Myslete na životní prostředí a Jak doplnit benzínPUBG Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:30
Počet zobrazení:5 741
V obou dnešních videích bude řeč o životním prostředí. Pokaždé ale trošku jinak.

Přepis titulků

- Co to děláš? - Dávám si energiťák. Ale tu plechovku zvedneš, ne? - Ne, neplánoval jsem to. - Takže ji tady necháš ležet? Jo. - Ty bláho. - Rowane, co životní prostředí? - Děláš si srandu? - A ty? Zvážil jsi, jaké to může mít dopady pro Zemi? Přesně, kdyby všichni pohazovali odpadky na zem, máme tu světový chaos.

Možná sis nevšiml, ale Země na tom není úplně dobře. - Je na tom zle. - Jde to k šípku. Redukovat, repasovat, recyklovat. - Přesně. - Nemůžeš házet bordel na zem. - Musíš se zamyslet. - A nemyslet jen na sebe. Pokud jste si nevšimli, tak jsme právě ve válečné zóně. Jen proto, že jsme ve válečné zóně, tak na planetě Zemi nezáleží? Ledovce tají, lesy hoří, všude jsou záplavy.

V tuhle chvíli mi na Zemi až tak nezáleží. Snažím se zůstat naživu. Ty bláho. A my se snažíme udržet Zemi naživu, kámo. Pardon, abych si to ujasnil, doslova vraždíme lidi, ale vám vadí pohozená plechovka? Ano, Rowane, protože zabití lidé mají nižší uhlíkovou stopu. - Nebuď takový omezenec. - No tak dobře. Tak já tu plechovku zvednu. - Díky.

- Díky. Ano. Snad ses poučil, Rowane. - Poučil ses? Hele, tamhle jeden je! - Ne, ne! - Dostal jsem ho. - Jo! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář