ZpožděníProjekt X (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
51 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:53
Počet zobrazení:3 323

Další díl hororového webseriálu Project X: The True Story of Power Plant 67 je tady. Exkluzivně pro server VideaČesky.cz! Nenechte se odradit pomalým rozjezdem, již brzy začne atmosféra povážlivě houstnout. Pokud jste prošvihli první díl, najdete ho zde.

Přepis titulků

Projekt X: Skutečný příběh elektrárny 67 DÍL DRUHÝ - ZPOŽDĚNÍ 22:11 Rád vidím, že tě práceudržuje v tak dobré náladě. Copak existuje nějaké pravidlo,které zakazuje radovat se v práci? - Nenech se mnou odradit. - Dělám sisrandu. Jen mám vážně skvělý den. - Jo? - Konečně jsemsebral odvahu pozvat na rande jednu holku a ona neřekla ne.

Nejen, že neřekla ne, ona řekla ano. Panečku, dobrá práce. - Ženy buďte ve střehu.- Přesně tak. Nic neříkej, nic neříkej. Já vím. Promiň, že jdu pozdě. Už jsem si začínala myslet, že tu knížku dočtu, ještě než dorazíš. - Klidně můžu odejít a vrátit se později.- Ne, díky, už tak máš velké zpoždění. Jako obvykle.

Tak já spustím systémovou kontrolu. To zní dobře. - Zdravím, Emily.- Takže? - Takže co?- Ještěs nic neřekl? Neřekl co? Komu? A kdy? Tak jo, poslouchej, může čekat jen určitou dobu,než si začne představovat, že umře sama, pracující jako knihovnice, aby měla z čehofinancovat svou závislost na Häagen-Dazs. - Nikoho nežádám, aby na mě če…- Dobře, dobře.

Poslyš, jsem docela romantik, ale jestli vás dva budumuset ještě chvíli pozorovat, jak po sobě pokukujete, tak se asi pozvracím a obavás něčím přetáhnu po hlavě. Tak co je? To čekáš na znamení od boha? To by bylo fajn. - Ty... jsi úžasný kluk.- Díky, snažím se. Víš, pokud se nepletu, taktvá směna začala ve 22:00, že? - Promluv s ní.- Jdi už! Historie je soubor minulých událostí,na kterých se lidstvo rozhodlo bazírovat.

Napoleon to řekl poté, co byl poražen u Waterloo. PŘED 14 MĚSÍCI, UNIVERZITA V SAN FRANCISCUPodle některých je historie pouze o faktech. Ale není. Historie je o oddělování skutečností od mýtů. A jako historici se musíme naučit rozumětpříběhům, které jsou předávány celé věky. Obecně vzato, básníci jsou vždy skvělí spojenci. - Pane Scotte, jsem rád, že se knám přidáte. - Jo, omlouvám se. Prosím, posaďte se, přímo doprostřed.

Každopádně, Napoleon se v jedné věci nemýlil… Řekl, že na světě existují dvě síly. Síla meče a síla mysli. - Ahoj, já jsem Claire.- A historie nás učí, že meč je myslí vždy poražen. Překlad: MalkivianKorekce: BugHer0www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Paradni projekt, uz to koukam podruhy, jen abych si byl jistej ze sem to cely pobral, a musim uznat, cool. udelal bych na ten namet, ve stejnym stylu i celovecerak, to by byl narez.
(omluvte me psani bez diakritiky, pise se mi tak lepe :D)

180