Dobrá pozice a KušePUBG Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:31
Počet zobrazení:4 202
Najít si dobrou pozici má i své nevýhody. A najít kuši, to má jenom nevýhody.

Přepis titulků

- Kam teď? - No… Jsme doslova ve středu kruhu. - Máme dobrou výbavu, nezůstaneme tady? - Je to dobrá pozice. Stejně nemáme, kam bychom chodili, tak tady můžeme zůstat. Buďte ostražití. - Jdu do rohu. - Já jdu hlídat jih. Hele, tyhle schody tu byly vždycky, nebo až od remasteru? - Ne, jsou nové.

- Jsou tu od začátku. - Ty tu byly od začátku. - Ne, nebyly. - Druhé patro bylo nedostupné. - Ale houby. Určitě? Mám pocit, že jsem ten balkon vždycky přeskakoval. - Vždycky to tu bylo. - To schodiště je tu úplně od začátku. Dobře. To je fuk. Soustřeďte se. - Co to děláš? - Cvičím naklánění. Cvičíš naklánění?

- Prohodil sis Q a E? - Ne. - Prohodil sis Q a E? - Ne. To musíte! Zpočátku je to matoucí, ale pak můžete dělat tohle… Aha, protože když se chceš naklonit doleva, mačkáš pravou… - Aha. - No to je… Je těžké si na to zvyknout, ale fakt to stojí za to. Počkej, změním si nastavení.

- Takže když zmáčknu… - To je hnus. - Fujtajbl. - To se nedá. Hej, nedáváme pozor. Soustřeďte se! - Máš recht. - Jo, jo. Tak jo, oči na stopkách. - Víte, že se sejdou herci z Přátel? - Fakt? - Co to má bejt? - Kdo se jich o to prosil? - Nikdo!

- Nemají tak deset let zpoždění? - Spíš dvacet! - Tomuhle nikdy nevěřím. Máš něco populárního a o několik desítek let později řeknou: - Nezkusíme to znova? - Hele, musíme se soustředit. No jo, pardon. Tohle se stane pokaždé, když máme dobrou pozici v kruhu. - Přestaneme dávat pozor. - Tak pozor! Pozor! Pokecáme o Cyberpunku?

- Jasně! - Jo! - Ale mám dvojku. - Ty bláho! Jsem zpátky z čurpauzy. - V pohodě, já koukám na Reddit. - Aha, co tam píšou? Jede Ribana na koni a šátkem zamává… Vidíte? Ani škrábnutí. Hele, hele, hodím to do chatu. To nejde!

To nesmíš! - Devět, deset. - Co? - Ty bláho! - Ale ne! Rowane! Poslední dvě série stály za hovno. - Byly uspěchané. - Přesně. A nejhorším na tom je… - Bariéra! - Ale ne! - Nepřátelé! - Bože! - Skvěle jsme se soustředili. - To jo. - Musíme se soustředit!

- Boha jeho. Díky, Alane. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář