Když je po všemPUBG Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:32
Počet zobrazení:1 968
Většinou to nekončí vítězstvím, ale prohrou. Ale co když pak mají ostatní pocit, že něco děláte špatně?

Přepis titulků

No tak, fofrem! Oživ mě! Alane! - Ne! Do háje. - Sakra. - Safryš. - Achjo. - To je děs. - Hrůza. Hele, Rowane, jaký z toho máš pocit? No jo, nedá se nic dělat. Ne… Mám na mysli tvůj výkon ve hře.

- Co tím chceš říct? - Něčeho jsem si všiml. My tři spolupracujeme jako tým a ty si děláš něco vlastního. - Někde v trapu. Je to zajímavé. - Co tím chceš říct? - No tak, kluci. - Když jsi moc daleko, nemůžem si pomoct. - Přišlo mi to jako zajímavý postřeh. - Takový pasivně agresivní. Hele, Rowane, PUBG je týmová hra, tak by pomohlo hrát týmově. Když mluvíme o týmové práci, tak dost pomáhá, když svůj tým nezabiješ. Třeba tím, že jedeš vstříc nepřátelské palbě.

Jo, to je fakt, chtěl jsem to zmínit, Adame. - Nevadí to, ale všiml jsem si… - Teď si přisadil i Ben? Super. Když jsme jeli a stříleli na nás, tak jsi jel přímo na ně. Hodně mě kvůli tomu zranili. - Takový postřeh. - Jasně, ale hele… Oni by nevěděli, že na ně jedeme, kdybys na ně nestřílel z okýnka. Není třeba přecházet do defenzivy, o nic nejde. Chtěl jsem nás dostat do bezpečí.

Hele, když hraju sám, tak se mi daří poměrně dobře. - A když kličkuješ, je těžší tě trefit. - Ale na přímo je to nejkratší. - No jo. - Já už mám za sebou dost hodin PUBG. A když vidíš odlesk hlavně, tak ti to říká, kde je nepřítel. - To je jen takový postřeh. - Fakt se do toho chceš pouštět? Víš, jak jsi mě kryl kouřovým granátem, ale hodil jsi ho daleko a já se tam musel doplížit? - Příště bys to mohl hodit mně pod nohy.

- To by pomohlo. Kontext je důležitý. Kdybys kličkoval, vůbec by se to nestalo. Ale v pohodě. Moc dobře jsi věděl, že na tebe ten granát házím. - Fakt? - Samozřejmě. Pardon, že nejsem expert na házení. Omlouvám se. Alane, v pohodě. Adame, nemůžeme čekat, že bude expert na házení. Protože expert se zvládne trefit aspoň do oblasti, kde se nacházíš. Fakt se do toho chceš pouštět?

Super, když jsme u spolehlivosti, ty náš starý dobrý spolehlivý Bene. Víš co, spolehlivý Bene? Když po sobě střílíme s nepřáteli, tak se můžu ohlídnout a vím, že uvidím spolehlivého Bena který zmateně pobíhá a neví, kde jsou nepřátelé, protože je neslyší. Neví, odkud nepřátelé střílí, protože si odmítá koupit prostorová sluchátka. - To by dost pomohlo. - Jo, to je od vás moc hezké. Víte, že na nová sluchátka nemám a stará mám rozbitá. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář