Kamarád streamerPUBG Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:28
Počet zobrazení:2 201
To fakt nechcete…

Přepis titulků

Slyšel jsem výstřely ze severovýchodu. Ale kruh by je měl vytlačit k nám. Prohlídl jsem to tu a nikde nic, takže tu možná někdo bude. - Měli bychom se přesunout na východ… - No ty vole! Díky za předplatné, Drakelover22. Sub hype! Sub hype! Hype! - Rowane, co blbneš? - Pardon, streamuju. Tak ticho. - Tak dík, že jsi nám to řekl.

- Příště si prosím aspoň vypni mikrofon. - Pardon. - No… Tak zůstanem tady a uvidíme… Díky za follow, Armageddonhonored69! - Rowane! - Ananas na pizze je hnus. - Pizza Hawai? Co to je? - Rowane! - Můžeš se soustředit? - Cože? Pět darovaných předplatných? Díky moc, Diggitydiggity! Prosím, jsme krůček od vítězství.

- Musíme hrát jako tým. - Jasně. To mi připomíná… Nezapomeňte si vsadit, jestli vyhrajem, nebo jestli nás sejmou. A bude po nás! No ty vole, co to… Díky moc! 50 dolarů! Díky, Fumblefingers. A 101 dolarů od Gogogonorrhea. Díky moc! Vypadá to na souboj dárců!

Souboj dárců. Vypadá to na souboj dárců! A 102 dolarů od Fumblefingers? Co? Vy jste blázni! Díky moc! Vy jste fakt šílení, ty vole! Vy jste šílení. Totálně. Totálně šílení. Úplně vám hrabe. Cože? Gogogonorrhea poslal 2000 dolarů! - Co?

- Rowane! - Za to dostanete taneček. - Rowane! Sklapni! Jsme v poslední dvanáctce. Raz, dva, tři, čtyři, pět, šest… Už jsou tu! Sub hype! A sakra. Teď tady… No ty vole! Rowan je dostal! Střihli jste z toho klip? To půjde rovnou na Reddit!

Vítězství pro Rowana! Viděli jste to? Osm zabití po sobě. Osm zabití po sobě. Jsem nejlepší! Nepotřebuju tým. Protože nejlepší tým jsem já sám. A zadarmo to nedělám… Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Red killed Blue with Orange! 😂😂😂

00

Odpovědět

jsem se divil, že ho nesejmuli sami spoluhráči... :)

80

Odpovědět

No, je tu ještě jedna úroveň a sice, že streamují všichni. To je teprve bordel.

00