďábelském vynálezu, který šokuje celý svět svým odporným designem. Kdo jde první? Já jsem doktor Microknox. A nejďábelštější věc na světě je můj zmenšující paprsek. Dokáže zmenšit monument do velikosti hračky. Budu mít Eiffelovku na své klíčence a Mount Rushmore jako těžítko. Jak ďábelské, doktore Microknoxi.

Hádám, že zlé věci spočívají v maličkostech. Kdo je další? Já jsem baronka Antarktida. Můj příspěvek k nejďábelštějšímu vynálezu je mrazicí paprsek. Obalím všechny nejslavnější památky světa do pevného ledu. Až mi z toho jde mráz po zádech. Dobře, kdo další? Čau lidi.

Jmenuji se Roy. A pro soutěž o nejďábelštější vynález světa jsem vynalezl robota na zneužívání dětí. Promiňte, cože to? Promiňte, zvýším hlas. Je to robot, který má zneužívat děti. Říkám mu Robo Pedo. Je dobíjen solárními dobíjecími palivovými články a výroba je za hubičku. A dokáže, teoreticky, zneužít dvakrát více dětí než lidský násilník za polovinu času.

Takže, vyhrál jsem tu soutěž? - Vyhrál jsem to? - Proboha živého. Co je? Co je? Můj nejďábelštější nápad byla vánice v červenci. No jo, pojal jsem ten úkol holt trochu jinak. Stvořil jste mechanického sexuálního predátora. Ano, ano.

To je přesné. Tenhle týpek to chápe. Tak to ani náhodou. Jak... Jak jste vůbec postavil robota na zneužívání dětí? To je skvělá otázka. Trik je v tom, že začnete stavět normálního robota a pak ho zneužíváte, dokud to od vás neokouká. Dobrotivý Bože.

To je ta nejodpornější věc, kterou jsem kdy slyšel. Děkuji mockrát. Vidíte, ten scvrklík mi rozumí. Přestaňte to říkat! Chci vám připomenout, že Websterův slovník definuje zlo jako hluboce nemorální. My víme, co zlo znamená. Někdo, kdo postavil mrazící paprsek, má tak co říkat.

Víte, Benito Mussolini nutil lidi jíst ricinový olej, až se z toho doslova smrtí podělali. Myslel jsem, že z nás mají být lidi podělaný. Někdo by měl asi zavolat policii. Dobře, myslím, že vám teď dost ležím v žaludku. Co dát pauzu na oběd? Koupím vám všem sendviče naproti přes ulici. Okamžitě odsuď odejděte.

Radši to probereme v té restauraci naproti se středověkou výzdobou a prťavými hovězími sendviči. Je to White Castle! Prostě řekni White Castle! Kdo tomu sakra říká restaurace se sendviči? Tak jo. Jste naštvaní a moc se omlouvám. Já jen... Jen jsem chtěl vyhrát soutěž. Asi jsem to vážně podělal. Ne, Royi.

Nemáš se za co omlouvat. Ano, udělal jsi robota, co zneužívá děti, ale také jsi dnes na něco upozornil. Věci jsou vždy lepší se šťavnatými hovězími a cibulovými sendviči z White Castlu. Americké středověké sendvičové restaurace. White Castle, obsloužíme kohokoliv.

Překlad: Karolína I. www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Sa mi to iba "vidí",alebo pri predstavovani diabolských prístrojov pozerajú mimo hladiska?Neviem si stále spomenúť,kde som už videl toho chlapíka,čo to moderuje.V Demolition man,sluhu toho "hlavného šefa"?

01

Odpovědět

Čemu se diví, chtěli ten nejďábelštější vynález a to splnil...

61

Odpovědět

Triko s logem White Castle je mé oblíbené. :)

00

Odpovědět

To už bylo u konkurence ale nevadí. :-)

623

Odpovědět

S jaký? 😀

52

Odpovědět

Takovej nařáchlej Al Bunda :D

30

Odpovědět

Najprv som čakal,že to bude blbosť.Smiešny Johnson v takomto type divadelnej scénky.Ale ma prekvapili.Páčilo sa mi to.Dobrá reklama.

52