Chamtivý spoluhráč a Hromada samopalůPUBG Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:37
Počet zobrazení:4 900
Nejhorší jsou chamtiví spoluhráči, kteří by vám nejradši nenechali ani pistolku. Na některých mapách je ale zase výbavy ažaž.

Přepis titulků

- Bylo v tom domě ještě něco? - Ne. Jen ta snajperka? Hned v prvním pokoji? - Hele, bedna. - Paráda, jdu pro ni. - Dáš mi vědět, kdyby tam byl puškohled? - Jasně. - Dám ti vědět. - To mířidlo je na houby. Ne, byly tam jen obvazy a tak. - Sakra, nepřátelé před námi! - Sakra! Pitomé mířidlo!

- Nic s tím netrefím. - Už je skoro mám. Počkej. Trefil jsem ho, je tamhle za kamenem. - Skoro přímo před námi. - Jak to, že tam dohlédneš? Je asi tak… Vidíš ten velký červený dům? Tak vlevo od něj. - Cože? - Jo. A u stromu je jeho spoluhráč. Napravo od něj. Ale nemůžu ho trefit… Ale ne…

Skoro! Počkej. Počkej, přebiju si. Počkej. Teď na ně útočí… Jo, asi přestali. A jsou fuč. Jsou… Jakože… No… - Rowane, co to je? - Co je co? - Vypadalo to, že máš puškohled.

- Ne. Rowane, vím, že máš puškohled. A na co bych ho měl? Snažíš se ho přidělat na pistoli? Víš, že to nejde, nebo ne? - Jo, já to vím. - Tak to je teda dost pitomý dotaz. - Dej mi ten puškohled. - Tak mi dej snajperku. - Vždyť jsem ji našel. - Chceš říct, že jsi mi ji ukradl. - Jak jako ukradl?

- Já ti nevím. Šel jsi do domu, jak jsem chtěl já, pamatuješ? - A pak jsi našel snajperku. - Nemůžeš si zamlouvat celé domy. Přesně to jsem udělal. Mířil jsem k tomu domu. Zamluvil jsem si ho. Doslova jsem říkal: „Zamlouvám si ten dům.“ Už jsem byl skoro u dveří, ale ty ses tam dostal dřív. - A co prvního jsi tam našel? Snajperku. - Rowane, oživ mě. Nejde to!

Sakra! Snažím se! Jé, útočí na mě, nejde to! Nikdo po nás nestřílí. Nikdo tu není. - Co to děláš? Byl jsem u tebe. - Nejde to. Zase na mě střílí! - Zase na mě střílí! - Už je skoro po mně! Už je skoro po mně. Zůstaň, kde jsi. - Zkus se přiblížit. - Jo, už tam budu. - Počkej.

Sakra. - Zůstaň tam! Ty jo, snažil jsem se, ale nešlo to. ALANOVI PUKLO SRDCE Už je asi po všem. Promiň, snažil jsem se tě oživit. Ty jo. Sakra, snažil jsem se. Ale stříleli po mně a nešlo to. Sakra. No co už… Když už se to stalo, tak si vezmu tvou snajperku. Sakra. Jo, super.

Je to celkem příhodné. Přece jen jsem si tuhle zbraň zamluvil. Takže je příhodné, že ji dostanu. Ty jo. Máš ještě něco? Ne. Tak fajn. Sakra. No nic. Zkusím vyhrát sám. Zkusím to. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zrovna od nich bych čekal, že budou vědět jak vypadá UZI.

102

Odpovědět

Já teda na zbraně nejsem moc odborník, ale ty zbraně ve videu docela vypadají jako Uzi, aspoň podle obrázků na Wiki https://cs.wikipedia.org/wiki/Uzi a hlavně na PUBG Wiki https://pubgmobile.fandom.com/wiki/UZI. Můžu se zeptat, co konkrétně je na těch jejich atrapách ve videu špatně? Drobné rozdíly od originálu bych jim asi odpustil, přece jen se jedná o starší skeč, kdy ještě neměli tolik financí na realističtější rekvizity.

10

Odpovědět

Odpovědět

+witty1Díky za odkaz. Problém s tím haněním Viva La Dirt League podle mě trošku je, že „UZI“ v PUBG vypadá takhle: https://pubgmobile.fandom.com/wiki/UZI

00

Odpovědět

Je to plastová hračka, atrapa, která má připomínat UZI, natolik aby to každý poznal, ale zase ne natolik, aby bylo nutno platit za licenci výrobci této zbraně. Ve hrách, filmech i v hračkářském průmyslu je to běžné.
Holt, UZI je po stránce PR mnohem lepší než Škorpion, ale zase mnohem víc specslužeb a teroristů používá Škorpíka než UZInu :D

20