Horor jménem lagPUBG Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:39
Počet zobrazení:1 565
Není nic horšího než vysoký ping…

Přepis titulků

- Kriste, to bylo jen tak tak. - Musíme najít jinou cestu. - Jo, ale nejdřív bych to tu vybrakoval. - Jo, dobrý nápad. - Adame, vyleč se. - No jo, díky. Máš něco na léčení? - Ne, nic. - Taky ne. Tak já jdu něco najít a pak vyrazíme, jo? - Rowane, nemáš náboje navíc? - Jo, moment. - Proč mám tak otřesný ping? - Jo, taky mi to celou hru blbne. Možná kvůli té bouřce, co je venku.

No jo! Celý večer mám problém s otvíráním dveří a tak. - Možná za to může ta bouřka. - Tak snad se to nezhorší. Zkusím to znova. Super, dík. Kriste, ping mi skáče na 300. Ta bouřka je dost zlá. Do hajzlu. Koukejte na ty zprávy. - Co se s tím serverem děje? - Všichni umírají v zóně. - Asi lagujou.

- Snad ne. No, taky bychom měli vyrazit. - Sakra, jo. - Kde je Adam? Už je tam nějakou dobu. Myslím, že šel touhle chodbou. Adame? Adame? Blíží se nebezpečí. Musíme jít. Adame? Adame? Adame?

Adame? Ty jo, ta bouřka venku je šílená! - Kriste pane! - Bože můj! Musíme pryč! Vypadnem! Honem! - Kluci… - Co je? - Nemůžu se hnout. - Jak jako? Mám ping 400. Alane, dělej, musíme pryč, blíží se nebezpečí.

- Už je pozdě. - Na co je pozdě? Takhle ne… Takhle ne… Sakra! Do háje, je to tu. Musíme pryč. Po schodech se dostanem ven. Rowane? - Co je?

- Necítím se úplně nejlíp. - Jak jako? - Necítím nohy. No tak! Vydrž. Nechci pryč! No tak, vydrž to, hraju s váma jen jednou za měsíc. No tak přece! Ta bouřka je fakt hlasitá… S klukama hraju jen jednou za měsíc! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

optiku.

00

Odpovědět

Jak udělat z obyč lagů smutný příběh... :-(

30