Kdo přežijePUBG Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:33
Počet zobrazení:1 186
Smrt se blíží a všechny se zachránit nepodaří. Co teď?

Přepis titulků

Bože, měli jsme z Rozhoku vyrazit dřív. - Asi to nestihnem. - Nečekal jsem, že umřem takhle. Stůjte. - Ne, musíme jít dál. To zvládnem. - Je po všem. - Do bezpečí to nestihnem. - Přesně. No tak, zvládnem to, když hned vyrazíme. Adame, selhali jsme. Je po všem. Zklamali jsme nejen sami sebe, ale i jeden druhého.

Nějak to přece musí jít. Prosím, zkusme to. Nemá to cenu. Je lepší se s tím smířit. - Ne, no tak, Alane, co můžem udělat? - Ty jo. Možná to přežije jeden z nás, když mu dáme všechno, co máme. Víte co? Možná má pravdu. Jo. Tak jo. Kdo je nejméně zraněný? Adam! - Já?

Ne. - Ty jediný máš šanci přežít. Je to tak. Musíš to být ty. Jo. Dejte Adamovi léčivé předměty. - Ne, to ne. - Tady. - Bene. - Řekni Mie, že ji miluju. Mé poslední přání je, aby naše chlapce dobře vychovala. - Tumáš. - Ale ne. Polib mamku na tvář. Vždycky tě milovala, Adame.

- Adame, tumáš. - Ale ne. A žij dlouho a blaze. - A vyhraj. - Vyhraj. - Tak už jdi. - Nechci. - Musíš. - Padej! - Honem. - Pakuj se. - Jdi, Adame! - Ne! - Jdi!

- Padej! Ne! Pokud je tohle náš konec, tak jsem rád, že umřu společně s parťáky. Co takhle umřít společně s přáteli? Co myslíte? - Poslední taneček? - Už jsem myslel, že to nenavrhneš. Jedna, dva, tři, čtyři. - Adame?

- Co to děláš? - Měl jsi jít. - Měl jsem žít. Přesně, měl jsi žít. Jak bych mohl žít bez přátel? Bože můj! - Dáme další? - Jasně. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Krásné drama a síla přátelství! Konec mě dostal :-D

20

Odpovědět

Dnes nuda, cekal jsem, ze pobezi a hned ho zabijou ;-).

15