VzpurníProjekt X (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
46 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:54
Počet zobrazení:2 611

Nový díl hororového seriálu Project X: The True Story of Power Plant 67, překládaného exkluzivně pro server VideaČesky.cz, je tady. Pokračování bude jako vždy následovat v sobotu. Pokud vám některá z předchozích epizod unikla, najdete je všechny zde.

Přepis titulků

VideaČesky.cz uvádí Projekt X: Skutečný příběh elektrárny 67 DÍL TŘETÍ - VZPURNÍ 22:21 - Weavere, doufal jsem, že tě chytím,než půjdu domů. - Chytíš? Proč, sakra, snižuješ každývečer výkon generátorů? Politikou téhle firmy je efektivita.A já West Coast Energy šetřím peníze. Šetříš peníze?

To seš investiční bankéř?Minulou noc jsi způsobil výpadek. Dodávali jsme tak málo energie, že nashození stačilo, aby někdo zapnul toaster. - Toaster? Toaster má sotva 500W.- Spíš tak 800W. - Kdo si dělá toasty ve 3:30 ráno?- Na tom nezáleží. Takováhle rozhodnutí budešvždycky nejdřív probírat se mnou! Nepotřebuju tu nezodpovědné lidi, a užvůbec ne ty, kteří neví, kde je jejich místo. - Už jsem to dlouho neudělal.- Dělal jsi to dva týdny v kuse. - Nebyly to 2 týdny...- Ale byly! Nehádej se se mnou, Weavere.

Jsem tu podstatně dýl než ty, Steve. Jsem chytřejší, zkušenější a vím,co dělám. Tak proč bych se neměl hádat? Protože já vždycky vyhraju a tybudeš dělat noční dalších 20 let. No, to šlo docela dobře. - Vyjasnil sis to s Weaverem?- Co? No jo. Proběhlo to bez problémů? Všechno jo v pořádku. Proč? Mám ho ve směně, myslelajsem, že bych to měla vědět.

- Snažíš se mě zbavit?- Ne, jen ... mrzí mě to s Mary. - Jo, tady bych o tom radši nemluvil.- Chápu. - David prý neodchází.- To se má. - Kdybys mu dal šanci, mohl by býtbýt velmi nápomocný. - Dát mu šanci? Nepřizná to, ale tyhle věci mu jodu.A nám by se teď někdo dobrý hodil. Mně by se teď hodil dům do kterého nezatéká,zázrak v manželství a loajální zaměstnanci. Dobrou, Steve. - Podle GSSS se prý můžemetěšit na zemětřesení.

- GSSS? Geologická služba Spojených států. - Prý už má zpoždění.- Zemětřesení má zpoždění? - Alespoň to tvrdí tenhle článek.- Kdy? - Objevil se před pár hodinami.- To zemětřesení, ne ten článek. - Mohlo by začít každou vteřinou.- Vážně? A jak to ví? - Co tím myslíš, jak to ví?- Jak to ví? Oni... mají... vědce. A... přístroje. - A tvrdí, že bude zemětřesení.

- Nemajíjistotu, ale měli bychom být připraveni. Připraveni... na zemětřesení. - Žijeme v Kalifornii.- Jo. - Nemyslíš, že už jsme tady na zemětřesenídocela zvyklí? - Dobrá poznámka. Že jsme všichni připraveni? - Asi máš pravdu.- Jo. Paráda. Překlad: MalkivianKorekce: BugHer0www.videacesky.cz DALŠÍ DÍL JIŽ V SOBOTU VE 20:00

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Trochu to trpí tou krátkou stopáží, ale už velice brzy to začne hororovatět;o)

180

Odpovědět

matt85: Ono se to asi rozjede. :-) The Black Dawn mě zatím zaujal víc, ale uvidíme...

180