OdstaveníProjekt X (S01E11)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
46 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:53
Počet zobrazení:2 923

Nový díl hororového seriálu Project X: The True Story of Power Plant 67, překládaného exkluzivně pro server VideaČesky.cz, je tady. Pokračování bude jako vždy následovat v sobotu. Pokud vám některá z předchozích epizod unikla, najdete je všechny zde.

Přepis titulků

VideaČesky.cz uvádí Projekt X: Skutečný příběh elektrárny 67 DÍL JEDENÁCTÝ - ODSTAVENÍ 00:39 - Odstavme ji.- Cože? Odstavme elektrárnu! Jestli chceme, aby přišlapomoc, odstavme elektrárnu. Nebudeme ji odstavovat.

Hele, s Davem jsme to pozorovali a vypadalo to, jako by to absorbovalo elektřinu. Možná to i stojí za ztrátami, které jsme vykazovali. Možná to z ní získává sílu. Možná... pokud ostavíme elektrárnu... se to udusí.

To je hodně možná na tak drastický krok. Naše životy jsou v ohrožení, myslím,že máme právo na něco drastického. Dobře, chcete něco drastického... tak co kdybychom rozjeliigenerátory naplno a zabili to tak. Pokud to získává sílu z absorbceelektřiny tak to nezabiješ tím, že to ještě víc nakrmíš. Spíš se ti podaří vytvořit nějakýapokalyptický supermonstrum, který začne ničit Tokyo hned,jak tady skončí s náma.

Tahle možnost nezní zrovna lákavě. No tak, Steve. Fajn, udělám to sám. Pomůžu ti. Lidi, to, to nemůžeme.Tohle je vzpoura. Nevidím tu nikoho u kormidla. Fajn lidi, dělejte si co chcete. Zpracování dat je v pořádku.Záložní systémy pracují.

A co když se ta data nezazálohují? Ztratíme kontrolu nad celým zařízením, bezpečnostní systémy se zblázní acelá elektrárna vyletí do vzduchu. Super. - Co se stalo?- Já nevím. Co, co se stalo? Záloha neproběhla do konce. Davide, jak dlouho by trvalaruční záloha systému?

Alespoň hodinu. Máme 10 minut. Počkat, co to děláte? Musíme zazálohovat celou kontrolnímístnost, než dojde k odstavení. Nemáme šanci zachránit všechno,tak se soustřeďte jen na to důležité. Emily, ty se postarej o palivové pumpy a jejich nastavení Davide, ty si vezmi podprogramy 197 až 344. A co 345 až 470?

- Steve, je třeba zálohovatvodní systém? - Cože? - Vodní systém!- Na co potřebujeme vodu? Ne, jen... přeskoč tuhle sekvenci a jdi od 470 dál. Claire, kolik máme času? Zrovna dochází k odstavení plynovýchturbín, jsme asi na 50 procentech. K odstavení palivových pumpdojde za méně jak minutu. - Emily, jak jsi na tom?- Zazálohovala jsem veškerá nastavení a akorát nahrávám bezpečnostní procedury.

- Jak dlouho?- Nevím. Míň jak minutu? Plynové turbíny jsou mimo, lidi,začíná odstavení palivových pump. - Emily?- Už to bude. - Každou chvíli budoumimo. - Už to bude! - Hotovo!- Skvěle. Ještě jsme nevyhráli. Davide? Potřebuju na ty podprogramy ještě chvilku.

Začněte se modlit, protože tohle bude těsný. Fajn, mám to. Co dál? Generátory, boilery, palivové pumpy... ale ne. Co? - Vrhni se na filtrační systém kontrolnímístnosti. - Ty ses o to nepostaral? - Filtrační systém?- Co to znamená? To znamená, že jestli neuděláme jeho zálohu, vzduch se tady nebude recyklovat azačne se to tady plnit oxidem uhličitým.

Nemůžu... ty soubory jsouúplně všude bez ladu a skladu. Zazálohuj co budeš moct. Lidi, máte už jen chvilku, začínáodstavení chladících systémů. Hotovo. Fajn, tohle je potřeba.Počkej, počkej, ještě tohle. Chladící systémy odstaveny, je to tady. Ne, ještě ne! Překlad: Malkivianwww.videacesky.cz DALŠÍ DÍL JIŽ V SOBOTU VE 20:00

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tak pokud mají prů*er s oxidem uhličitým, co takhle místo klimatizace rozbít okno? Začínám mít pocit, že je to seriál pro elektrárenský fanšmejkry..:)

180

Odpovědět

Co fakt nemám rád je takový to technikcý blábolení ve filmech, aby to vypadalo drsně. Na co proboha potřebujou nějakou zálohu souborů, když chcou vypnout elektrárnu? Tak snad vypnou přívod paliva, odpojí od sítě, nechají to dochladit a pak můžou vypnout prakticky všechno (předpokládám, že to není atomová, takže žádná hrůza)

180

Odpovědět

Zálohování, jo jo...

180