Dle rozkazuProjekt X (S01E10)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
44 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:54
Počet zobrazení:3 013

Nový díl hororového seriálu Project X: The True Story of Power Plant 67, překládaného exkluzivně pro server VideaČesky.cz, je tady. Pokračování bude jako vždy následovat v úterý. Pokud vám některá z předchozích epizod unikla, najdete je všechny zde.

Přepis titulků

VideaČesky.cz uvádí Projekt X: Skutečný příběh elektrárny 67 DÍL DESÁTÝ - DLE ROZKAZU 00:07 Všichni kvůli němu umřeme. To neříkej, ničemu tím nepomůžeš. A ignorování skutečnosti snad ano? Davide, řídí nejméně efektivní elektrárnu.

Je hrozný v práci, v rodinnémživotě, je z něj troska. Proč bychom mu měli svěřit naše životy? A Weaverova smrt je jen dalšíz řady jeho velkých úspěchů. Od začátku jsme věděli, že šancena úspěch je mizivá, a ty to víš. No tak, Came, ty jsi tadytechnik a expert na všechno a nevidím tě dělat něcopro naši záchranu, ani jsem tě neslyšel navrhnoutnějaký lepší plán. Hele, Weaver věděl, že je to riskantní.

Pokud tedy mámeněkoho vinit, tak tu věc. Nevím, ale jestli takhle bude Steve pokračovat,někdo bude muset dohlédnout na nás. Steve má z nás nejvíc zkušeností. Možná, že to tady neřídí podle vašichpředstav, možná, že není takový, jakého byste ho chtěli, ale jeto náš šéf a on tady rozhoduje. Všichni kvůli němu umřeme. - Co je to?- Zpráva. PŘED 13 MĚSÍCI; TITAN AEROSPACEO pohonu SA-52.

Vypadá to, že nejsou tak efektivní,jak by měly být, ale lidem v Pentagonu přitom hlásíme,že je všechno v nejlepším pořádku. Ukázal jsi to už někomu? Jen panu Brockovi.Nechtěl ti to postoupit. Nechtěl plýtvat mým časem. Nechtěl dělat z komára velblouda. Víš, co by se stalo, kdybyse tohle dostalo na veřejnost? O to mi jde,neměli bychom to spravit?

Je to vážné? - Já, no, ta čísla nelžou...- Je to vážné?! Protože jestli Pentagon zjistí, že jsme jimsdělovali nepřesná data, moje kariéra tím skončí. Tak to spravíme. Ach, to rozverné mládí. Víš, kolik by stáloopětovné šťourání se v pohonu, jenž byl zkontrolován,schválen a odeslán do výroby? Víš, kolik by nás to stálo?Kolik by to stálo mě?

A teď nemluvím jen o penězích, synu. Mohlibychom přijít o tuhle zakázku a já o svou práci. Mohl bych přijít o kariéru, synu, a nato jsem pracoval až moc dlouho a tvrdě. Tahle práce je pro mě vším.Chápeš, co to znamená? Jo. Podívej, mrzí mě to, synu, ale občas... tahle práce... Někdy si prostě myslím,že je tím jediným, co mám. Ten, ten satelit může být mým odkazem.

Rozumíš tomu? Nemůžu o to přijít, synu, nemůžu. Překlad: MalkivianKorekce: scr00chywww.videacesky.cz DALŠÍ DÍL JIŽ V ÚTERÝ VE 20:00

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

glum :D aspoň má takove ruce

180

Odpovědět

Ta příšera vypadá jako by byla původně člověk. Možná člověk, co prošel pokusem a skončil takhle.

180

Odpovědět

Nemohu říci, že to bylo neočekávané, že za tím bude chyba a pokus to ututlat, ale stejně to tam nějak patřilo. No uvidíme, jak se to bude vyvíjet dále :)

180