Batoh a KoupelnaPUBG Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:55
Počet zobrazení:3 658
Dva batohy najednou? Nemožné! A kde je nejlepší se schovat?

Přepis titulků

- Rone, je tu batoh. - Super, přineseš mi ho? - Co to? - Přineseš mi ho? - Jak jako? - Můžeš mi ten batoh přinést? - Ne. - Stejně půjdeme tudy. Přineseš mi ho? - Nerozumím, co chceš. - Co? Chci po tobě, abys zvedl ten batoh a přinesl mi ho. Paráda, můžeš udělat tu fyzicky nemožnou věc? Můžeš vyletět do vzduchu a začít z očí střílet lasery?

Proč se chováš jako kretén? Zvedni ten batoh a přines mi ho. - Super, tak já ho zvednu a přinesu ti ho. - Jo, to přesně po tobě chci. Jo? Tak já ho zvednu. Zvedám ho. - Zvedám ho, sobče. - Nechci tvůj batoh, ale ten nový. - Tak který chceš? - Proč sis vyměnil batohy? - Který chceš? - Proč sis je vyměnil? - Chci, abys vzal ten nový batoh… - To jsem udělal a teď ti ho přinesu. - No dobře, nepřinesu ti ho.

- Už to děláš zase! Přestaň po mně chtít něco, co zrovna dělám. - Zvedni ten batoh! - Jak mě můžeš nechápat? - No dobře, vyměním si je. - Co to zase děláš? A jsme zase u toho, Rowane! - Proč sis ho sundal? - Kdy ti ten batoh mám jako přinést? - Panebože, ty jsi magor! - Rowane, víš ty co? Potřebuju vestu. Přineseš mi tamtu? - Jasně, Bene, to můžu.

- Dobře. A víš proč? Protože to dobrý spoluhráč dělá. - Opravdu? - Vezmu ji. - Přineseš mi ji? - Není to těžké. Prostě to zvedneš. - Takže mi ji přineseš? - Proč děláš takový povyk kolem něčeho, co je hrozně snadné? Opravdu? Tak co teda děláš, Rowane? No jo, už to chápeš? - Jo.

- Přijdeš si tedy pro ten batoh? - Jo. - Jo. - Jasně. - Super. Do prdele. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář