Důležitost prostorového zvukuPUBG Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:33
Počet zobrazení:1 427
Bez kvalitních sluchátek se některé hry vážně nedají hrát…

Přepis titulků

Dostal jsem jednoho. Druhého. - Dostal jsi je? - Jo, super. - Jak víte, kde jsou nepřátelé? - Jak to myslíš? Jako byste přesně věděli, kde je zdroj všech zvuků. Jak? Stačí poslouchat, odkud se ten zvuk line. To pro mě není snadné. Nerozumím. Stačí poslouchat. A odkud se line, odtamtud se line.

- Ne, zvuk je všude. - Ne. - Je to tak. Je všude. - Ne. Jde z nějakého směru. Ne. Zvuk je všude. Počkat. Něco zkusíme. Zavři oči. Fajn. Odkud střílím? - Odtamtud? - Ne. Neotvírej.

A co teď? Ze stejného… Možná odtamtud? - Ne. - To není dobré. Ale ne. Myslíte, že potřebuju nové repráky? Repráky? - Myslíš sluchátka? - Ne. Počkej, ty nepoužíváš sluchátka? - Ne.

- Mr*dlo ti? - Mám monitor se zabudovanými repráky. - Cože?! Mám nový monitor se zabudovanými repráky. Tak počkat. Takže nepoužíváš externí repráky, ale hrozné repráky z monitoru? Jo. Jsou integrované. Jako moje grafická karta. - Ty vole, pořiď si sluchátka! - Nějaká mám, ale nejsou o moc lepší, ne? Ty vole, Adame, jsou. Neuvěřitelné, hrát PUBG s repráky z monitoru.

Ze sluchátek mě bolí uši. Zas takový rozdíl to nebude. - Ty vole, Adame, zajdi si pro sluchátka. - Pro Kristovy rány! No dobře, dojdu si pro sluchátka. - Kriste pane. - Kriste! - Jak zvládal hrát bez sluchátek? - Netuším. Pakárna. Jsem zpět. Jen si je zapojím. Ale no tak, zas takový rozdíl… Adame, jsi v pohodě? Co se děje?

Adame? Jsi v pohodě? Adame? Adame? - V pohodě? - Vyrazíme? - Asi jo. - Tak jo. - Co… - Hodně štěstí, Adame. - Jdi pak na sever.

- Sejdeme se v Rozhoku. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Taky nepoužívám sluchátka :D nemam je rád na ušich :D

00

Odpovědět

Hardcore pubg playerz mají speaker a volant.

21

Odpovědět

A hlavne tanečnú podložku. :)

00