Odjištěný granát a Ztráta připojeníPUBG Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:36
Počet zobrazení:6 182
Při manipulaci s granáty je potřeba být velice obezřetný, jinak to může skončit nemile. Ale pozor, může vás potkat i horší osud než smrt.

Přepis titulků

- Nepřátelé za námi. - Jo, vidím je. Zkusím po nich hodit granát. Ne, jsou moc daleko, to nedohodím, ne. - Adame? - Jo? - Ty jsi ten granát odjistil? - Jo. - A hodil jsi ho pak? - Ne. - Víš, jak fungují granáty, ne? - Jasně, hodíš je a ony vybuchnou. - Co?

- Jen pro upřesnění. - Z granátu jsi vytáhl pojistku. - Ano. Super. A kde je ten granát teď? V mém batohu, vzal jsem si do ruky zbraň. Adame, nevypadá tenhle granát tady na zemi jako ten tvůj? Asi jo. Víš, že když granát odjistíš, nemůžeš ho vrátit do batohu? Já myslel, že to jde. Vyndáš pojistku, rozmyslíš si to, tak ho vrátíš… I kdyby to šlo, tak jak jednou vyndáš pojistku, granát je odjištěný.

Poslechni si ho a uslyšíš doutnák. Jo, slyším ho. - Alane? - Zajímavé. - Rowane? - Jo, slyším to. Jo. Takže je to odjištěný granát. Ty bláho, nejotravnější na tom je, že protože je na tom časovač, tak nestihneme utéct. - Takže jsme mrtví.

- Nemůžeme zdrhnout? Když granát odjistíš, jak dlouho máš? Maximálně pět sekund. Mezi odjištěním a výbuchem je maximálně pět vteřin. Mám pocit, že je to moje chyba. Pardon, pokazil jsem nám to. - Jo. - Snažím se nebýt pasivně agresivní, protože to ničemu nepomáhá, ale jsem docela vytočený. Já jsem naštvaný a fakt se snažím nebýt teď toxický. Tak aspoň ses poučil propříště.

Mohls na to přijít dřív než v nejlepší desítce. Přesně, jak dlouho už PUBG hraješ? Nechci být pasivně agresivní, ale kolik hodin už máš v PUBG nahráno? - Tisíc, dva tisíce, nekontroluju to. - Tak to už bys tohle měl fakt vědět. My všichni to víme. A to jsme hráli podobně dlouho. Dnes jsem se poučil… Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář